Obrázok používateľa CEZ OKNO
NOVINKA: Kniha Za světlem Nového věku. Jitřenka

Nová duchovně-ezotericky laděná knížka od "Jitřenky" - ZA SVĚTLEM NOVÉHO VĚKU: Into the Light of the New Age, aneb setkání s bohy nového věku a výprava za poznáním napříč dějinami a časem, cestou Jitřenky putování nazpět domů. Pohádkový příběh obsahuje texty určené pro přechod do nového věku, poselství pro lidstvo, vize budoucnosti a zajímavá proroctví.


Knihu si můžete zakoupit objednáním na emailové adrese jitrzar@wo.cz za 150 Kč + poštovné. Kniha bude dodána poštou.
Objednávky, připomínky, návrhy spolupráce, prosím, posílejte na uvedený email. Pro knihu hledáme distributora a další možnosti prodeje. V případě zájmu žádejte knihu do vašich knihkupectví.
Stránky Jitřenky: http://www.jitrenkyzare.estranky.cz/

"Jitřenko, vyprávěj, jak to všechno začalo... Vyprávěj... o člověku!"
"Je to smutný příběh... opravdu ho chceš slyšet? Pojďme tedy za tím, který zná celé lidské dějiny, a byl zde od samého počátku. Zná celou historii Země, neboť je i jeho historií, a viděl lidstvo vyrůstat a viděl jeho pády i vrcholy. Vše si pamatuje. Tu dávnou paměť si nosí v sobě, i když o ní mnoho nemluví. Zajděme za ním a vyptejme se ho..."
Na vysoké skále seděl starý člověk, znavený věkem. Prohlížel si svět před sebou, který kdysi pomáhal vytvořit.
"Příběh člověka? Ach, chceš mne trápit? Tolik starostí mi už přinesl... ale budiž. Tedy poslouchej: ..."

* * *

"...Vracíme se na zářivé hvězdě z vnitřních hloubek Vesmíru jako neúnavní cestovatelé. Po dlouhém putování toužíme po spočinutí a klidu. Toužíme po životě na Zemi, té nádherné planetě, a mezi vámi - lidmi. Mnoho jsme se naputovali a prozkoumali jsme celičký nezměrný Vesmír. S tím vším pozoruhodným poznáním přicházíme a darujeme vám ho, abyste s jeho pomocí na matičce Zemi vybudovali nádherný svět, kde bylo pro všechny potěšení žít, a kde budeme i my moci, když dá osud, strávit zbytek našeho života..."

* * *

"Kdo je Jitřenka?"
"Je to krásná bohyně, dcera lidstva. Je to vznešená víla. Něžná a jemná, zrodila se v srdcích lidí jako vycházející hvězda. Je hvězdou lidí, jejich spásou, vytouženým dítkem. Osvícená, sama svítí na cestu, aby ji mohli následovat. Je cestou zvoucí domů.
Je to Bohyně žena. Tajemství. Dávno zapomenutá, však zpět k životu navrácená, vrací lidem dávnou moudrost a sílu, touhu po životě. Smysl života, radost k žití. Duch Jitřenky se vznáší mezi námi, mezi lidmi dobrých srdcí..."


KNIHU môžete zakúpiť i na tejto adrese.


Súvisiace:

Spiritualita
http://cez-okno.net/rubrika/rubriky/spiritualita


Štítky: 
júl 17, 2013 23:32 popoludní

 

 

Top