Obrázok používateľa CEZ OKNO
Čo sa máme naučiť zvládnuť, aby sa nám viac darilo

Ako na to?
Napíšte si svoj celý dátum narodenia a sčítajte ho dokopy a potom ho ešte raz sčítajte aby vám vyšiel súčet od 1 po 9.
Napr.: 1.6.1981 = 1+6+1+9+8+1 =26 = 2+6 = 8.

Takže ak ste sa narodili 1.6.1981 vaše životné číslo je 8 a môžete si pozrieť čo to znamená...

Životné čísla


1.
Zvládnuť máte seba, prácu, vo vzťahu prestať vládnuť, máte veľa mužskej energie práca vhodná ako (podnikateľ manažér), máte organizačné schopnosti, ste zvedavý.

2.
Zvládnuť treba vzťahy, potrebujete sa o niekoho oprieť, (nemáte radi samotu), máte veľa ženskej energie, vivinúté estetické cítenie(vkus), potrebujete sa poradiť, môžete byť hanblivý až utiahnutý. Zle znášate stres! Netreba problémy dusiť vnútri (nebojovať sám zo sebou). Značná precitlivenosť - naučiť sa treba rovnováhe.

3.
Zvládnuť prácu (buď to prehániate, alebo ste pohodlní) + širšie vzťahy, máte dar reči(čo na srdci to na jazyku), ale nedáte si radiť( kým sa niečo nestane), navadí vám až tak stres. K životu potrebujete spoločnosť. Ale pozor nebyť veľmi kritický!

4.
Zvládnuť rodinu, zázemie, chcete všade vládnuť, zapájate rozum aj silu, máte radi poriadok, zaužívané veci. Beriete všetko vážne. Lákať vás môžu aj uniformy.

5.
Zvládnuť šťastie (buď vám život odnesie alebo prinesie). Ľudia majú pre vás slabosť a viete sa predať. Keď ste zbrklí tak strácate. Radi dirigujete, ale nemáte radi rozkazy. Potrebujete určitú voľnosť(aj vo vzťahoch). Ste dobrý pozorovatelia stred.

6.
Zvládnuť rodinu, byť sám sebou v rámci rodiny a nezabúdať pritom ani na seba, dávate príliš veľa lásky (ľudia vás často využívajú). Ťažko prežívate rozchody, ste dobrý labužníci. Charakterizuje vás tvorivosť. Treba sa naučiť hlavne sebadôvere.

7.
Zvládnuť problémy, ktoré si vyrábate často aj sami, prácu s energiami. Mate dobrý vzťah k deťom, a zvieratkám. Ste dobráci, ale ľahko sa dáte ovplyvniť- to môžu druhý potom zneužívať! (mäkký) A priťahujete aj problémových ľudí. Citová karma.

8.
Učiť sa rovnováhe (chýba vám), môžte sa usilovať o hmotné zabezpečenie, aj sa to darí, ale musí byť spravodlivosť. Keď vám súčet životné čísla 8 vyjde z = 1-7 treba vedieť prijať zmeny, 2-6 zvládnuť vzťahy(rozvody), 3-5 zvládnuť prácu, 4-4 nebyť závislý na matérií. Máte organizačné schopnosti, dobrý úsudok, vytrvalý a húževnatý.

9.
Zvládnuť rodinu, duchovno, byť zodpovedný nie zasnený (večné deti), nerozpytvávať všetko, potrebujete všetko riešiť, skúmať a analyzovať, zvedavosť. Nevlastniť(voľnosť iným nechať). Celý život hľadáte pravdu. Ste dobrý učitelia.

Július Vigaš

http://juvinumero.euweb.cz/

exkluzívne.cez.okno

Pána Vigaša môžete vidieť i 10. 12. na Zámockom Slnovrate vo Zvolene.


Súvisiace:

NUMEROLÓGIA
http://www.cez-okno.net/rubriky/numerologia


Sekcie: 
november 25, 2011 19:40 popoludní

 

 

Top