Obrázok používateľa CEZ OKNO
Očko: BRUNO BORGES – záhadné zmiznutie hlásia z Brazílie (+VIDEO+KOMENTÁR)

24-ročný Bruno Borges z Rio Branco záhadne zmizol zo svojho domu, kde mesiace pracoval na istom tajnom projekte. Uvádza to Daily Mail s odkazom na brazílske médiá.

Jeho sestra uviedla, že mal rád ufológiu a novinárom prezradila, že pracoval niekoľko hodín denne na tom, čo nazýval “Projekt”. Keď miestnosť preskúmali zistili, že bola pokrytá podivnými nápismi a rukopismi.


V miestnosti bola aj veľká socha Giordana Bruna, 14 spisov a rôzne tajomné symboly na podlahe...

Borgesa videli naposledy 27. marca. Jeho otec uviedol, že mal na sebe len tričko a šortky a žiadne peniaze so sebou.

Fabricio Sobreira, koordinátor kriminálnej služby novinárom z Acre TV povedal, že prebieha pátranie a že medzi ľuďmi koluje množstvo fám o únose mimozemšťanmi.

Athos Borges, otec hľadaného v rozhovore pre noviny Globo uviedol, že sa ho opakovane pokúšali kontaktovať telefónom, no neúspešne. Navyše akoby si so sebou nič nevzal. Nikdy neodišiel z domu bez upozornenia.

Bruno študoval psychológiu. Počas mesačnej neprítomnosti rodičov, ktorí boli na výlete, bol v dome len on a jeho sestra. Keď rodičia odchádzali, izba bola v bežnom stave, no kým boli preč, začal Bruno pracovať na svojom “Projekte”. Všetky steny i na tých najmenších plochách sú pokryté listami rukopisu. Zanechal aj 14 tajomných rukopisov označených na titulných stranách rímskymi číslicami.

+KOMENTÁR

Nechcem sa tu hrať na odborný posudok, ale miestnosť je vypracovaná naozaj precízne:

Určite by bolo zaujímavé dať rukopis preskúmať skúsenému grafológovi. Nejaví sa to ako zjavné psychotické bludy, ktoré v manických stavoch zvyknú, hoc podobným spôsobom, zaznamenávať rôzne psychiatrické prípady. Ak neviete čo myslím, pozrite si ›› “Čistú dušu”. Hlavný hrdina tohto filmu trpel psychickým ochorením, v dôsledku ktorého pokryl celé vnútro stodoly hustými sériami znakov a rovníc, ktoré však po dodatočnom preskúmaní nedávali žiadny zmysel. Keď sa pozrieme na izbu Bruna Borgesa, myslíte, že je viditeľný skôr inteligentný vzor, možno akýsi hlbší zámer, odkaz, posolstvo?

Pozrime sa na video odborníkov na kryptografiu, ktorí toto záhadné kódované písmo ►študovali:

A tu je ukážka rozlúšteného textu...


Dajme to do ›› Translátora (CLICK), zaujímavé...
“por milhares de anos o serkhumano v em tentando encontrar respostas para perq untas como "qual o sentido da vida"?. a bi losobia que, ao que tudo indica, pafece ter s e iniciado com tales de mileto em meados d e 700 a.c, visa encontrar vestigios de pe rguntas sem rem respostas. a pesquisa prfbun da pela verdade ajsoluta advem da bilosob ia, e quando balamos a respeito de caminhos ba ceis oc dibiceis, estamos nos reberindo a e sse tipo de teorema..”

Samozrejme, nemôžeme robiť unáhlené závery pri takom nedostatku faktov. Ľuďom so srdcom bádateľa sa bude asi najviac páčiť možnosť, že je to všetko postavené na reálnom základe a šifrované texty ukrývajú závažné posolstvo. To by vysvetľovalo voľbu dramatického spôsobu jeho odovzdania. UFO nadšenci sa budú asi radi pohrávať s myšlienkou, že jeho posolstvo pochádza z hviezd a Bruno sa len pobral k svojim vesmírnym priateľom. Pripusťme i možnosť, že je to celé dobre premyslený žart skúšajúci naivnosť nás bádateľov, či akási guerillová PR kampaň. Ak je to tak, zvolili podivnú formu, ale všetci viac než tušíme, že DNES JE MOŽNÉ už asi naozaj VŠETKO...

-očko-


Bruno Borges

Zdroje: PARANORMAL NEWS, Daily Mail

exkluzívne.cez.okno


Tento článok, ktorý sme pre vás preložili a napísali, má 438 slov.

Len vďaka Vašim darom môžeme ďalej prinášať informácie všetkým bezplatne a neustále sa zlepšovať. Ak chcete našu prácu oceniť a je to vo Vašich možnostiach,
prispejte prosím na ďalší chod portálu


›› BILANCIE PORTÁLU

Aktuálny STAV vidíte vľavo HORE


2401591699/8330 (DAR z SK) alebo 2401591699/2010 (DAR z CZ)

Číslo účtu pre dary zo Slovenskej republiky:
2401591699/8330 │ IBAN: SK5283300000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOZSKBAXXX │ │ Číslo účtu pre dary z Českej republiky:
2401591699/2010 │ IBAN: CZ4120100000002401591699 │ SWIFT (BIC): FIOBCZPP


Keď nemáte PAYPAL konto, prispejte cez bankovú kartu:
kliknite na DONATE a potom vo formulári na ›› Continue


Súvisiace:

VOJNIČOV RUKOPIS
http://www.cez-okno.net/vojnicov-rukopis


máj 04, 2017 01:33 dopoludnia

 

 

Top