Obrázok používateľa CEZ OKNO
Očko: “Voda nesmrteľnosti” profesora Muldaševa (+VIDEO)

Ernst Rifgatovič Muldašev v rozhovore uviedol, že v jednej zo svojich výprav do Tibetu objavil legendárnu „viskóznu vodu“ – podľa chirurga je to ezoterická tekutina alebo inými slovami, “voda nesmrteľnosti”, pomocou ktorej môže v organizme začať rast vlastných kmeňových buniek a zapne sa proces regenerácie. S jej pomocou je možné obnoviť všetky orgány a tkanivá tela, dokonca aj mozgové a nervové bunky.

Podľa Ernsta Rifgatoviča voda vo vnútri ľudského tela uchováva všetky informácie.

“Organizmus človeka pozostáva z vody a táto voda premýšľa. Ako vedec môžem povedať, že voda myslí,“ ubezpečuje chirurg. “To je voda nesmrteľnosti a robí zázraky. Na rozdiel od orgánov a tkanív iných ľudí je prijímaná ako vlastná a spúšťa regeneráciu tela. Obrazne povedané, naučili sme sa prvýkrát na svete pestovať ľudské tkanivo a tajomstvo je – vo vode.”

Chirurg povedal, že vo svojich laboratóriách sa naučili, ako túto vodu umelo vytvoriť – z mŕtvych tkanív.

Muldašev tiež poznamenal, že počas svojej prvej expedície do Tibetu našiel ľudí v stave “somati” – to znamená v stave sebakonzervácie. Podľa lekára si lámovia a jogíni udržiavajú život vo svojich telách tisíce a milióny rokov, prenášajúc vodu vo svojich telách do veľmi viskózneho (“veľmi pomaly tečúceho”, pozn. prekl.) stavu. Inými slovami, toto tajomstvo bolo ľuďom staroveku známe už tisíce rokov. Muldašev tvrdí, že v jaskyniach videl ľudí našej rasy, ale v diaľke si všimol obrov.

Chirurg ďalej povedal, že v ich centre môžu aktivovať prácu fantómu – ľudskej aury. Rakovinové bunky v tkanivových kultúrach odumierajú a hojenie rán u experimentálnych potkanov sa výrazne urýchli.

„Už sme dostali povolenie na vykonávanie klinických pokusov na ľuďoch,“ hovorí Ernst Muldašev.

Podľa chirurga je možné auru človeka opraviť a aktivovať zvonku – pomocou farby.

“Ľudská duša sa nachádza tam, kde je solárny plexus. Má dve línie – život a smrť. Život pozostáva z červenej, žltej, zelenej, modrej a potom bielej.”

Podľa lekára má klinika inštaláciu v tvare lopty, v ktorej je možné aktivovať líniu života.

Vedcovi bola položená otázka: Ako prišiel na túto myšlienku a uvedomil si, že pohľad štandardnej medicíny je nedostatočný?

Stále počúvam svoju intuíciu a okrem nej neverím v žiadne vedecké články, ani v nič iné,” odpovedal Muldašev.

Zdroj: https://vk.com/wall-76071995_66743

exkluzívne.cez.oknoVIAC INFORMÁCIÍ nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Exkluzívny rozhovor s profesorom Muldaševom a beseda
https://www.cez-okno.net/clanok/exkluzivny-rozhovor-s-profesorom-muldase...

Exclusive Interview with Professor Muldashev
http://www.cez-okno.net/clanok/interview-with-professor-muldashev


február 17, 2020 17:57 popoludní

 

 

Top