Obrázok používateľa CEZ OKNO
Luna Cognita: APOLLO PROGRAM (NASA anomálie II.)

Zdravím všetkých.
Pretože som dostal takú pozitívnu reakciu na moje posledné video -
http://www.cez-okno.net/clanok/ocko/luna-cognita-apollo-program-nasa-ano... - rozhodol som sa poukázať na niekoľko ďalších anomálií misie Apollo. Enjoy!

Snímok 20680 - "Pyramídy" z Apolla 17 (posledný obrázok prezentácie) - nižšie, je odkaz, kde si môžete prečítať moje priame vyvrátenie dôkazov k tvrdeniu, že "Pyramída", snímok z Apolla 17 (20680) vlastne len ukazuje časť LRV pri EVA2 @ Nansen. Dokazujem, že ste boli hrubo a zámerne uvedení do omylu (NASA a ALSJ on-line archívom) ohľadne toho, "kde a kedy" bol snímok 20680 exponovaný.

Ospravedlňujem sa, celé MagicUFOForum, kde bol publikovaný tento dôkaz, bolo z nejakého dôvodu z webu úplne odstránené. Všetky dôkazy, moje a iných za posledný rok a pol (vrátane dôkazov o tejto snímke pyramíd) boli odstránené z webu úplne!

Všetko obnovím akonáhle nájdem nové fórum alebo blog, kde by som to mohol re-postnuť. Chcem len, aby ste si uvedomili, že sa snažia skryť dôkaz zámerným linkom na mŕtvy odkaz.

Pochopiť fakty a vidieť ich na vlastné oči, preukázať a overiť si hru NASA s rámom pyramídy, aby ho mohli pochovať v archívoch na celé desaťročia... a môže vás tiež zaujímať, prečo sa miesto ako MagicUFOForum, kde tento druh dôkazov a vysvetlení boli pôvodne zverejnené už neexistuje...

Pozdravujem všetkých

LunaCognita


16mm DAC film nájdete na tejto adrese

Zdroj: http://www.youtube.com/user/LunaCognita

Preklad: -očko-

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Apollo 11 - Nevýslovný príbeh
http://www.cez-okno.net/clanok/apollo-11-nevyslovny-pribeh

Apollo 18 Movie
http://www.cez-okno.net/clanok/pozri/apollo-18-movie


november 30, 2011 18:12 popoludní

 

 

Top