Obrázok používateľa CEZ OKNO
Luna Cognita: APOLLO PROGRAM (NASA anomálie III.)

Ahojte všetci! Po prvé, uvedomujem si, že sa jedná o pomerne dlhé video - určite oveľa dlhšie, než ktorékoľvek z mojich videí na YouTube. Cieľom tejto prezentácie je však poskytnúť hlbšie a komplexné vyšetrenie značného množstva dôkazov, ktoré obklopuje jeden veľmi špecifický klasifikovaný incident počas misie Apollo 12. S touto podrobnou analýzou demonštrujem, že skryté udalosti, ktoré popisujem sa stali a naozaj ich vykonávala NASA v snahe udržať svet navždy v nevedomosti.

Počas letu Apolla 12 v novembri 1969, veliteľ misie Charles "Pete" Conrad a pilot lunárneho modulu Alan Bean pristáli na Mesiaci v mieste pristátia známom ako "Statio Cognitium", sa nachádza v blízkosti východného okraja Oceanus Procellarum - "Oceánu búrok".

Oficiálny historický rekord NASA druhej lunárnej misie s pristátím vždy verejne deklaroval, že dvojica astronautov uskutočnili dva EVA a boli 31,5 hodiny na mesačnom povrchu. Dnes však budeme starostlivo skúmať niektoré veľmi dôležité a veľmi odhaľujúce dôkazy z oficiálnych archívov, ktoré dokazujú, že tvrdenie o dvoch EVA počas Apollo 12, je lož.

Pravdou je, že potom, čo pristáli v Cognitium Statio, ale ešte pred deklarovanými dvoma výstupmi, astronauti Conrad a Bean vykonali úplne skryté, sólové EVA, mimo tlakovej bezpečnosti lunárneho modulu, bez toho aby o tom verejnosť vedela. Najviac šokujúce je, že NASA to dokonca uznala - nedávnym zverejnením oficiálnej archívnej dokumentácie, že tento event úplne mimo záznamu, tajné SEVA, sa skutočne udial v priebehu misie Apollo 12. Otvorene priznáva nielen že sa to stalo, ale hovorí aj, kedy a prečo!

V tejto prezentácii som sa pokúsil vysvetliť a príslušnými dôkazmi preukázať tento skrytý, off-record event, aby aj tí, ktorí nemusia byť úplne oboznámení s technológiou a technikami zapojenými v operáciách Apollo na povrchu Mesiaca mohli pochopiť, ako to boli vesmírne agentúry schopné držať pred svetovou verejnosťou v tajnosti. A že tento tajný program na mesačnom povrchu je faktom a že stále ešte prebieha.

Relevantná dokumentácia

Tu je niekoľko odkazov na niektoré z archívnych dokumentov NASA, na ktoré v tejto prezentácii odkazujem (v prípade, že si ich chcete overiť a sami preštudovať).

Tu je odkaz vedúci na oficiálnu dokumentáciu misie Apollo 12, prepis hlasu z NASA/JSC archívov. Rôzne prepisy oficiálnych misií sú tu roztriedené a vo formáte PDF.
http://www.jsc.nasa.gov/history/mission_trans/apollo12.htm

Tu je odkaz na "Apollo Lunar Surface Journal", stránku misie Apollo 12, kde sú tiež k dispozícii niektoré z príslušných zvukových súborov a prepisov.
http://www.hq.nasa.gov/alsj/a12/a12j.html

Tiež je tu priamy link na celý dokument NASA archívu "Apollo Experience Lessons Learned for Constellation Lunar Dust Management", na ktorý odkazujem v tejto prezentácii. Na strane číslo 9 NASA otvorene priznáva, že toto skryté sólové EVA, ktoré popisujem, naozaj uskutočnila v priebehu novembra 1969 misia Apollo 12 v Cognitium Statio.
http://next.nasa.gov/alsj/TP-2006-213726.pdf

Tu je kópia toho istého dokumentu, ktorý som nahral na Scribd, pre prípad, že NASA archív odkaz zmení.
http://www.scribd.com/fullscreen/69845364?access_key=key-1rjq8fiil2jq1rw...

Pozdravujem všetkých

LunaCognita


16mm DAC film nájdete na tejto adrese

Zdroj: http://www.youtube.com/user/LunaCognita

Preklad: -očko-

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

ANOMÁLIE
http://www.cez-okno.net/rubrika/anomalie


december 05, 2011 20:29 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 06, 2011 12:33 popoludní

  Komentár: 

  Chci se zeptat protože anglicky neumím jestli jsem dobře pochopila ,že na měsíci je teda atmosféra vhodná k normálnímu lidskému dýchání.A nevím co tam jinak našli.Ale zase vím ,že celebrity si opravdu kupovali pozemky na měsíci.Přišlo mi to jako sranda ,ale ted´jsem teda asi pochopila proč.

 2. Obrázok používateľa Vojtech
  Vojtechdecember 06, 2011 14:30 popoludní

  Komentár: 

  Pochopila si to spatne. O atmosfere na mesici se tam vubec nebavi. Slo o to, ze nasa nerika uplnou pravdu a neukazuje vsechny fotky co ma.

 3. Obrázok používateľa Doktor
  Doktordecember 15, 2011 13:57 popoludní

  Komentár: 

  ked už nám autor servíruje takéto články mohol by napísať čo sa také udialo. Nie len odkazy na anglicky písané dokumenty, ktoré si nie každý dokáže prečítať. Ja s tým osobne problém nemám ale veľa iných ľudí určite áno.

 

 

Top