Obrázok používateľa CEZ OKNO
ROPNÉ ŠIALENSTVO – MEDZISÚČET

„Práve teraz prší ropa – a môžeme predpokladať, že i vysoko toxický Corexit 9500 do rieky Ridge v Lousiane!“, písali sme 24. 6. http://www.cez-okno.net/clanok/serial-ropne-sialenstvo/v-louisiane-prsi-...
„No to určite“, smiali sa pochybovači.
Dnes máme 3. 10. a deti na pobreží trpia v kŕčoch, vykašliavajúc krv. Už ste sa prestali smiať?!

„Obamova vláda naďalej pokračuje v otrave Američanov, momentálne rozstrekuje toxické chemikálie a rozpúšťadlá priamo do vnútrozemských vôd, hádžu dispergovadlá ľuďom do dvorov, ako ľudia oznámili Examineru a ďalším.“ (http://www.youtube.com/watch?v=FM_jxKMCMBY).

"Ak ste obyvateľ pobrežia a chcete sa evakuovať, alebo potrebujete pomoc, požiadajte o ňu prosím! Ak môžete obyvateľom pobrežia pomôcť sa presťahovať, ozvite sa!" (Pozri http://pub47.bravenet.com/forum/static/show.php?usernum=3957401277&frmid=0).

"Potrebujeme niekoho v každej komunite, aby pomohol prijímať telefonáty a e-maily od chorých a pomohol distribuovať balíčky prežitia ľuďom v komunitách priamo v zálive a ďalej vo vnútrozemí."

http://www.examiner.com/human-rights-in-national/n-pensacola-pre-schoole...


"Biely dom sa staval proti zverejneniu akýchkoľvek "poškodzujúcich informácií" o ropnej katastrofe. Experti Pobrežnej stráže a Corps of Engineers odhadujú, že ak nebude oceánsky ropný gejzír zastavený do 90 dní, dôjde k nezvratným škodám na morskom ekosystéme Mexického zálivu, severného Atlantiku a ďalších. V najlepšom prípade, hovoria niektorí experti Corps of Engineers, by zacementovanie prielomu na dne Mexického zálivu mohlo trvať dva roky.

Až keď sa rozsah katastrofy stal zjavným, Obama nariadil ministerke Bezpečnosti otčiny Napolitano vyhlásiť ropnú katastrofu za "otázku národnej bezpečnosti". Hoci sú Pobrežná stráž a FEMA súčasťou jej ministerstva, skutočným dôvodom Napolitano pre dovolávanie sa národnej bezpečnosti bolo, podľa Madsen, aby sa zabránilo médiám informovať o obrovskom rozsahu tejto katastrofy, ktorá sa v Mexickom zálive a Atlantiku a ich pobreží stále zhoršuje."

http://www.cez-okno.net/clanok/serial-ropne-sialenstvo/vytekani-ropy-v-z...


"Pobrežné ekosystémy sú už teraz zničené. Ak si chcete urobiť obrázok, prečítajte si, aké zlé je to v Zálive: Biologists fear Gulf wildlife will Suffer for Generations: http://www.desdemonadespair.net/2010/06/biologists-fear-gulf-wildlife-wi.... V skutočne najhoršom prípade úniku ropy - a snáď aj rozpúšťania metánu v oceáne - bude prúd ropy a metánu uchvátený morskými prúdmi a zavlečený hlboko do Atlantiku. Ekologická katastrofa bude nedozierna."

http://www.cez-okno.net/clanok/serial-ropne-sialenstvo/deepwater-horizon...


"Nedávno vyšlo v oficiálnych a alternatívnych médiách priehrštie článkov vykresľujúcich problémy s plynným metánom súvisiace s ropnou škvrnou BP v Perzskom zálive. Mnohé tieto pohľady líčia alarmujúci stav extrémne vysokých koncentrácií metánu, ktorý sa nahromadil v mnohých oblastiach Mexického zálivu. Dvoma hlavnými problémami je vplyv metánu na prostredie v mori a hromadenie plynného metánu v atmosfére nad zálivom a priľahlými pevninskými oblasťami. Čo sa týka posledne menovaného, bude sa to riadiť vzorcami počasia. Akonáhle metán vystúpi nad hladinu Zálivu, kam uniká a hromadí sa, to, aké budú jeho toxické dôsledky na život, bude diktovať z veľkej časti počasie."

http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/tvrda-realita-problemu-s-metane...


"Pretože, realisticky, aj keď sa žiadny kataklyzmatický scenár vonkajšieho druhu nenaplnil, každý kto aspoň trochu myslí vidí, že sa celkom určite rútime do "stretu civilizácií", hoci to nie je vôbec to, čo je propagované. Je to stret normálnych ľudí s patologickými a práve teraz oni majú všetky aktíva (ktoré získali podvodom, prefíkanosťou, podvádzaním). Aj najmiernejší scenár budúcnosti nie je príjemný: zmena klímy a jej vplyv na ľudstvo. Nevyzerá to dobre.

Tento princíp, že vnútorný svet je získaný zvonku pomocou identifikácie, a potom následne, prostredníctvom projekcie zmení vonkajší svet tak, aby ešte bližšie zodpovedal vnútornému svetu, vyžaduje vážne zamyslenie. V podstate sa musíme odtiaľto dostať vlastným úsilím a to tak, že proces otočíme: tvárou v tvár odporu vonkajšieho sveta musíme vytvoriť vnútorný svet, ktorý sa následne stane dostatočne silným, EN MASSE, aby zmenil vonkajší svet.

Tvorivý jedinec musí byť schopný vytvárať a rozvíjať svoje normy mimo identifikácie vonkajšieho patologického sveta. To znamená, najjednoduchšie vyjadrené, docielenie spojenia s vyšším ja tak, že táto časť vedome vedie a riadi tvorivú vôľu aj v rámci osobnosti. Dôležitým faktorom tu je, že skupiny osôb sa musia dostať odtiaľto tam - tu je falošná osobnosť vytvorená v nás patologickým vonkajším svetom, tam je splynutie s vyšším ja - tým, že sa budú vedome voliť tie faktory, s ktorými sa bude identifikovať.

Musí to byť skupinové úsilie.

Jediné riešenie, ktoré v tomto bode vidím, je zjednotiť svoje vedomie v prebudení a robení toho, čo je potrebné urobiť na zlepšenie tejto situácie, ak je to možné, a prejsť touto hrôzou, ktorú psychopati vytvorili na našej planéte. Veľkou otázkou je: ako to urobiť efektívne a účinne? Inými slovami, niečím, čo naozaj funguje. Smerovať rovnakým smerom k pravde..."

http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/vsichni-za-jednoho-a-jeden-za-v...


Podrobnú mapu OBLASTI KATASTROFY s informačnými vrstvami nájdete
na tejto adrese
(Jednotlivé vrstvy zobrazíte v nastaveniach vľavo)

Ako bude vyzerať konečný účet?...

-očko-

exkluzívne.cez.okno

Sekcie: 
október 04, 2010 00:08 dopoludnia

 

 

Top