Obrázok používateľa CEZ OKNO
Oddeľovanie Svetla od Temnoty konečne začalo 5

Bez ohľadu na náboženské aktivity, svet sa teraz dostáva do veľmi prekérnej situácie. Rusko znovu zopakovalo, že si vyhradzuje právo na preventívny jadrový úder. Amerika si toto právo vyhradzuje už dávno. Michail Gorbačov sa nedávno vyjadril, že všetci americkí prezidenti vstúpili do vojny. Povedal, že USA nemožno dôverovať a porušili svoj sľub nerozširovať NATO do krajín sovietskeho bloku. NATO (Veľký Jastrab) má v tomto čase chúťky dokonca i na Gruzínsko a Ukrajinu. Až dosiaľ sa Rusko z rôznych dôvodov držalo späť, ale Rusi čoskoro vypochodujú na západ, čím viac bude bývalé ZSSR mimo túto skutočnosť.Bývalé ZSSR sa preorientúva na novú fúziu krajín, ktoré sa stanú superveľmocou. Veľký Jastrab (NATO) bude ďalej tlačený agresívnym Orlom, dokiaľ nedosiahne bodu, odkiaľ nie je návratu. Ural je príliš ambicióznym cieľom a Kremeľ bude onedlho mariť plány, ktoré má Orol pre Veľkého Jastraba.

George Bush sa stal pre mnohých terčom posmechu. Čo ľudia nechápu je to, že v tejto vážnej fáze mimozemských vojen je mnoho vodcov, tak ako on, niečím omnoho viac, než sa zdá, i keď niekedy nosia dokonca masku klauna. Keď Reptiliáni presunuli základňu svojej moci do Číny, Supovití sa poponáhľali konať. Napriek všetkým dezinformáciám, ktorými bol Bush kŕmený infiltrátormi, stále bol schopný presadzovať a plniť mnoho strategických a taktických manévrov. Napríklad pod vlajkou boja proti terorizmu hromadil mocnú vojenskú silu na strednom Východe, ktorá sa z prevažnej časti skladá zo síl NATO a USA. Tieto sily sú zmobilizovanou hrozbou blízko Ruska, Iránu a dokonca Číny.

NATO pokračuje vo svojom ťažení Európou a pochodujú kdekoľvek tak isto ako Adolf Hitler v druhej svetovej vojne. Dobývanie a túžby sú podobné; stratégia sa nezmenila. Supovití chcú kontrolovať svet. Avšak víťazstvá NATO ľudí uspávajú. Naostatok sú obeťami vlastnej hrabivosti a podľahli úplatkárstvu, prázdnym sľubom, vydieraniu a násilníctvu západu. Niektoré z „dobytých“ krajín agresiu Veľkého Jastraba dokonca vítajú a vidia ju ako oslobodenie a ochranu. Ďalší otvorene pomáhajú NATO k ďalším víťazstvám. Obete pochodu NATO si neuvedomujú, že nebude existovať žiadna efektívna koalícia krajín, pokiaľ uspejú plány Supovitých na Jedinú Svetovú Vládu. Všetky krajiny budú zlúčené do jedinej základne moci. Nastane Nový Svetový Poriadok (NWO) a ten je v bode, odkiaľ niet návratu. Otázne je, či budú dominovať Reptiliáni alebo Supovití.

Mnohí špekulujú, či ďalší americký prezident bude rovnako zaneprázdnený, ako Bush. V októbri 2007 som napísal, že boj demokratickej strany o nomináciu svojho prezidentského kandidáta bude tvrdá, v dôsledku protikladných mimozemských vplyvov v strane samotnej. Boj prebiehal s horkosťou, ktorá je neinformovaným takmer nevysvetliteľná, ale je jasná tým, ktorí chápu povahu mimozemských vojen na planéte. Nezáleží na tom, kto vyhrá vo voľbách, pretože vplyv Supovitých bude v americkej politike pokračovať vo svojej dominancii.

V súčasnosti je svetová populácia presmerovávaná uveriť, že cena benzínu, nafty a biopalív je najdôležitejšou otázkou, ovplyvňujúcou životy všetkých. Celá tá ilúzia je prezentovaná médiami vládnucej elity, ktoré bombardujú populáciu skoro denne historkami o cene benzínu, ktoré nestoja za zmienku. Ľudia sú stále popudzovaní, bez toho aby naozaj chápali stratégiu stojacu za ropnými „vojnami“. Protesty proti cenám benzínu sú príkladom masového programovania ľudí a do „nájomného davu“.

Ropné „vojny“ sú podnecované a udržiavané vládnúcou elitou jednak Supovitých, ale aj Reptiliánov pre ich vlastné účely. Ohľadom tejto problematiky sa obidve skupiny vzájomne tolerujú v prospech mimozemšťanov a na úkor ľudí. Existujú ešte ďalšie záležitosti, v ktorých sa tieto dve skupiny spoločne tolerujú, a to náboženstvo, národné štáty, koalície, korporácie a vlády, zatiaľ čo spoločne útočia na akékoľvek skupiny, ktoré ohrozujú plány mimozemšťanov na Jedinú Svetovú Vládu. To znamená, že čokoľvek ide proti plánom NWO, je spoločne napadnuté.

Svetové dodávky potravín sú údajne ohrozované biopalivami. Vďaka rastúcej cene benzínu je predpovedaná masívna inflácia. Ekonomický pokles je v dôsledku toho tiež predpovedaný. Cestovanie, obzvlášť letecké, je obmedzované. Turistika upadne a všetok biznis spojený s pohostinstvom a turistikou bude ubúdať. Vo svetovej ekonomike existuje dominový efekt.

Zatiaľ čo ľudia sú zaneprázdnení iluzórnou vojnou o cenu benzínu, plán vládnúcich elít na ovládnutie sveta pokračuje. Média hrajú v rozdúchavaní a šírení ropnej zúrivosti dôležitú úlohu. To nie je vôbec prehnané tvrdenie!

Vládnúca elita manipuluje cenou ropy, potom nechá svoje médiá zaplaviť správy historkami o cene benzínu, v snahe vyvolať u populácie sveta paniku a zúrivosť. Ceny benzínu rastú, takže vládnúca elita môže kompenzovať časť svojich doterajších strát zo špekulácií na trhoch. To vyhovuje zámerom vládnucej elity, ktorá chce, aby neinformovaní ventilovali svoju zlosť na ropu produkujúcich krajinách, obzvlášť na moslimských.

Reptiliáni majú plány na uchvátenie sveta „cestou vyčerpania“. Naplánovali a podporovali obidve strany konfliktov v prvej a druhej svetovej vojne, v Kórei, Vietname a v prvej invázii do Iraku zo strany západu. Akonáhle Reptiliáni presunuli svoju základňu z USA do Číny, Supovití sa chopili príležitosti a agresívne využili svoju prechodnú vojenskú výhodu vedením USA. Reptiliáni dúfali, že Supovití sa v Iraku, Afganistane a ďalších miestach sami „vyautujú“.

Keď bol plán Reptiliánov na Jedinú Svetovú Vládu zmarený v dôsledku intervencie Pravdy-Svetla v americkej revolučnej vojne, Reptiliáni prijali svoj Jednotný Mimozemský Plán na dobytie sveta. Avšak Supovití čiastočne reptiliánsky plán prekukli. Takže sa zmobilizovali a priamo odmietli svojich domnelých spojencov, Reptiliánov, ktorí rýchlo pohlcovali krajiny úplatkami, podvodmi, nátlakom a silou. Teraz sú veci veľmi odlišné, pretože Reptiliáni už v mnohých prípadoch nekontrolujú obe strany konfliktov, a Supovití sú krajne oportunistickí. Takže akákoľvek z vyvolaných vojen vo svete je schopná sa zvrtnúť do skutočných bitiek medzi dvoma mimozemskými silami. Teraz, keď sú Supovití na prahu Reptiliánov, ktokoľvek urobí najrozhodnejší krok, získa veľkú výhodu.

Ako som už skôr spomínal, pôvod katastrôf v Barmě a Číně nie je tak úplne prirodzený. Pretože sa zemský dvadsaťsten poškodzuje a Temnota pokračuje v pokuse reštartovať čas. Bude dochádzať k viacerím prírodným katastrofám a podivným udalostiam. Búrky v Barme a zemetrasenia v Číne boli spôsobené márnym pokusom Temnoty reštartovať čas poškodeným dvadsaťstenom, ale Supovití pri tej príležitosti spôsobili prírodne sa javiace ďalšie udalosti, ako záplavy a vracajúce sa následné otrasy.

Ani Barma, ani Čína nie je z medzinárodnej pomoci nadšená, pretože západu nedôveruje. Videli, ako NATO, OSN a ďalší vstúpili do oblastí, aby tam „pomohli“, no vyzerá to, že nikdy neodídu. Barma a Čína sa obávajú, že pomoc prichádza s príliš mnoho príveskami a s postrannými motívmi. Nie je vôbec zhodou okolností, že tieto nárazníkové zóny sú v mimozemských vojnách tak tvrdo zasiahnuté.

Aby sme lepšie pochopili zdráhanie a odpor k prijatiu zahraničnej pomoci zo strany týchto krajín, môže nám pomôcť dostať sa do obrazu. Len si predstavte strašný scenár, v ktorom je veľké mesto, ako Los Angeles, zasiahnuté pustošivou prírodnou pohromou, ako napríklad obrovským zemetrasením. Predstavte si tiež, že jediná dostupná pomoc pre tých, čo ostali na žive, je možná len od ruských námorných síl, ktoré by museli zriadiť relatívne permanentnú námornú základňu kvôli udržaniu pomoci. Umožnila by Bushova vláda zriadenie ruskej námornej základne v Kalifornii? A čo keby sa Rusi spoliehali na iránsku ropu, aby mohol bežať záchranný projekt, a ukázalo by sa, že ide o dlhodobú a pretrvávajúcu situáciu?

Ako som už predtým písal, Queensland bol vybraný reptiliánskou vládnúcou elitou ako odpaľovacia rampa pre NWO už pred nejakou dobou. Ľudia boli stále viac upravovaní, aby prijali drakonickú vládu – nútené zlučovanie okresov, obmedzenia na vodu a povinná fluoridácia vody – to je len niekoľko príkladov vládnych nariadení, ktoré idú proti obrovskej väčšine voličov. Cesty sú vyhradené tak, aby mohli byť ľahko uzatvorené všetky hlavné diaľnice, a obzvlášť v Brisbane. Vládne platy sú niekedy v porovnaní s tým, čo ľudia zarobia na porovnateľných pozíciách v susednom Novom Južnom Walese a zvyšku Austrálie iba polovičné.

- pokračovanie -

Amitakh Stanford

8.6.2008

Zdroj: Xeeatwelve.com

Preklad: Sokol

exkluzívne.cez.okno


september 20, 2008 04:11 dopoludnia

 

 

Top