Obrázok používateľa CEZ OKNO
Oddeľovanie Svetla od Temnoty konečne začalo 6

Teraz keď sa energia Krista stále viac oddeľuje od energie Antikrista, a keďže mimozemské konflikty narastajú, nastanú mnohé ďalšie zmeny. Čas bude mať poruchy a bude sa chovať takmer nezmyselne. Dôjde k viacerým pozorovaným časovým posunom, kedy ľudia zažijú spontánne individuálne alebo kolektívne udalosti, a niektorí ľudia takmer cez noc zostarnú. Individuálne udalosti sa môžu prihodiť v okamihu, náhle a neočakávane. Môžu byť pociťované ako hmlisté udalosti bez pocitu, že sa všetko stemňuje. Osoba môže cítiť, že je v jednom okamihu v jednej lokalite, v ďalšom momente niekde inde, a v ďalšom späť na pôvodnom mieste. Niektoré časové posuny budú zložitejšie a budú trvať dlhšie.

Mnoho abnormalít, ako udalosti s počasím, je snaha uspokojivo vysvetliť fyzickými príčinami. Oranžové oblohy sú zvaľované na lom svetla dažďovými kvapkami, ale prečo k tomu začalo dochádzať až teraz, sa nehovorí. Suchá a záplavy sa snažia zvaliť na El Nińo a La Nińa zároveň. Niekedy môže byť videní úškrn redaktorov, keď podávajú nezmyselné vysvetlenia pre rôzne udalosti počasia. Symbolické uvoľnenie Štyroch Elementov zmenilo isté „zákony“ tak, že už nie sú konštantné, ale obsahujú poruchy a zmeny.

Niekedy je televízne vysielanie prerušené, pretože videozáznam sa zastavuje a opäť spúšťa, alebo sa rozloží na veľké množstvo štvorčekov, ktoré nakoniec zmenia obraz. Tieto krátke obrazové rušivé impulzy pozorované vo vysielaní sú v skutočnosti podobné časovým posunom, ku ktorým teraz dochádza.

Tu je príklad dlhého časového posunu, ktorý sa týkal iba piatich ľudí, ktorí boli v preplnenej reštaurácii. Pred niekoľkými týždňami sa k nám pripojili dvaja zámorskí hostia na večeru v preplnenej reštaurácii. Dostali sme stôl najbližšie obslužnému pultu bufetu asi o 6:35 večer a okolo nášho stolu bolo mnoho spolu sediacich. Rozprávali sme sa pri stole asi 10 minút, dokiaľ neprestal byť pri bufete rad, takže potom sme si šli pre jedlo.

Zatiaľ čo sme vyberali jedlo z bufetu, priblížil sa k nám nezvaný „hosť“. Neprišiel do reštaurácie na večeru. Videli sme ho mnohokrát behom niekoľkých minulých týždňov, ako nás sleduje. Keď videl naše auto zaparkované pred reštauráciou, zhodnotil, že nás má v pozícii, kedy s ním budeme musieť hovoriť.

„Hosť“ sa pokúšal so mnou hovoriť, no ja som zostával ticho. Odišli sme od pultu a vrátili sa k stolu, a „hosť“ nás nasledoval k stolu a celý ten čas hovoril. Ukázal som „hosťovi“ našu digitálnu kameru a začal som to nahrávať. Pokračoval v hovorení a trval na tom, že by sme sa mali zísť a stať sa priateľmi.

Zatiaľ čo sa toto všetko odohrávalo, ľudia v reštaurácii si scénu odohrávajúcu sa priamo pred nimi vôbec nevšimli. Nakoniec som prelomil svoje mlčanie a „hosťovi“ povedal: „Myslím, že by ste mali odísť!“ Vzal toto vyjadrenie ako pozitívne znamenie, že mám záujem s ním komunikovať, a poďakoval mi za to, že som mu dal nádej, že s ním prehovorím v budúcnosti. Nakoniec z reštaurácie odišiel. Keď odchádzal, zamerali sme na neho videokameru.

Všetci sme boli touto vtieravosťou rozrušení, a zatiaľ čo sme o tom diskutovali, spýtal som sa, koľko je hodín. Mobil ukazoval, že je 6:41 večer. Neveril som tomu, pretože behom tých niekoľkých ubehnutých minút sa odohralo tak veľa. Prešli sme k pultu, vzali si jedlo a vrátili sa k stolu.

Na naše prekvapenie boli náš príbor, poháre na vodu a servítky zo stolu odstránené! Na stole nezostalo vôbec nič. Šiel som za čašníčkou a požiadal ju o servítky. Bola prekvapená, že sme ešte stále v reštaurácii. Povedala, že si myslela, že sme všetci z reštaurácie odišli.

Keď som sa vrátil k nášmu stolu, všimol som si, že predtým plná reštaurácia bola takmer prázdna. Prešla nás chuť do jedla, takže sme z reštaurácie odišli len čo sme jedlo ochutnali. Keď sme odišli z reštaurácie, bolo podľa hodín v našom aute 7:45 večer. Prišli sme domov pred 8:00 večer. Keď sme vstúpili do domu, počuli sme zvoniť telefón, ale preverili sme volajúceho v dôsledku incidentu v reštaurácii. Hovor bol od nechceného „hosťa“, ktorý žobral, aby sme sa s ním zišli. O minútu neskôr zazvonil telefón znovu a opäť sme to preverili. Bol to ten istý „hosť“ a opäť žiadal o stretnutie.

Keď sme si správy prehrali, boli sme prekvapení, keď sme zistili, že prvá telefonická správa, ktorú sme počuli „naživo“, bola podľa našich hodín v telefóne prijatá o 7:10 večer, a druhá správa, ktorá dorazila o minútu neskôr, bola zaznamenaná o 7:58 večer! Skontrolovali sme to na inom telefóne a potvrdilo sa, že medzi hovormi bolo skutočne 45 minút, a aj tak sme ich počuli doraziť „naživo“ počas jednej minúty! Inými slovami, prvý hovor o 7:10 večer mal byť urobený zatiaľ čo sme boli ešte v reštaurácii podľa posunutého času, ale prebehol „naživo“, keď sme ho počúvali doma o 7:57 večer obnoveného normálneho času.

Prehrali sme si video z našej kamery a neobjavil sa tam ani jeden obrázok nechceného „hosťa“. Neboli tam dokonca ani dvere reštaurácie, keď odchádzal.

Tieto zdanlivo nevysvetliteľné udalosti je možné vysvetliť pochopením, že došlo k časovému posunu, zahrňujúci štyroch z nás asi na 45 minút. Votrelec vstúpil do časti tohoto posunu v čase a potom ho opustil. Okrem iných udalostí sme cítili, že sme v reštaurácii iba chvíľku, zatiaľ čo hodiny udávali, že to bolo niečo vyše hodiny. Servírka si myslela, že sme odišli, a nával behom tohto očividne krátkeho časového úseku ustal.

Boli sme zachytení do „miestneho“ času medzi kontrolovaním prvého a druhého hovoru od „hosťa“. V tejto jedinej minúte sme sa uchytili v normálnom, „miestnom“ čase. Inými slovami, tých 45 minút sa primiešalo do nášho času.

Fungovanie času a karmy sa rýchlo mení. Existujú takí, ktorí trvajú na tom, že za svetovými problémy stojí kolektívna karma a že by nikto nemal zasahovať do jej fungovania tým, že by pomáhal chudobným krajinám, alebo narúšal ich vojny. Títo ľudia hovoria ostatným, aby nezasahovali do záležitostí ostatných, pretože by to narušilo ich odčinenie karmy. To je ďalekosiahly, chybný a nezodpovedný predpoklad.

Aby bolo jasné, karma je zlý systém, ktorý bol naprojektovaný Temnotou. Nikdy nebol určený na to, aby bol férový a spravodlivý, ale bol uložený na bytosti Virtuálnej Reality, aby slúžil pre účely Temnoty. Páni karmy nečestne a neprávom uvrhli túto strašnú zbraň na každého a na všetko. Avšak páni karmy boli rozložení a veci sa majú inak. Karma teraz pôsobí roboticky. Tí, ktorí sa pokúšajú karmu používať, obzvlášť používaním termínov ako „zlá karma“, na obvinenie ďalšieho nešťastia, budú musieť byť ohľadom svojich zámerov opatrní, lebo by mohli pocítiť spätný náraz. Nie je to karma, je to skôr „porucha“, zostatok systému karmy, ktorý bol opustený, a ktorý bude pokračovať, dokiaľ sa celý systém nerozpadne.

Oddeľovanie Pravdy-Svetla od Temnoty začalo. Zlo sa teraz bude prejavovať, ako oddeľovanie pokračuje, stále viac a viac.

Tikot hodín znie ako kvapkanie vody, ale tak ako čas, i čistá voda sa míňa.

Záchrancovia Pravdy-Svetla čoskoro dokončia svoju záchrannú misiu a všetky bytosti Pravdy-Svetla budú oslobodené.

Amitakh Stanford

8.6.2008

Zdroj: Xeeatwelve.com

Preklad: Sokol

exkluzívne.cez.okno

október 05, 2008 23:58 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa myst
  mystoktóber 07, 2008 10:51 dopoludnia

  Komentár: 

  autor článku zřejmě nezná vesmírné zákony když píše, že karma je zlý systém naprojektovaný temnotou. Přitom je faktem , že karma je nestranný princip podobný zákonu akce-reakce. Náš vesmír funguje na základě protikladů, které se snaží být spolu v harmonii.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 09, 2008 21:44 popoludní

  Komentár: 

  mal na mysli skor fakt, ze karma sa pouziva ako jeden velky strasiak na ludi co je fakt. pravdaze existuje ale nebola vytvorena pre tento ucel. z textu vyplyva, ze sa jej tak ako mnohych inych veci chopila temnota a urobila z nej dalsi nastroj manipulacie a ovladania. k harmonii to ma podla mna poriadne daleko

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 01, 2008 23:07 popoludní

  Komentár: 

  Pripájam sa k Vášmu názoru

 

 

Top