Obrázok používateľa CEZ OKNO
ODHALENÝ VESMÍR: Poselství lidstvu

David Wilcock: Dnes budeme hovořit s úžasným člověkem, Corey Goodem, pětčtyřicetiletým rodákem z Texasu. I dnes žije v Texasu. A co dělá: přichází jako insider (zasvěcenec) a sdílí se mnou podrobné informace o tom, co se skutečně děje v zákulisí tzv. Tajné vlády a tajných vojenských programů, jak se vyvíjely a informace o kolonizaci naší sluneční soustavy.
Je to skutečně pozoruhodný příběh, protože v průběhu mnoha let jsem mluvil s desítkami insiderů, někdy s úrovní přístupu k informacím o 35 stupňů nad úrovní prezidenta Spojených států. Asi 90 % obdržených informací jsem zachoval v tajnosti, protože a) by vyzrazení vedlo k vraždám lidí; b) jsem nechtěl odhalit něco, co by později mohlo pomoci při identifikaci skutečných zasvěcených osob.
A pak se objevil Corey. On zná nejen oněch 90 % informací, ale poskytl mi další chybějící fragmenty hlavolamu, které jsem hledal. Pochopil jsem také, že lidé mi mnohé neřekli, ale nyní se obraz skládá.
Corey, vítám tě! Děkuji, že jsi zde.
Corey Good: Není zač.
David Wilcock: Uvědomuji si, že všechno, co nám tu budeš vyprávět, je tak daleko od běžného života, že pro mnohé lidi bude těžké to přijmout, obzvlášť pokud ještě neznají celé pozadí. Proto místo toho, abychom je vzali za ruku a pomalu vedli, hodíme je přímo do vody.
Mohl bys nám krátce říci o tom, jak se stalo, že ses dostal do kosmického programu a kolik ti bylo, když k tomu došlo?
Corey Good: Dobře. Všechno začalo, když mi bylo šest. Tehdy mě přijali do toho, co je dnes známo jako Program vojenských a mimozemských únosů (MILAB). Byl jsem označen jako intuitivní (podvědomý) empatik (člověk s paranormální schopností vycítit duševní nebo emocionální stav druhých lidí).
David Wilcock: Co to znamená? Intuitivní znamená, že máš schopnost předvídat něco, co se možná každou chvíli stane. Něco jako extrasenzorická schopnost?
Corey Good: Ano, schopnost předvídání. Jako empatický člověk máte silné emocionální spojení s lidmi kolem vás. Cítíte jejich emoce a spojujete se s nimi na úrovni emocí. Jedná se o specifický soubor požadovaných dovedností. Byl jsem pak speciálně připravován a moje schopnosti se zvětšovaly. Bylo mi 12 – 13 let, když jsme byli spolu s několika dalšími lidmi, kteří se mnou trénovali, přijati do programu. Podíleli jsme se na tom, co nazývali podporujícím vlivem na interakce pro delegaci Země v rámci Superfederace. Superfederace zahrnovala velké množství mimozemských federací, které se setkávaly, aby diskutovaly o grandiozním experimentu.
David Wilcock: Co to bylo za experiment? Co dělali ti mimozemšťané?
Corey Good: Obvykle to byla skupina 40 cizinců, ale čas od času se jejich počet zvýšil na 60. Probíhalo 22 genetických programů.
David Wilcock: Co to znamená? Co to je genetický program?
Corey Good: Program míchání genetiky a manipulace s naší genetikou.
David Wilcock: Stále to pokračuje?
Corey Good: Ano, stále probíhají i nyní. (Tyto programy byly v roce 2018 ukončeny – pozn. překl.). O tom to všechno bylo. Delegace ze Země se dlouho snažila stát součástí tohoto programu. Nakonec se jim to podařilo. Když jsme se jako intuitivní empatici účastnili těchto setkání, nevěděli jsme, co se děje, protože všechny hovory probíhaly v monotonním mimozemském jazyce, kterému jsme nerozuměli. Kromě toho se aktivně používala telepatie.
Proto jsme tam prostě jen seděli do té doby, dokud nám nedali „chytré“ skleněné tablety podobné iPadu, které umožňují přístup k mimozemským databázím. Bylo nám řečeno, abychom zabavili svoji mysl tím, že si budeme prohlížet veškerý dostupný materiál. Toto zařízení zároveň posílilo naše schopnosti intuitivní empatie, pokud jde o odhalení nebezpečí nebo podvodu.
David Wilcock: Co jste na těch tabletech mohli vidět?
Corey Good: V podstatě chtěli, abychom studovali informace o probíhajících 22 genetických experimentech, ale měli jsme přístup ke všem druhům dalších informací. V závislosti na zájmech každého z nás jsme mohli dostávat všechny druhy informací.
Seznámil jsem se se vším, co mě zajímalo. Víte, je to jako návrat ke školním dnům, všechny přečtené knihy a všechny informace, které jste sledovali. Kolik z toho zůstalo? No, něco takového. Prostě spousta informací.
David Wilcock: Stalo se, že jste zadali otázky, na něž jste nemohli dostat odpovědi a bylo vám prostě sděleno: Nevím?
Corey Good: Ne. Myslím, že jsme dostali všechny dostupné informace. Samozřejmě jsme mohli narazit na některé věci, do nichž jsme my jako lidská delegace (naše skupina) nebyli zasvěceni. Ale v podstatě nám odhalili všechny informace.
David Wilcock: Jak vypadala ta obrazovka? Podobně jako náš iPad?
Corey Good: Ne, vypadalo to jako obyčejné plexisklo. Absolutně nenápadný vzhled. Kdyby ho někdo vyhodil z okna a vy byste ho našli na poli a zvedli ho, vůbec by vás nenapadlo, že je to něco zvláštního. Abyste zjistili, co to je, museli byste ho vzít do ruky a pak ho aktivovat prostřednictvím mentální složky.
Mluvilo to naším jazykem. S pomocí vědomí jsme měli přístup do databáze a zařízení nám ukázalo vše, co jsme chtěli. Texty, obrázky, videa, která byla holografická, trochu vystupovala z obrazovky. Mám tím na mysli, že holografie příliš nevystupovala z obrazovky, jak by si to většina lidí myslela. Byl to jen trojrozměrný holografický pohled.
David Wilcock: Byla pod tím sklem vidět ruka?
Corey Good: Ne.
David Wilcock: Nejprve musela obrazovka potemnět?
Corey Good: Ano, dříve než bylo demonstrováno zobrazení nebo text, obrazovka zmatněla nebo potemněla.
David Wilcock: Byly v tom nějaké firewally nebo ochranné systémy, které zafungovaly, když jste se na něco zeptali a bylo vám sděleno, že nemáte přístup?
Corey Good: Jak už jsem řekl, velmi zřídka se obrazovka změnila na modrou nebo jinou barvu, která sdělovala, že nemůžete vstoupit. Všechno bylo vždy otevřené. Stejná zařízení byla umístěna na výzkumné lodi a umožňovala přístup do našich vlastních databází.
David Wilcock: Takže je to běžná technologie, jakmile se ocitnete ve vesmírném programu?
Corey Good: Ano. Ale jsou tam také mnohem větší obrazovky, které se používají na konferencích a při předvádění.
David Wilcock: Je jasné, že pomocí takových zařízení byste mohli narazit na obrovské množství informací. Vyskytly se významné, až šokující informace, a to i přes to, kolik jste toho v té chvíli už věděli?
Corey Good: Kdybychom se vrátili k analogii vysoké školy, informace tu byly prezentovány ve formě 22 kurzů, které si vzájemně konkurují. Každý z 22 programů genetického experimentu prezentoval informace svým vlastním způsobem. Nějak spolu soutěžily. To znamená, že nepracují spolu ruku v ruce.
David Wilcock: Skutečně mimozemšťané spojili svou DNA s naší DNA, nebo něco takového?
Corey Good: Ano, manipulovali s naší DNA. Také se jednalo o duchovní složku. Mimozemšťani byli velmi intenzivně zapojeni do části experimentu. Neprováděli experimenty pouze na nás. Byly i součástí grandiozního experimentu.
David Wilcock: Mají nějaký cíl? Proč to dělají? Co je k tomu vede?
Corey Good: To je to, co nevím. Nevím, jestli to dělají prostě proto, že mohou, nebo se pokoušejí vytvořit nějaký druh superbytosti. Třeba se pokoušeli smíchat ty nejlepší genetické výsledky, aby s námi pak manipulovali a bránili rozvoji naší civilizace.
David Wilcock: Jak dlouho myslíš tento program probíhá?
Corey Good: Každý z oněch 22 programů byl prováděn po různé časové období. Ale genetická manipulace s tím, čím jsme teď, probíhá nejméně 250 000 let. Jeden z jejich dalších programů trvá asi 5 000 let. Každý běží po různý časový interval.
David Wilcock: To vůbec není to, co by naše tajná pozemská vláda nebo zvolená vláda chtěly. Můžeme je nějak zastavit?
Corey Good: Nemyslím si. Vždyť teprve nedávno se nám sotva podařilo dostat místo u jejich stolu, abychom se vůbec mohli stát součástí diskuse.
David Wilcock: To znamená, že tu jde o negativně orientované mimozemšťany nebo spíše neutrální, ale v žádném případě ne o přátelské?
Corey Good: To záleží na úhlu pohledu. Vše závisí na perspektivě. Když porovnáme všechny tyto skupiny, je obtížné říci: tato skupina je pozitivní a tato skupina je negativní, protože ony považují vše, co dělají, za pozitivní.
David Wilcock: Na svých webových stránkách jsi uvedl cosi, co je nazváno Lunární operační centrum (LOC). Můžeš říct, co to je?
Corey Good: Jedná se o objekt na odvrácené straně Měsíce, což je diplomatický neutrální objekt, ke kterému mají přístup všechny různé vesmírné programy. Někteří lidé tam žijí a pracují po celou dobu, ale v podstatě je to spíše přestupní stanice. Lidé sem neustále přilétají a odlétávají. Odtud jsou odesílání dále do sluneční soustavy nebo za její hranice, stejně jako k jiným stanicím nebo základnám, aby se dostali na lodě, které jim byly přiděleny.
David Wilcock: Proveď nás skrze skutečnou proceduru, jak ses dostal z domu a pak ses ocitl na výzkumné lodi mimo naší sluneční soustavu, jen stručně řekni, jak to probíhalo.
Corey Good: Uprostřed noci jsem se dostal k základně leteckých sil Carswell běžnými prostředky.
Pod touto základnou je tajná zóna, kde se nachází výtah, který vás odveze hluboko dolů.
Mnozí lidé vědí o tajném systému tunelů vedoucích pod Spojenými státy. Jimi se jezdí speciálními vozy
David Wilcock: Někteří insideři je nazývají čluny.
Corey Good: Pak se jedná o systém kyvadlové dopravy. Připomíná to jednokolejku položenou v potrubí, v potrubí s magnetickým odpružením nebo vakuovou trubkou. Odtud jsem byl odvezen na jiné místo a odtud pak do Lunárního operačního centra tím, co někteří lidé nazývají technologií "Hvězdné brány" nebo portálovou technologií. A tam jsem byl posazen na loď, která vypadala jako mořský ďábel nebo rejnok.

David Wilcock: Přesně takového tvaru?
Corey Good: Ano. Spolu se skupinou dalších lidí. Z Luny jsme pak pokračovali dál do sluneční soustavy.
David Wilcock: To znamená, že Lunární operační centrum je něco jako hangár?
Corey Good: Ano, celá řada hangárů. V tomto případě to byl větší hangár.
David Wilcock: Jak jsou tyto lodi obvykle velké?
Corey Good: Může na nich letět průměrně 600 lidí.
David Wilcock: Ó, hodně velké!
Corey Good: Rozvezl nás do našich destinací.
David Wilcock: Kolik času jsi strávil v LOC před tím, než jsi nastoupili na loď?
Corey Good: Ne dlouho. Právě tam jsem podepsal všechny papíry, i když jsem byl ještě příliš mladý, abych legálně podepsal právní dokumenty. Vysvětlili mi, že podpisuji smlouvu na dobu 20 let. Říkali tomu "20 a zpět".
David Wilcock: Když jsi byl v tomto centru, všechno uvnitř vypadalo jako futuristické prostředí ve Star Treku? Nová generace? Ano?
Corey Good: V podstatě úzké sály a obvyklé dveře, nic, co by připomínalo posuvné dveře ve filmu Star Trek – posuvné a zvedací. Nic super futuristického.
David Wilcock: Takže pokud bys vyfotografoval interiér, mohl bys snadno někoho přesvědčit, že je to jen obyčejná budova.
Corey Good: Jo, určitě.
David Wilcock: Jak vypadal hangár? Byl něčím zvláštní?
Corey Good: Hangár připomínal běžný hangár, jaké jsou na námořní základně nebo společný hangár pro ponorky a letadla.
David Wilcock: Jak dlouho to celkem trvalo, než ses dostal na loď?
Corey Good: 30 – 40 minut.
David Wilcock: Co bylo pak?
Corey Good: Pak jsem viděl výzkumnou loď, na níž jsem byl přidělen na první období.
David Wilcock: Jak dlouho jsi byl na této vesmírné lodi?
Corey Good: Byl jsem tam přidělen na prvních 6 let.
David Wilcock: Řekl jsi, že celá služba je na 20 let?
Corey Good: Ano.
David Wilcock: Jaký byl důvod k tomu, abys na této výzkumné lodi byl jen 6 let?
Corey Good: Schopnost intuitivního empatie byla požadována i v jiných programech, takže v následných 14 letech jsem prošel mnoha dalšími programy.
David Wilcock: Mohl bys o některém z nich pohovořit?
Corey Good: Například program Zachycení nezvaných hostů a výslech.
David Wilcock: Co je to "nezvaný host"?
Corey Good: Někdo, kdo vstupuje do sluneční soustavy nebo do atmosféry Země bez pozvání nebo povolení.
David Wilcock: Mohli jste opravdu takové lidi zadržet a vyslýchat je?
Corey Good: To bylo prováděl tým, který byl součástí programu. Při výslechu jsem byl přítomen jako intuitivní empatik.
David Wilcock: Před chvílí jsi řekl, že ses snažil odhalit podvod?
Corey Good: Ano, do jisté míry. Někdy, když komunikujete s jinými bytostmi, se to nazývá vytváření spojení. Nejčastěji jsem musel vytvářet spojení a někdy prostě "četl", četl jsem jejich emoce a dospěl k závěru, zda říká pravdu nebo ne. Jako detektor lži v lidské podobě.
David Wilcock: Zdá se, že vědomí funguje stejně všude. Takže můžeš "číst" mimozemšťany i lidi?
Corey Good: Samozřejmě.
David Wilcock: Program jsi opustil po 20 letech služby?
Corey Good: Na rozdíl od lidí, kteří vykonávali stejnou práci jako já, jsem pak odešel ze služby.
David Wilcock: Zmínili jsi se na svém webu, že do Tajného kosmického programu spadá 5 skupin. Mohl bys stručně popsat, které to jsou a co je od sebe odlišuje?
Corey Good: Samozřejmě. Začnu s nejstarší. Jsou to Solar Warden. Vrátili se sem v 70. – 80. letech, v době vzniku Strategické obranné iniciativy. Myslím, že kvůli nim byla vytvořena před a po Reaganovi.
Pak existuje Meziplanetární korporátní konglomerát (ICC), to jsou společnosti po celém světě, které mají zástupce v Radě superkorporace kontrolující vesmírnou infrastrukturu společnosti Tajného kosmického programu, a ta je, věř mi, kolosální.
Dále je to Dark Fleet (Temná flotila), vysoce utajená flotila, která působí hlavně mimo sluneční soustavu.
Pak existují různé vojenské tajné vesmírné programy k provádění "černých operací", ty redukujeme na jednu skupinu.
A konečně Globální galaktická liga národů, něco jako mrkvička visící před nosy všech ostatních národů (aby byly donuceny udržovat oponu tajemství o tom, co se děje ve vesmíru) jim nabízí služby vesmírného programu a slibuje upozorňovat na určité hrozby nebo možné invaze. Říká: "Musíme se sjednotit a spolupracovat."
Jedno ze zařízení, které jsem několikrát navštívil, je velmi podobné televiznímu pořadu Hvězdná brána: Atlantida, kde je umělé okolní prostředí a lidé nosí kombinézy s nášivkami z celého světa. Ti jsou také umístěni téměř úplně mimo sluneční soustavu.
David Wilcock: Mnohokrát jsi zmínil pojem „Aliance“. Myslím, že by v tom mohl vzniknout zmatek.
Corey Good: Měl jsem na mysli pozemskou Alianci. Ta má úplně jiný program. V podstatě je jejím cílem vytvořit nový finanční systém a svrhnout Kabalu. Ale kromě toho ještě existuje vesmírná Aliance, skládající se z toho, co původně začalo jako frakce Solar Warden a přeběhlíků z jiných tajných kosmických programů. Tito přeběhlíci opustili své programy i s jejich kosmickými plavidly, vzali s sebou zpravodajské informace a připojili se k vesmírné Alianci.
David Wilcock: Jak se stalo, že jsi se rozhodl odhalit celé pozadí a nyní aktivně přispíváš ke zveřejnění?
Corey Good: Kontaktovala mě skupina z vyšší hustoty, která je nyní známá jako Blue Avians.
David Wilcock: Avian (lat. Avis) znamená "pták"?
Corey Good: Ano.
David Wilcock: Jak vypadají tyto bytosti?
Corey Good: Měří kolem 2,5 metru. Barva kůže – od modré až po indigo, s peřím.
David Wilcock: Říkáš, že jsou velmi podobní ptákům. To znamená, že to jsou ptáci s křídly?
Corey Good: Ne, nemají žádná křídla. Mají lidské tělo, ruce...
David Wilcock: Takže jsou to humanoidi.
Corey Good: … nohy.
David Wilcock: A ptačí hlava na lidském těle?
Corey Good: Ano, ale nemají dlouhý zobák, jak se je mnozí snaží zobrazit na internetu. Jedná se o měkký ohebný zobák, a když se chystají mluvit, uchýlí se k jazyku znamení, udělají jisté gesto jednou rukou. Pak pohybují ústy, ale častěji komunikují telepaticky.

David Wilcock: Takže, kdo jsou Blue Avians? Odkud pocházejí? Mají program?
Corey Good: Blue Avians mi řekli, že oni a ostatní bytosti, se kterými spolupracují, pocházejí z 6. – 7. hustoty.
David Wilcock: Co to je hustota?
Corey Good: Všechno kolem nás je tvořeno hmotou a energií. Myšlenka je tvořena vibracemi. Vzniká na různé úrovni vibrací nebo frekvence.
David Wilcock: Tak je to jiná úroveň existence?
Corey Good: Správně.
David Wilcock: Jsou ještě někde jinde v galaxii nebo ve vesmíru, nebo se nacházejí kolem nás?
Corey Good: Nejsou na žádné vzdálené planetě někde blíž ke středu galaxie ani kdekoli jinde. Jsou kolem nás. Jsou blízko a zároveň vzdálení.
David Wilcock: Jaký je jejich program? Proč jsou tady?
Corey Good: Už tu kdysi byli. Pozorují. Jsou zde proto, ... Jde o to, že se pohybujeme do části galaxie, do velmi energetické části galaxie, která změní hustotu naší sluneční soustavy, hustotu naší lokální hvězdokupy.
David Wilcock: To je to, co říkali, nebo je tu něco, nějaký hmatatelný důkaz, jaký jste našli v kosmickém programu?
Corey Good: V kosmickém programu jsme hmatatelné důkazy měli. To všechno je už nějaký čas studováno. Ale o tom také mluvili Blue Avians.
David Wilcock: Pokud se dostaneme do jiné hustoty, co se podle názoru Blue Avians stane se způsobem života jak ho známe teď?
Corey Good: Chystáme se projít zkušenostmi přechodného období, které nás změní především na úrovni vědomí.
David Wilcock: Jak to bude vypadat? Získáme extrasenzorické schopnosti, budeme komunikovat telepaticky?
Corey Good: Ano. Existuje na to mnoho teorií. Mně neřekli, že bychom měli dělat to či ono. Nevím ani, zda k tomu dojde se všemi lidmi současně, nebo zda lidé, kteří jsou už duchovně dál, začnou tyto znaky projevovat dříve. Nejsem guru a nemám na to odpovědi.
David Wilcock: Pracují Blue Avians pro naše nejvyšší dobro, nebo mají skrytý program? Jak víme, že mohou být důvěryhodní?
Corey Good: Určitě mají pozitivní polaritu. Z toho, co jsem pochopil z rozhovorů s bytostmi šesté a vyšší hustoty, oni nemají orientovaný program, který se my snažíme na ně promítnout. Pro naše trojrozměrné, čtyřrozměrné myšlení má vše, co děláme, orientovaný program. Program vydělávání peněz. Nebo manipulace s lidmi, aby se chovali nebo mysleli tak, jak chceme my. Ale to nemůžeme promítat na bytosti vyšší hustoty a říkat, že se chovají nebo myslí stejným způsobem.
Jsou zde se svými gigantickými sférami proto, aby nám pomohli neutralizovat vlny obrovské energetické tsunami, která vstupuje do naší sluneční soustavy. Rozptylují tuto energii, abychom jí nepřijímali příliš mnoho najednou a poskytují nám tím více času na přípravu.
David Wilcock: Co by se podle nich stalo, pokud by nepoužili ony sféry?
Corey Good: Mnozí lidé by prostě zešíleli a nastal by velký chaos.
David Wilcock: Pokud tu hovoříš o sférách, museli bychom je vidět. Lidé v teleskopech ale žádné sféry nevidí.
Corey Good: Samozřejmě ne. Mnozí si myslí, žo to jsou nějaká obrovská kosmická plavidla, ale sféry patří do jiné hustoty. Po mnohých cestováních v těchto sférách jsem si téměř jistý, že to jsou sféry na gigantické makroúrovni. To znamená, že malá rotující stvoření jsou zároveň i gigantickými sférami.
David Wilcock: Jaká rotující stvoření?
Corey Good: Jedná se o jedno z pěti druhů stvoření z Aliance sfér patřících k vyšší hustotě. (Pozn. překl.: Vypadá to, že každá koule představuje kolektivní mysl.)
David Wilcock: Ty ses skutečně osobně setkal s Blue Avians?
Corey Good: Ano. Moje jméno bylo zmíněno jako volba, vybrali mě jako delegáta, abych se stal součástí velké Rady Aliance a vystupoval jménem Rady Superfederace, kde jsem kdysi jako velmi mladý teeneger seděl co by intuitivní empatik. Snažil jsem se to odmítnout. Nejsem řečník. Mám slabý hlas. Uvedl jsem své důvody, proč bych neměl být delegátem. Stejné důvody jsem uvedl, když mě vzali do jedné z těch kolosálních sfér nacházejících se v kosmu.
Tam jsem se také setkal s Blue Avianem jménem Ra-Tir-Er. Zatímco jsem se mu snažil vysvětlit, proč nemohu být delegátem, přistoupil ke mně, položil mi ruku na předloktí a začal se mnou telepaticky komunikovat. Řekl mi, že bych měl zanechat negativních úvah a přestat přemýšlet o negativech. Jeho ruka se jemně dotkla mé kůže. Bylo to jedinkrát, kdy se mě fyzicky dotýkali. Pak řekl, že nejdůležitější je poselství.
David Wilcock: Jaké je jejich poselství?
Corey Good: Jejich poselství lidstvu je následující a je obsaženo v mnoha náboženstvích: měli bychom být více láskyplní. Měli bychom odpustit sami sobě i ostatním a to zastaví kolo karmy. Musíme se soustředit na to, abychom denně pomáhali druhým. Měli bychom se také zaměřit na zvyšování vibrací a vědomí.
David Wilcock: Mnoho lidí agresivně komentuje články, v nichž jsme varováni, že elita nás chce svázat jediným světovým náboženstvím. Jak můžeme vědět, že to není jen další psychologická operace, snažící se nás dostat do jednoho proudu s ostatními kontrolory?
Corey Good: Právě o tom hovořil, a já jsem to zdůraznil na své webové stránce: nemusíte měnit náboženství. Stačí když budete dodržovat přikázání stanovená ve všech hlavních náboženstvích. To není něco nového.
Máme už málo času. To je třeba udělat. Ať už jste křesťan, muslim nebo buddhista, můžete si zachovat svou víru. Měli bychom se však zaměřit na lásku.
David Wilcock: Takže oni se nesnaží prohlásit sebe za nového boha?
Corey Good: Samozřejmě že ne. Jedna z věcí, které mi pevně "natloukli" do hlavy, je následující: Musím si být jistý, že se jejich slova nestanou kultem nebo náboženstvím. Neznám celý jejich příběh, ale zdá se, že v minulosti se již třikrát pokusili toto poselství předat. Ale pokaždé bylo zkresleno. Lidé vždy toto poslání zkreslili a přeměnili je na kulty nebo náboženství, aby tak získali kontrolu nad ostatními.
David Wilcock: Je zřejmé, že toto je místo, kde je možné začít znova. Jsou to opravdu úžasné informace. Sám za sebe mohu říci, že potvrzují mnohé z pravd, které jsem studoval tolik let, a vynaložil veškeré úsilí, abych předložil vědecké důkazy toho všeho. Proto toho máme ještě hodně ke sdělení.
A nyní s tím začínáme. Jsem nekonečně šťastný, že jsi se rozhodl toto udělat a vystoupil jsi. Vážím si tvé odvahy a statečnosti. Vím, že máš dvě děti a že ses kvůli tomu vzdal velmi dobře placené práce. Rozhodl jsi se, že hlavní dnes je vystoupit a sdílet informace. Velmi to oceňuji. Děkuji ti, Corey!
Corey Good: I já děkuji tobě.

Preklad: Vlabi

Zdroj: https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/


Súvisiace:

Seriál: KOSMICKÉ ODHALENÍ
https://www.cez-okno.net/rubrika/serial-kosmicke-odhaleni

VIDEO: ROZHOVOR DAVIDA WILCOCKA S INFORMÁTOREM COREY GOODE
http://www.cez-okno.net/clanok/rozhovor-davida-wilcocka-s-informatorem-c...

Corey Goode: Obsadili jsme sluneční soustavu
http://www.cez-okno.net/clanok/corey-goode-obsadili-jsme-slunecni-soustavu

Informátor Gonzales – ALIANCE DRAKONIÁNSKÉ FEDERACE
http://www.cez-okno.net/clanok/informator-gonzales-aliance-drakonianske-...


november 10, 2018 03:32 dopoludnia

 

 

Top