Obrázok používateľa CEZ OKNO
Orgonit nebo elektronit?

Na ethericwarriors často píše horlivý španělský gifter Je. Má starosti, neboť jeho rodná země je nepřetržitě vysušována klimatickými zbraněmi, které odvracejí už po dlouhou dobu déšť od Iberského poloostrova. Teď v červenci tam zuří již více než deset lesních požárů... Španělsko a Portugalsko jsou zřejmě předurčeny jako důkaz globálního oteplování. Kdybyste jel někdo na Azory, tam není ogiftováno, třeba by to Španělsku trochu pomohlo... Ale kvůli tomu to nepíšu. Je zveřejnil zajímavý názor na funkci orgonitu, a mně se to dost zamlouvá. Tady jsou z toho úryvky. EW jsou konzervativní, nemají moc rádi nové nápady, tak mu to v diskusi spíše rozmlouvali, ale nemohli říct, že je to úplná blbost.


Takže co si myslí Je:

„Zjistil jsem, že orgonit je prostý elektrický kondenzátor, žádná tajemná energie, žádné podivné a tajné energetické formy, pouze elektrony (elektrostatická energie).

Elektromagnetické vlny, které vysílají hračky zlých mužů, jsou prostě velké toky elektronů, které kationizují hmotu. Orgonit (říkám mu raději elektronit) chytá elektrony z tohoto toku a vytváří tlak na křišťál. Křišťál pak generuje více elektronů, a přidává je k tomu toku, čímž vytváří prostředí aniontů. Právě opak toho, co chtějí oni. (Přečtěte si o blahodárných účincích aniontového prostředí.)

Jestli víte něco o elektronice, víte, jak pracuje kondenzátor. Kov (elektrický vodič) předává elektrony plastu (například) (to je elektrický polovodič). Když je plastová vrstva nabita, vyšle všechny elektrony do další kovové vrstvy. A orgonit prostě pracuje jako zesilující efekt, protože má mnoho vrstev kovu a plastu. To způsobuje efekt komprese, když se dostane ke křišťálu, a pak piezoelektrická vlastnost křišťálu generuje více elektronů. Žádné tajemství, čistá fyzika a chemie.“

http://www.ethericwarriors.com/ip/viewtopic.php?p=5412#p5412


A v důkladnějším příspěvku:

"Giftovací kompendium Dona Crofta jsem si přečetl koncem roku 2006 a tehdy jsem pochopil, že osud světa není ještě rozhodnut.

Naše planeta byla plná věží, nebe naší planety plné chemikálií, a nejhorší bylo, že si to nikdo neuvědomoval, a že to všichni pokládali za absurdní teorie šílenců.

Když jsem byl malý, pořád jsem se ptal rodičů: proč? Rodiče mi samozřejmě nemohli všechno vysvětlit.

Když jsem objevil Croftův orgonit a jeho příznivé účinky, byl jsem velmi šťastný, ale také jsem se pořád ptal: proč? Proč to funguje? Naneštěstí nejsem sensibil a nikdy jsem nepochopil, co vidí a říká Carol a jiní, a byl jsem z toho smutný. Potřeboval jsem pochopit, co se děje, a začal jsem zkoumat v rámci známé fyziky, jak fungují antény, pozoroval jsem celé hodiny, co dělají letadla, co se děje na obloze atd. Všechno, co tady řeknu, je plodem uvažování a logiky. Samozřejmě nechci vnucovat žádnou absolutní pravdu, ale to, co tady vyprávím, zjevně funguje.

Reich řekl, že orgon (POR) naplňuje vše, je modrý, nehmotný a je nutný pro zdravý život. Myslím si, že Reichův orgon jsou elektrony, přesně negativní ionizace atomů a molekul.

Když to zkoumáte, veškeré dobré účinky negativní ionizace jsou stejné jako ty, které se přisuzují POR, a všechny špatné účinky pozitivní ionizace jsou podobné DOR. Možná je to paralelní, ok, ale tato fyzická pravda zde je, je viditelná, měřitelná a nepopiratelná.

Vodopády, jezera, déšť, půda, hory, lesy, štěstí, orgasmus atd... jsou příklady přirozené negativní ionizace. Slunce, galaktické paprsky, bolest, všechny typy záření atd... jsou příklady pozitivní ionizace. (Totéž je DOR a POR?)

Mohla by to být pouhá spekulace, kdybych skončil zde, ale tak to není.

Déšť je jedna z věcí, které mám nejraději, a jeho fyzikální výzkum mě přivádí k tomuto závěru.

Tvoření deště vyžaduje dokonalou rovnováhu mezi kationty v ionosféře a anionty na zemském povrchu, a tvoření mraků závisí na této polaritě. Také pozorování operací pro zničení deště ve Španělsku mě vedlo k dedukci, že jak antény, tak chemtrails naplňují naše prostředí kationty a tím narušují rovnováhu, takže se netvoří mraky, ale místo nich cirry, které nelze vytvořit bez letadel.

Věže mobilních telefonů, vojenské a jiné věže vytvářejí velká elektromagnetická pole, která dodávají kationty do vrstvy, kde se tvoří mraky. Molekuly H2O potřebují elektrony, aby se spojily. To je důvod, proč se mraky nejvíce tvoří na horách, u jezer, vodopádů.

Chemtrails (veškeré kontrails jsou chemtrails, domnívám se, že oficiální teorie, podle níž kontrails jsou částečky ledu, je absurdní. V -50°C je to nemožné, protože vysoká hustota tvoří pevný led a led není antigravitační. A cirrusové mraky? To jsou kilometry čtvereční ledu? Plující ve vzduchu? Cože?!) zřejmě rozšiřují silikonový gel či jinou silikonovou substanci jako diatomy. Atom křemíku je přírodní kationt!! Výsledkem jsou pseudomraky nazývané cirry, mající zvláštní formy (na tomto fóru se jim říká sylfové, ale já si myslím, že jsou to molekuly vody přijaté silikonem, které se snaží spojit. Mammatus a asperatus vznikají stejným efektem, ale intenzívnějším, a proto se zdá, že mraky padají dolů.)

Jak funguje orgonit?

Je těžké to vysvětlit a nemám ještě konečnou pravdu, ale potřebuji najít logiku ve všech jevech, které, jak se zdá, mohou vidět všichni.

Myslím, že pryskyřice (organická) a kov (Al) jsou dokonalou směsí, která přitahuje, hýbe a stlačuje elektrostatiku elektromagnetických polí antén ke krystalu, který je piezoelektrický a chová se jako aniont, a vysílá stlačením elektrony. To je důvod, protože vidím, že orgonit je účinnější v blízkosti věží. Zdá se, že pak se věže promění v generátory aniontů, které tvoří déšť, dokud se neobnoví přirozené chování."

http://www.ethericwarriors.com/ip/viewtopic.php?t=1912


Mně se ta teorie líbí, protože podobně jako Je moc nerozumím těm éterickým pojmům... A o tom, co se považuje za Sylfy, si myslím taky, že jsou to nějaké bezradné cáry chemikálií.

Dál pak ještě píše, jak si vylepšil trubkami koupený ionizátor, který teď funguje jako CB Zajímavé. No, však ty společnosti nabízející na webu výrobu deště používají na to taky ionizátory.

Vystavil Orgonet

Zdroj: orgo-net.blogspot.com
august 01, 2009 10:47 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 01, 2009 23:52 popoludní

  Komentár: 

  o orgonu je dobre forum v cestine zde www.orgo.cz

 2. Obrázok používateľa HofiX
  HofiXaugust 21, 2011 15:43 popoludní

  Komentár: 

  Prý:
  Jestli víte něco o elektronice....

  A kolik toho víš o elektronice ty? Asi vůbec nic, protože ten tvůj odstavec s elektronikou je totální hovadina!

  Každý elektrikář co si tohle přečetl se ti bude z celého srdce smát, protože ví, že:
  a) plast není polovodič, ale izolant
  b) izolanty NEVEDOU elektrony a už vůbec ne do další kovové vrstvy (tím by se C přece zkratoval a vybil ;-))
  c) kondenzátor se nevybíjí až ve chvíli kdy je plně nabitý, ale kdykoliv k tomu nastanou v obvodě podmínky
  d) co se stane s tvojím Hi-fi zesilovačem když ho odpojíš ze zásuvky? (zdroje energie) Přestane hrát, protože nemůže zesilovat (nemá na to energii). Takže orgonit určitě bude taky zesilovat jen tak bez zdroje energie že jo?

  Ale pozor: Žádné tajemství, ale čistá fyzika a chemie :-D

  Opravdu upřímě jsem se zasmál...

 

 

Top