Obrázok používateľa CEZ OKNO
Orgonitová pyramida - nejúčinnější likvidace chemtrails a umělého počasí?

Zdravím Vás. Náhodou jsem se všiml zajímavé informace k problematice, které se hodně věnujete. Jedná se o patentovanou pyramidovou konstrukci, která je označována jako nejúčinnější způsob likvidace působení chemtrails na světě (!?).

Lze ji umístit na střechu automobilu nebo nosič jízdního kola. V Los Angeles prý zcela potlačila oblačnost vyvolávanou chemtrails. Údajně má i další účinky (např. likviduje záhadnou úmrtnost včel). Nabízí se ke koupi buď hotová pyramida nebo návod na stavbu. Více na http.//purviancepyramid.net

Josef, Praha

Orgonet: Díky čtenáři, zajímavé! Doufám, že se k tomu vyjádří naši orgonitoví odborníci a praktici, kteří s tím možná už mají nějaké zkušenosti! Já osobně nevím víc, než to, co vám tady předkládám, na stavbu něčeho takového si zcela jistě netroufnu ani s návodem, tak aspoň malý překlad z webu http://purviancepyramid.net/.
P.S. A vlastně, proč ne? Pokud tam není nějaká superdrahá přísada a je to vše orgonit, tak to zvládnu. 20 dolarů za návod je v USA směšný pakatel, u nás holt ty 400,-, ale ty mě už nezabijou, když do giftingu ve prospěch veřejnosti za ta léta šly z mé kapsy desítky tisíc...

Purviancova orgonitová pyramida (Purviance pyramid, vynalezl Ross Purviance)


Co dokáže Purviancova pyramida (malá 36´´ pyramida)

- likviduje chemtrails v okruhu 50/70 mil
- likviduje umělé úpravy počasí. Už žádné superbouře ani tornáda! Konec hurikánů! (Pokud jde o sucho, je třeba ještě zkoumat.)
- chrání včelí roje před nemocí kolapsu kolonie. Už žádné mrtvé včely na chodnících! (V Los Angeles žádné mrtvé včely od května 2012.)
- zastavuje uměle způsobená zemětřesení! Purviancova pyramida na mém RV (5 ¼ footer a 27´´modrá pyramida, kterou vidíte na této webové stránce, zabránila katastrofálnímu zemětřesení v Los Angeles týden po útoku na japonskou Fukušimu. Já i jiní lidé jsme pozorovali „polární záři“ v LA a pak do 24 hodin se jim podařilo zemětřesení pouze o hodnotě 2,4 RS
- zastavuje většinu (možná všechny) skalárních (HAARPových) útoků
- pyramida je patentována. Je možno si stáhnout návod ke stavbě (placený, 19,95 USD)

Pyramidu je možno si zakoupit, (900 USD) viz zde: http://purviancepyramid.net/27%20inch.html, větší model: http://purviancepyramid.net/30%20inch.html:

Návod k použití:

Vozte na autě nebo na nosiči kola (na kole se projíždí s pyramidou vynálezce Ross), každý den 5 mil (před 6. či 7. hodinou ranní (podle roč. období) a již třetí den bude nebe jasné, bez chemtrails. Projíždějte se s pyramidou denně, a zakrátko se vrátí do vaší oblasti včely!

Znáte-li někoho v LA, zeptejte se ho na tamější chemtrails. Pravděpodobně vám řekne, že v LA žádné chemtrails nejsou! Místo dlouhých chemtrails jsou tam jen chemtails (chemické ocasy) a S-kličky.
Pokud každý den popojedete s pyramidou 5 mil, zakrátko neuvidíte již žádné dlouhé jedovaté chemické stopy. Budete svobodní!

Při použití pyramidy uvidíte pouze: krátké chemtails (chemoocasy),

a S-kličky:

Obrázky Google na téma Purviance pyramid zde (https://www.google.cz/search?q=purviance+pyramid&hl=cs&tbm=isch&tbo=u&so...).

Aktuální článek o účinnosti pyramidy z 21. 4. 2013 a další informace zde (http://pesn.com/2013/04/21/9602300_Purviance-Pyramid_clearing-chemtrails...)

P.S. Pro ty, co se pohoršují, že pyramida není zadarmo (viz komentáře):

Vzpomeňte si na film Nádherná zelená, jak se tam jinozemci diví, že na Zemi existují peníze a těmi se platí za vše, co člověk nezbytně potřebuje k životu, i když Bůh to dal lidem vše k dispozici zadarmo, na žádné jiné planetě se za to neplatí, ani tam nevědí, co je to platit a peníze ...
Proč se lidi nediví, že na Zemi platí za vodu, jídlo, a někde už i ten vzduch?
A proč jim vadí platit za něco, co v tomto systému nelze vytvořit zadarmo?
Pořídíte snad v ČR orgonit zadarmo? I když si ho vyrobíte sami, tak zadarmo určitě ne ...
Ten pán, co vynalezl pyramidu, s ní na nosiči kola jezdí denodenně, pro všechny, zcela nezištně. Kdo z vás pohoršených by byl něčeho takového schopen, aby pravidelně každý den zdarma jezdil a čistil vzduch pro všechny?
Škoda že se zatím ozvali samí "etici", a žádný gifter ...

P.S. 30. 4.: Odkaz na stažení a zakoupení návodu právě nefunguje, ale Ross mi odepsal, že je to kvůli hacknutému webu, že to spraví a dá vědět, až to bude fungovat. Poslal i jiné zajímavé informace ... Koncem týdne tedy mohu mít návod na stavbu, a určitě to zkusím, a dám vědět.
V našich podmínkách by bylo třeba mít orgonitový prostředek, který rozhání "žlutou deku", čili nízký poklop oblačnosti, kterým nám zde klimateroristé udržují nízké teploty (právě teď). Na tuto deku nepůsobí ani ocet, ani cloudbuster. Poněkud pomáhá, když si vezmete cloudbuster a ocet do auta a jedete aspoň 40 km - tím to narušíte. Jenže klimateroristé té žluté deky mají tisíce km2 a snadno ji nasunou na místa, kde byla porušena.
Takže, činím si mírné naděje, že třeba pyramida by mohla pomoci. Informace od Rosse o tom, zda jeho pyramida účinkuje i na "žlutou deku" pravděpodobně nezískám, protože v LA je jiné klima, kde ta "žlutá deka" není asi typická.
Až postavím pyramidu, klidně s ní denně těch 5 mil ujedu (:-)))Vystavil Orgonet

Zdroj: orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Orgonit
http://cez-okno.net/rubriky/orgonit


Autori: 
apríl 29, 2013 23:58 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Runner
    Runnermáj 01, 2013 22:05 popoludní

    Komentár: 

    Veliký FAKE

 

 

Top