Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jakže je to s meteorology?

Je zjevné, že mediální/televizní meteorologové mají přístup k informacím přímo od "majitelů počasí", kteří je někdy o plánovaných manipulacích informují a někdy ne. Pokud je informují, výsledkem jsou palcové titulky ve všech médiích typu "Na Česko míří (může mířit i 2 - 3 dny) vichřice/sněhová bouře/atd." atd. Když ale člověk zahledá na internetu, odkud co na Česko míří, obvykle není v dohledu (tím myslím na tisíce km) žádný jev, který by tomu nasvědčoval. Zde člověku nevědomému nezbude než žasnout nad věšteckými schopnostmi a suverenitou meteorologů (např. Dagmar Honsové)...

Při této variantě obvykle následky jevu nebývají tak velké, jak bylo předpověděno (bývá méně sněhu, méně větru, deště, někdy skoro nic). Cílem této praktiky je strašení občanů. vylepšení reputace meteorologů (konečně něco trefili) a odrazení gifterů (aby nám ukázali, že gifting nám nepomůže - ale on pomáhá :-))))

Někdy však "majitelé počasí" meteorology o svém záměru neinformují, a to pak bývá velký průšvih. To se pak zčistajasna, čili z čistého a jasného nebe, objeví náhle extrémní meteorologická událost - blesková povodeň, vichřice, atd. Meteorologové na to koukají jako jojo, marně seděli u svých drahých mašin, nedalo se to předpovědět. Bodejť by se dalo, když takovou událost vám klimatické zbraně vyrobí v řádu desítek minut...

Takhle dopadli v posledních dnech např. francouzští meteorologové, když Atlantický oceán znenadání zaplavil několik obcí na pobřeží vlnou, jakou žádný pamětník nepamatuje ani z doslechu. Mrtvých na 60. Meteorologové sice vydali varování před bouří, ale žádné údaje z jejich drahých radarů nenaznačovaly možnost tak velké katastrofy. Jen krčili rameny. A náhodou týž den Němci dávali dokument o podobných záplavách na pobřeží Baltu, které také nedokázali předpovědět, čemuž se i oni náramně divili...

Ledaže by to bylo tak, že by meteorologům bylo zakázáné takové mimořádné varování vydat, protože by klimateroristická akce nemusela splnit plánovaný počet obětí.

Tato praktika rovněž děsí obyčejné lidi, kteří vidí, že počasí se úplně zbláznilo, že je možné všude všechno (třeba tornádo na Kypru, které tam dříve nikdy nikdo nezažil.) (Na druhou stranu pak ta tornáda chybějí tam, kde vždycky byla: v měsíci únoru je průměrný počet tornád v tornádové aleji USA 28, letos nebylo ani jedno!!! To se taky dříve nikdy nestalo!)

Navíc se majitelé počasí snaží využít této praktiky ve prospěch lži o globálním oteplování, protože i když jde o extrémní sněhovou bouři, řeknou meteorologům, že mají říkat, že i když to bylo ochlazení, vzniklo vlivem nerovnováhy v důsledku globálního oteplování. Což všichni horlivě papouškují.

Není možné, aby oficiální meteorologové nevěděli, že s počasím se vydatně manipuluje. Nicméně chápu, že i když to vědí, nemohou to říci veřejně, protože by přišli o zaměstnání, ne-li něco horšího. Jediný televizní meteorolog, který to kdy udělal, byl americký Scott Stevens. Samozřejmě už dělá něco jiného.

Mediální meteorologové jsou tedy vydatnými pomocníky klimateroristů a za každou cenu budou vždy hájit jejich činy přirozenými příčinami. Koho chleba jíš... Omluveni mohou být snad jen ti, kteří jsou mladšího věku (do 35), protože když začali rozum brát, téměř žádné přirozené počasí už nebylo, takže se mohou domnívat, že počasí má fungovat tak, jak je to teď.

Takže si musíme pomoct sami. Internetem, a giftingem, jak jinak. Oproti loňsku zase narostl počet např. videí na youtube, která dokazují umělá zemětřesení pomocí HAARPU (Haiti, Chile) a další manipulace, je stále více webů a bloggerů, kteří o tom píší. Snad se podaří probudit lidi včas.

Prosím, pokud víte o manipulacích počasí, snažte se to nějak šířit. Vím, jak je to těžké, mají nás za cvoky. Ale dokud se podstatně nerozšíří vědomí lidí o klimaterorismu prováděném/umožňovaném státy na občanech vlastních zemí, budou ještě dlouho trpět a umírat nevinní lidé.

A zatím se chystejme na na jarní giftingovou sezónu. Podle toho, kolik lidí už čte tyhle stránky, by nemělo být problémem, abychom během letošní sezóny dokončili gifting celé ČR!

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

marec 07, 2010 21:42 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top