Obrázok používateľa CEZ OKNO
Pět zákonitostí nového bytí

Tento krátký seznam, který jsem publikovala před pár dny, dávám jako samostatný článek, protože tyto pravidla považuji pro své bytí za zásadní. Jdu-li totiž proti nim, projeví se to v emocích jako frustrace, v solaru jako bolest a na těle pocitem nezvladatelné únavy a bolestí bez zdánlivé příčiny.


Ještě loni, když jsme se zpronevěřovali sami sobě, výsledek se projevil "někde a někdy", aniž bychom si uvědomovali spojitost, vzdálenost mezi příčinou a následkem se však zkracuje na minimum a nedodržování těchto hodnot začíná být pro Světlonoše dokonce životně nebezpečné - opakující se negativní zkušenost v životě, ztráta chuti do života, pocity marnosti, absence radosti a následně zacyklení ve "starém" a stále prohlubující se ponor vedoucí až k permanentním depresím.

Já mám hodnotu a důvěřuji tomu, co si myslím, co cítím a čemu věřím. Za tím si stojím v pevnosti své duše, neboť bůh je ve mne jako já.
Mám své hranice, a i když jejich dodržování se může druhým zdát až nesmyslné - pro mne je to životně důležité, neboť jejich překračování zabíjí mé spojení s duší.
Nejsem zodpovědná za zkušenost ani za pocity druhých. A nemilosrdně a bezpodmínečně se odpojuji od všeho, co není mé.
Nevstupuji nikomu do zkušenosti, nepřebírám za něj zodpovědnost a nesnažím se vyřešit jeho problémy. Pokud mám konat z vůle univerza, ucítím to až v morku kostí.
Je nepokorou odmítat dary univerza, ať přicházejí pro nás jakkoliv nesmyslnou cestou. Jsem zodpovědná kráčet cestou, která mi byla předurčena, a k tomu potřebuji dostatek všeho.

Jana Anamel Mráčková

Zdroj: http://poselstviohne.blogspot.cz/


Súvisiace:

Duchovná lekárnička
http://cez-okno.net/rubrika/serial-duchovna-lekarnicka


apríl 12, 2013 19:35 popoludní

 

 

Top