Obrázok používateľa CEZ OKNO
Liečivý zázrak vody

Voda je prvok, s ktorým sme dobre oboznámení, pretože sa nachádza takmer na každom mieste na Zemi a je tiež súčasťou nás samotných. Podľa niektorých výskumníkov sú naše telá a planéta Zem tvorené zhruba zo 70 percent vodou. Dokonca hoci sme s vodou veľmi dobre oboznámení, väčšina z nás nemá ani potuchy o tom, čo vskutku voda je.


V škole nás učia, že voda je tvorená z dvoch atómov vodíka a jedného atómu kyslíka (H2O). Tiež nás učia, že voda má veľmi jedinečnú charakteristiku, ktorá jej umožňuje transformovať sa do troch rôznych stavov hmoty, ktorými sú tekutý, pevný a plynný. Tieto definície vody sú presné, ale chýbajú im veľmi podstatné informácie o niektorých z najdôležitejších úloh vody.

Pretože naša moderná spoločnosť nás viedla k tomu, aby sme videli vodu ako mŕtvy prvok, väčšina z nás si neuvedomuje jej skutočný potenciál:


Voda nie je len prvkom, ale je vedomá, živá a inteligentná. Voda sa len zdá byť mŕtvou v našej verzii reality, pretože polia reality Zeme sú tak zdeformované, že bránia vode, aby dosiahla svoju skutočnú formu.

Ako je spomenuté v NaturalSociety: Voda je univerzálnym rozpúšťadlom čistiacim každú časť tela vrátane buniek. Na najvyššej úrovni je voda prenášačom energie, myšlienok a frekvencií. Viac ako 40 rokov hovorím: „Voda je taká inteligentná; vytvorila ľudí, aby sa pohybovala.” Pozrieme sa prečo…

Podľa Masaru Emota, Ph.D., výskumníka ohľadom vody a autora "Správ z vody", zväzky I-III, voda obsahuje vedomie, ktoré je možné ovplyvňovať prostredníctvom modlitby, hudby, foriem svetelných vĺn, písaných slov, myšlienok a viac. NIE sú to len plyny v tekutej forme.

Voda, vedomie a úmysel

Dr. Masaru Emoto

Skutočná forma vody a jej liečivý potenciál

Skutočnú formu vody tvorí atómová hydrolyzovaná endoplazma (O2H2N3), ktorá je organickou žijúcou vodou.

Podľa učení MCEO je voda prvou zloženou atómovou látkou, z ktorej sa objavuje ďalších 144 menších prvkov. Okrem toho, že je vedomá, živá a inteligentná, voda má tiež úžasný liečivý potenciál.

Aby sme dostali pravý liečivý potenciál vody, je potrebné zmeniť súčasnú „mŕtvu vodu” (H2O) na atómovú hydrolyzovanú endoplazmovú živú vodu.

Žiaľ, v súčasnosti nemáme schopnosť premeniť mŕtvu vodu na organickú živú vodu kvôli strašným deformáciám v energetických poliach našej planéty a našich tiel. Dokonca hoci v súčasnosti nedokážeme vytvoriť organickú živú vodu, stále môžeme do určitého bodu využívať mŕtvu vodu na liečenie.

Voda má neuveriteľný liečivý potenciál, pretože dokáže komunikovať so všetkými látkami a je najsilnejšou manifestujúcou sa zlúčeninou. Kvôli tomu je podstatným prvkom života. Svojimi špeciálnymi vlastnosťami nám voda môže pomôcť liečiť sa tým, že sa správa ako katalyzátor pri liečivom procese.

Keď je voda nabitá určitými energetickými frekvenciami, môže pomôcť zvyšovať našu frekvenciu energie, keď ju pijeme.

Teoreticky, ak dokážeme udržať frekvenciu energie nášho tela nad 62 MHz, nemali by sme si robiť starosti, že ochorieme. Toto je preto, lebo škodlivé mikroorganizmy ťažko prosperujú v tele s energiou, ktorá vibruje nad 62 MHz.

Voda je skvelá pre nárast frekvencií buniek, pretože aby bunky fungovali správne, závisia od vody. Keď je v bunkách nedostatok vody, ich frekvencie môžu klesnúť na bod, kde môžu zahynúť.

Okrem nárastu ich frekvencie pomáha voda tiež komunikácii buniek medzi sebou navzájom.

Toxický odpad v pitnej vode

Voda má úžasné liečivé funkcie, ale kvôli nedostatku prístupu k čistej vode sa stáva rizikom pre zdravie.


Ak žijete v jednej zo západných krajín, veľká časť pitnej vody je kontaminovaná látkami, ako sú:
• pesticídy
• herbicídy
• olovo
• farmaceutické liečivá
• priemyselné rozpúšťadlá,
... a iné toxické odpady.

Mnohé východné krajiny tiež začínajú mať tieto problémy.

Jedným z najhorších toxických odpadov je chemikália nazývaná kyselina fluorosilikátová, ktorá je odpadovým produktom priemyslu fosfátových hnojív. Zvyčajne sa pridáva s fluoridom pre jej zamaskovanie, aby sa mohla pridávať do pitnej vody.

Fluorid používaný pre spracovanie pitnej vody je toxickým odpadom vyrábaným z mnohých rizikových chemikálií.

USA je jednou z top krajín, ktoré používajú toxickú formu fluoridu pre spracovanie svojej pitnej vody.

Kvôli tomu by bolo múdre, nainštalovať si čistiaci systém vody, ktorý by mohol odstrániť veľkú časť fluoridu. Odporúčam nainštalovanie čistiaceho systému vody, ktorý využíva reverznú osmózu alebo filtračnú technológiu aktivovaného kysličníka hlinitého (AAL).

Toxická forma fluoridu sa nachádza tiež v fluoridovanej zubnej paste.
(Bezfluórovú zubnú pastu môžete zakúpiť i na adrese: http://shopcezokno.net/zubna-pasta-so-steviou-biodent-basic-75ml, pozn. red.)

Tu je úryvok z FluorideAlert:


„Keď dostanem fluorid, je na ňom umrlčia lebka,” hovorí Regina Miskewitz o nádobách s chemikáliou v laboratóriách Church & Dwight Co. Inc v Princetone, N.J., výrobcu produktov Arm & Hammer, kde je riaditeľkou výskumu a vývoja ústnej a osobnej starostlivosti.

„Ak by dieťa malo užiť za lyžicu tohto fluoridu, nemyslím, že by ho vedelo prehltnúť,” hovorí, „ale ak by ho predsa prehltlo, je to jed a mohlo by zomrieť. Ak by dieťa zjedlo celú tubu zubnej pasty, malo by sa ihneď vziať do úrazovej ambulancie, kde by mu vypláchli žalúdok, alebo by dostalo nejaký druh protijedu.”

Toxický fluorid vo fluoridovanej zubnej paste je dôvodom, prečo má toto upozornenie:

„Udržujte mimo dosahu detí mladších ako 6 rokov.”

„Ak sa náhodou prehltne väčšie množstvo ako na čistenie zubov, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc alebo kontaktujte Centrum kontroly jedov.”

Z tohto dôvodu je známe, že deti, ktoré prehltli za veľkú lyžicu flouridovanej zubnej pasty, zomreli.

Fluorid nachádzajúci sa v zubnej paste a používaný pre spracovanie pitnej vody je extrémne rizikovým odpadom; preto by ste sa mali vyhýbať jeho konzumácii, aby ste zabránili poklesu frekvencie vašej energie na nízke úrovne.

Pao L. Chang, 30. október 2012

http://www.wakingtimes.com/

Preklad: PH

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Pao L. Chang je editor blogu venovanému vzdelávaniu ľudí ohľadom energetiky, finančného zdravia, wellnessu, sebazdokonaľovania, prírodnej stravy, alternatívnej medicíny a spirituálneho zdravia. Rád skúma mystérium alternatívnej medicíny, vedu o vedomí, kvantovú mechaniku, posvätnú geometriu a to ako energia ovplyvňuje fyzické, emocionálne, mentálne a duchovné telo. Jeho hlavným cieľom je pomáhať ľuďom oslobodiť ich mysle, aby mohli nájsť vnútorný pokoj, lásku a šťastie. Je tiež autorom dvoch vydaných kníh: Staradigm a Natural Weight Loss Secrets.

Súvisiace:

Voda
http://www.cez-okno.net/rubrika/voda


Autori: 
Sekcie: 
január 20, 2013 20:26 popoludní

 

 

Top