Obrázok používateľa CEZ OKNO
Mimozemská základňa pri pyramíde v Číne?

Tím odvážnych čínskych výskumníkov, pohrúžených do starovekých záhad pôvodu svojej krajiny, prišiel k neodvratnému záveru, že pred 12 000 rokmi využívala väčšinu severných a stredných oblastí Číny ako masívnych pozemských základní vyššia mimozemská rasa!


Deväť univerzitných vedcov sa pozeralo nahor na gigantickú, prehistorickú pyramídu, ktorá nemala "žiadne právo na existenciu"...


Stovky zvláštnych pyramíd v Číne

Jednou takou základňou môže byť udivujúca pyramidálna konštrukcia, ktorá je v blízkosti vrcholu hory Mount Baigong v západnej provincii Qinghai, pyramída Xianyang.

Čína je ohniskom legiend, mýtov a príbehov o mimozemských návštevách a mnohé z nich sú sústredené okolo pyramídy Xianyang

Miestni dedinčania tvrdia, že ich vzdialení predkovia hovorili o veľkých nebeských lodiach, ktoré využívali pyramídu ako miesto pristávania, doplňovania paliva a zásob.

ET pôvod preskúmaný

Hypotéza týkajúca sa mimozemšťanov je „pochopiteľná a stojí za náhľad, [ale] musia sa zaviesť vedecké prostriedky, aby sa dokázalo, či je pravdivá alebo nie,” vysvetlil reportérom Yang Ji, jeden z vedcov a výskumníkov Čínskej akadémie Sociálnych vied.

Zatiaľ čo vedecký výskumný tím súhlasí, všetky indikácie sú také, že mimozemšťania využívali obrovskú konštrukciu ako jednu z prvotných základní Zeme.


Vrchol je sploštený – aby pojal pristávajúce lode?

Neobvyklá pyramída sa dvíha takmer 200 stôp nad krajinu – okolitá oblasť je vystlaná mystickými rúrkami, bizarnými artefaktmi a nezemskými zvyškami a odrezkami.

Čínska štátom vedená agentúra Xinhua vyslala tím deviatich mužov, aby preskúmali pyramídu a oznámili svoje zistenia.

Tím objavil rúrky vybiehajúce z dutín a vedúce šikmo do zeme… smerom k čomu?

Vedecký tím objavil početné neobvyklé artefakty

Agentúra stručne hovorí:

„Pyramída má na svojej fasáde tri dutiny s otvormi v tvare trojuholníkov a je naplnená rúrkami červenej farby vedúcimi do pohoria a vedľa sa nachádzajúceho jazera so slanou vodou.”

Nad dutinami sú tucty rúrok – všetky s rôznymi priemermi – ktoré záhadne vedú do strany pohoria pod týčiacou sa pyramídou. Všetky tie rúrky sa farbou zhodujú s okolitými skalami, tmavou červenkasto-hnedou farbou.

Zlomená rúrka vedie hlboko do zeme k...?

Sú kdekoľvek, mnohé zničené, roztrúsené, pokrývajúc zem v každom smere.

Niektoré z rúrok sledujú breh slaného jazera, zatiaľ čo iné sa ponorili do vody a zaborili sa pod dno jazera.

Jeden z „mimozemských“ artefaktov - fragmenty rúrky

Hoci sa účel rúrok oficiálne klasifikuje ako neznámy, niektorí z čínskych vedcov sa prikláňajú k myšlienke, že konštrukcia je skutočne pozostatkom nejakého pokročilého stanovišťa alebo hviezdnej základne.

Pyramidálny komplex sa rozprestiera oveľa ďalej než to, čo je viditeľné a dôkaz predpokladá vysokú technologickú sieť tlakových rúrok dodávajúcich vodu a možno palivo.

Zvláštne artefakty pokrývajú nálezisko pyramídy

Keďže sa staroveké nálezisko datuje od najmenej 10 000 PNL – a je snáď dvakrát také staré – nemohli ho vybudovať žiadni ľudia, pretože tak dávno neexistovala žiadna seriózna ľudská kultúra.

Qin Jianwen, vedúci oddelenia publicity vlády Delingha hovorí, že fragmenty nejakého rúrkového materiálu zobrali na analýzu.

Zistilo sa, že tie časti boli prevažne z kysličníka kremičitého a kysličníka vápenatého, hoci viac než osem percent z kovu nebolo možné identifikovať.

„Veľký obsah kysličníka kremičitého a kysličníka vápenatého je výsledkom dlhodobého vzájomného pôsobenia medzi železom a pieskovcom, čo znamená, že rúrky sú určite veľmi staré," vysvetlil Liu Shaolin, inžinier, ktorý vykonal analýzu.

Aké staré? Niektorí odhadujú, že 12 000 rokov… možno oveľa, oveľa staršie...

(Pozri tiež: http://www.cez-okno.net/clanok/archeokienko/sest-zahadnych-objavov-ktore..., pozn. red.)


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Terrence Aym, BeforeItsNews, 27. október 2011

Zdroj: http://www.bibliotecapleyades.net/

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Ďalšie materiály TERRENCE AYMA nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Pyramidy v Číně
http://www.cez-okno.net/clanok/pozri-2012/pyramidy-v-cine

Důkazy o mimozemské intervenci - civilizace na území Číny
http://www.cez-okno.net/clanok/ufo-a-mimozemstania/dukazy-o-mimozemske-i...

Čínské mumie modrookých blonďáků v čínských pyramidách
http://www.cez-okno.net/clanok/serial-utajovane-dejiny-zeme/cinske-mumie...


Autori: 
november 16, 2012 22:27 popoludní

 

 

Top