Obrázok používateľa CEZ OKNO
Ruskí vedci rozlúštili kód kruhov v obilí: Posun pólov sa blíži!

Ruskí vedci uvádzajú, že posun pólov sa blíži, ale že jeho konečný dôsledok bude posun do 4-tého dimenzionálneho vedomia pre tých, ktorí sú schopní včas svoje vedomie pozdvihnúť. V interview s Lilou Mace Drunvalo Melchizedek vyhlásil: „Posolstvo je v základe také, že na Zemi má nastať sedem katastrof. Pri prvej katastrofe, ako tvrdí, musíme okamžite niečo spraviť, pretože keď budeme čakať na druhú, pôjde nám už o prežitie. Tá štvrtá, ako sa hovorí, je tou veľkou, ktorá bude pravdepodobne posunom pólov, o ktorom sa hovorí. Asi to nezvládnete, ak si nie ste vedomí toho, čo sa deje...”

Pozri tiež: http://in5d.com/100-ways-to-become-more-conscious.html

Ruskí vedci rozlúštili kód kruhov v obilí

Podľa Melchizedeka, niekdajšia kozmonautka Marina Popovich je jednou z vedúcich hovorkýň Ruska čo sa týka výskumu mimozemských posolstiev v kruhoch v obilí. Melchizedek tvrdí, že Rusi rozlúštili kód pre kruhy v obilí už pred niekoľkými rokmi a teraz ich dokážu čítať „tak ako my čítame noviny”. Mechizedek dodal, že ruský výskum určil, že kruhy v obilí vytvára „množstvo mimozemských rás a všetky nám hovoria to isté posolstvo a to posolstvo je veľmi jasné.”

Varovné znaky blížiaceho sa posunu pólov


Prvá katastrofa sa týka solárnych erupcií gradujúcich do bodu, že „koncom tohto roku alebo začiatkom nasledujúceho sa chystá erupcia ´vyradiť´ Zem.” Drunvalo dodal, že podľa NASA, „to pravdepodobne vymaže disk každého počítača na zemi, čo znamená, že všetky bankové systémy a systémy dodávok potravín padnú“.

V knihe, ktorej spoluautorkami sú Dr. Marina Popovich, PhD, Victoria Popova, Dr. Sc., Ph.D., a Lidia Andrianova Ph.D. „Listy mimozemských civilizácií: Posledné varovanie”, autorky napísali: „Mimozemské civilizácie (ETC) varujú: oslabenie magnetického poľa Zeme dosiahlo kritickú hodnotu, a ohrozuje život ľudstva. Pokyny ETC v kruhoch v obilí indikujú, ako utiecť pred globálnymi kataklizmami, ktoré sa začnú veľmi skoro."

Nasledujúce sa objavilo v The Cosmos News on August 2011 (http://www.cosmostv.org/2011/08/russian-cosmonaut-marina-popovich-ets.ht...):

Skupina ruských vedcov tvrdí, že mimozemské piktogramy hovoria, že „mimozemské civilizácie (ETC) predpovedajú tri predbežné katastrofy nasledované globálnymi kataklizmami s magnitúdou väčšou než čokoľvek, čo bolo zažité. Medzi týmito udalosťami bude krátke časové obdobie."

Pokračujú, „ETC varuje, že civilizácia musí byť vopred informovaná o scenári globálnych katakliziem ešte pred začiatkom tej udalosti. Civilizácia, ktorá nie je informovaná, nemá žiadnu šancu na vykonanie Prechodu včas a predĺžení života. Prvá pred-kataklizma sa bude týkať prerušenia globálneho systému komunikácie – telefónu a internetu. Vopred informovaná civilizácia sa vyhne šoku a chaosu nesmierne silnej katastrofy a má šancu vykonať Prechod včas.”


Skupina ruských vedcov „zdôrazňuje, že toto je prirodzený cyklus planéty. Súčasťou tohto procesu je rozvoj ľudského vedomia do bodu, kde ľudstvo bude mať ‘okno príležitosti’ vykonať prechod na vyššiu úroveň existencie. Vysvetľujú, že na tento bod v dejinách sa dá pozerať ako na druh gradácie ľudstva na vyššiu a jemnejšiu úroveň skúsenosti, typ metamorfózy spojený s vzostupom. Nikto sa nemôže zachrániť individuálne, pretože prechod je možné vykonať len prostredníctvom synchrónneho zjednotenia ľudského vedomia.

Skupina ruských vedcov uvádza: „Čas pre ľudí, aby utiekli pred devastáciou prostredníctvom zjednotenia vedomia, bude krátko po prvej pred-kataklizme. Po druhej pred-katastrofe ľudstvo nebude mať žiadnu šancu na predĺženie života, pretože počet ľudí, ktorí zostanú na žive, nebude dostatočný pre spustenie mechanizmu prechodu. V budúcnosti sa ľudstvo pripojí ku galaktickej komunite rozvinutých mimozemských civilizácií, spojených prostredníctvom vedomia.”

Podľa skupiny ruských vedcov, ET piktogramy predpovedajú model, ktorý ukazuje Zem podstupujúcu sériu troch špecifických katakliziem, nasledovaných všeobecným stavom kataklizmatického pozdvihnutia.

Oslabenie magnetického poľa Zeme je špecifický mechanizmus, ktorý podľa ruských vedcov spustí túto dobu kataklizmy, ktorá sa začne tromi „pred-kataklizmami". Čo sa týka rozsahu a načasovania prvej pred-kataklizmy, ruskí vedci uvádzajú, že „prvá z týchto pred-katakliziem bezprostredne hrozí – mimoriadna udalosť, ktorá sa vymyká všetkých prírodným silám, aké ľudstvo pozná. Vedci tvrdia, že katastrofická seizmická udalosť bude vychádzať zo západného pobrežia Peru v oblasti Brazílskej magnetickej anomálie v priesečníku Humboldtovho prúdu a prúdu El Nino v Tichom oceáne. Oblasť Spojených štátov od Mexického zálivu po Veľké jazerá bude zaplavená v dôsledku tsunami.

Podľa proroctva Edgara Cayceho – slávneho amerického proroka – sa v priebehu niekoľkých minút vody Mexického zálivu spoja s Veľkými jazerami. Táto katastrofa bude mať devastujúci dopad na celú strednú a južnú oblasť južného Pacifiku, s pravdepodobnosťou mega-tsunami, ktoré zasiahnu východné pobrežie Nového Zélandu a Austrálie. Tie tsunami môžu dokonca ovplyvniť severozápadné pobrežie Afriky a brehy západnej Európy, ale nápor kataklizmy sa zamerá na východné pobrežie Severnej Ameriky. Druhá a tretia pred-kataklizma budú oveľa silnejšie."

Podľa ruských vedcov je výsledkom prežitia zjednotenie ľudského vedomia a vzostup na vyšší stav.

Skupina ruských vedcov uvádza, že ich interpretácia ET komunikácií je taká, že jediný spôsob, akým ľudstvo prežije, je prostredníctvom procesu prechodu vedomia do vyššej dimenzie. Toto sa zdá byť podobným procesom ako proces „vzostupu" popísaný inými vedcami akým je Bulhar Dr. Georgi Stankov, ktorý tvrdí, že dimenzionálny vzostup v roku 2012 bude jediným spôsobom, akým môže ľudstvo uniknúť pred kataklizmatickým „peklom" na Zemi (výraz, aký používajú aj ruskí vedci).


Rusi povedali, že keď uvidíte túto zmenu, musíte opustiť túto úroveň existencie a budete sa „musieť pozdvihnúť vo vedomí do 4. dimenzie, pretože ak to nespravíte, nebudete schopní prežiť zmeny, ktoré potom prídu."

Melchizedek dodal, že: „Každá jednotlivá vláda na svete je na červenom zozname, pokúšajúc sa pochopiť, ako sa dostať cez tento problém so Slnkom a magnetickým poľom zeme.”

Energie Zeme sa posunú od mužskej k ženskej prevahe

Energie Zeme sa budú meniť z mužských na ženské 22. decembra 2012, podľa Melchizedeka, a ženy budú mať oveľa ľahší čas pri vzostupe do 4. dimenzie. „Mužský aspekt sa tohto roku dostáva ku koncu a začína sa ženský. Proroctvo je o tom, že ženy si pamätajú, kým sú, pamätajú si, ako sa dostať do svojho srdca. Ženským spôsobom je to skutočne ľahké. Je to zložité mužským spôsobom. Budú to ženy, ktoré povstanú a spomenú si na tieto záležitosti a osvetlia svet. Nepríde to od nás mužov.”

„Mayovia, 21. decembra 2012 (http://in5d.com/1000-mayan-codices-discovered-in-museum-basement.html), len vykonávajú ceremóniu, ktorú musia vykonať, aby ukončili starý cyklus, ale 22. decembra je dátum, kedy sa chystajú vykonať tú pravú ceremóniu, ktorá je pre nich skutočne dôležitá, ktorá je začiatkom nového cyklu, vyživujúcim ženským spôsobom, ktorý sa má objaviť na Zemi.”

Čo hovoria kruhy v obilí?

Podľa výskumu kruhu v obilí, ani jedna osoba nebude schopná prežiť, ak nepozdvihne svoje vedomie do 4. dimenzie. „Jediný spôsob, ako toto prežiť, doslovne, je prejsť na inú úroveň vedomia. Uskutočnenie toho nie je vonkajšou záležitosťou, deje sa tak vo vnútri vás samotných.” Melchizedek uviedol, že je v procese vytvárania globálnej televíznej stanice na www.drunvalo.net, “aby sa to dostalo k toľkým ľuďom, ako je to len možné, aby im ukázal, kým v skutočnosti sú. Činili sme to mnoho, mnohokrát predtým (na konci podobných cyklov), nie je to nič nové.”

Aké sú vaše možnosti?

Melchizedek verí, že každý má tri možnosti: smrť, vzkriesenie alebo vzostup. „Nie je v tom žiadny rozdiel, ak zomriete, vstanete z mŕtvych alebo ak vzostúpite. Ak zomriete, prejdete cez špecifický podtón 4. dimenzie. Ak vstanete z mŕtvych, pôjdete do inej a ak vykonáte vzostup, pôjdete do ďalšej. Ale keď už tam budeme, všetci sa spoja a my všetci budeme pokračovať na nasledujúcu úroveň toho, kam ideme. Nemáme čo stratiť. Všetko, čo teraz máme robiť, je relaxovať."


„Táto planéta sa chystá presunúť z 3. do 4. dimenzie. 3. dimenzia planéty jednoducho nebude čoskoro existovať a my budeme na ďalšej úrovni. Či sa nám to páči alebo nie, stane sa to."

Osobne nevynášam posledný súd. Možno jeho časť, pretože sa nebojím smrti, ale moja vlastná intuícia mi hovorí, že v nasledujúcom roku nenastane žiadny posun pólov (ani v blízkej budúcnosti).

Zaujímavé je, že Santos Bonacci spozoroval počas minulého roka 4-stupňový posun v pozícii Slnka, avšak to nevyhnutne neznamená posun pólov, keďže sa to týka viac precesie rovnodenností, než čohokoľvek iného. Ak by náhodou mal Drunvalo pravdu, kto by chcel prežiť posun pólov? Prišiel som sem, aby som zažil VŠETKO a ak je posun pólov to, čo som chcel zažiť, potom nech sa tak stane, ale to nie je to, čo cítim alebo manifestujem.

Naposledy aktualizované 8. apríla 2012 o 12:00 hod. EDT prostredníctvom in5d Alternative News
Autor: Gregg Prescott, M.S.
www.in5d.com
www.maya12-21-2012.com
www.HolisticCancerResearch.com

Zdroj: http://in5d.com/russian-scientists-crack-crop-circle-code-pole-shift-impending.html

exkluzívne.cez.okno

Preklad: PH


Súvisiace:

Vzostup
http://www.cez-okno.net/rubrika/vzostup


máj 21, 2012 00:55 dopoludnia
 • krát komentár

11 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Učitel
  Učiteljanuár 11, 2015 22:20 popoludní

  Komentár: 

  4-tého, 4-tej, 3-tia, 3-tej,...
  Autorovi: Naučte se psát číslovky, tohle je opravdu tragédie a ostuda.

 2. Obrázok používateľa SomTenKtorySom
  SomTenKtorySommáj 21, 2012 04:07 dopoludnia

  Komentár: 

  Nic v zlom ale to vyzera na typicky New Age paskvil, pozri ich stranku a je to tam samy biznis...

 3. Obrázok používateľa Michal
  Michalmáj 21, 2012 09:58 dopoludnia

  Komentár: 

  Doporucujem tento clanok sem este raz uverejnit a to 1.1.2013 aby sme sa vsetci mohli zasmiat nad ludskou fantaziou a hlupostou. Donedavna boli zarucene predpovede babi Vangy a zaujimave ze ta predpovedala zanik ludstva az nejako v roku 3000 mam pocit. Tito zarucene hoaxi ma dost vytacaju som strasne zvedavy co si "experti" vymislia ked sa 21.12 nic nestane. Stavim sa ze niekto pride s tym ze prepocty su naspravne a posunie to na 13.12.2013 :) Ludia uzivajte si zivota, spravajte sa ohladuplne voci svojmu okoliu a ked raz pride vas cas a vy si zaspominate na svoj zivot poviete si nemam sa za co hambit.

 4. Obrázok používateľa Jaroslav
  Jaroslavmáj 21, 2012 11:44 dopoludnia

  Komentár: 

  Bombasticke titulky ,ale nič dalšie članok neobsahuje nič len tvrdenia ktore niesu oprete o žiadne fakty.Chyba mi vysvetlenie ako čitali tie kruhy ake znaky tam rozpoznali....takto je to len blabol a nič ine.Katastroficke vizie su teraz in...

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 22, 2012 11:27 dopoludnia

  Komentár: 

  100% suhlasim. Velmi zlý článok čakala som od toho omnoho viac. V každom odseku sa opakuje to isté len inými slovami povedané. Chybaju tam vysvetlenia, ktore by sa aspon snazili utvrdit na doveryhodnosti. Toto su len stale sa opakujuce slova čo sa podla nich stane ale aby tam rozpisali napr. podrobnosti o tom ich rozlušteni kruhov v obli to tam chyba. Okrem toho všetky tie vety mi pridu divne napisane neviem či je to prekladom alebo čo...

 6. Obrázok používateľa SomTenKtorySom
  SomTenKtorySommáj 21, 2012 19:15 popoludní

  Komentár: 

  Ja som človek s pomerne otvorenou mysľou a nepovažujem sa za konvenčného skeptika, v našom svete je toho mnoho, čo veda nevie alebo odmieta vysvetliť.
  K zdrojovej stránke ešte jeden komentár.
  Ak teda títo ľudia počítajú s prechodom do vyšších dimezií, tak nejak od nich očakávam, že oni budú tí "nositelia" svetla ale namiesto toho usilovne zarábajú. Peniaze div sa svete. To si ich chcú zo sebou zobrať tam?

 7. Obrázok používateľa Kowalsky
  Kowalskymáj 22, 2012 18:58 popoludní

  Komentár: 

  ...provozují pochybný business a šíří do světa nehorázné bludy. Taky se mi líbí, jak si tito zvěstovatelé apokalyps neustále berou do úst různé vědce, jejichž existenci nelze nikde vysledovat.

 8. Obrázok používateľa Budha
  Budhamáj 25, 2012 04:53 dopoludnia

  Komentár: 

  Vyborny clanok.... ale co citam komentare tak s takouto zadubenostou ludi sa asi len velmi tazko mame sancu pretransformovat na "stvrtu dimenziu"...... kazdopadne to bude zaujimave a presvedci sa veeeelmi skoro naozaj kazdy.... je to vsetko otazkou niekolkych tyzdnov - mesiacov.

 9. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 25, 2012 16:38 popoludní

  Komentár: 

  Ked niekto kritizuje článok neznamená že je "zadubeny" mam rada všetky - duchovne, exopolitika, ezoterika,2012,......članky s tymito tematikami. No v tomto članku sa neda najst nič čo by ma presvedčilo o tom že to tak naozaj je naproti článkom iným s touto témou. Verim na duchovno a ine veci ale to neznamená, že uverím všetkemu čo sa tu zverejní. Ak nevieš veľa člankov su vedome pisane s tym že je to klamstvo a su schvalne mylne. A tí ludia ktorí veria určitym veciam by mali byť obozretni a hladat pravdu vo veci doveryhodnym zdrojom, dokazom atd. Zachovaj si racionalnu hlavu ale zaroven kračaj duchovnom - porozmýšlaj nad tymto.......Asi tolko k tomu.........

 10. Obrázok používateľa AVATAR KRSHNA
  AVATAR KRSHNAjún 01, 2012 11:14 dopoludnia

  Komentár: 

  Bohudik Existuji i Moudri Vedci,studujici Mimozemske Inteligence,moznosti preziti tzv.lidstva apod.
  Uz ALBERT EINSTEIN,Tvrdil,ze se tato rasa MUSI STAT LIDMI.TJ.VEGETARIANY,pokud chce PREZIT.RASA NELASKY.totiz NEMA PRAVO,ZIT ...

 11. Stránky

 

 

Top