Obrázok používateľa CEZ OKNO
SÍRIUS - Vľúdne riešenia pre vymyslené globálne otepľovanie spôsobené ľuďmi IV.

Žiadny z uvedených potenciálnych zdrojov energie nepočíta s geotermálom. Z povrchu zeme uniká každú hodinu každý deň z prírodných geotermálnych otvorov približne 40 terrawattov. Island získava takmer všetku svoju energiu z geotermálu. Namiesto sedenia a čakania, kým Yellowstone vyletí do vzduchu a vymaže tretinu Spojených štátov, by mali vodcovia našej vlády povzbudiť energetické spoločnosti, aby tú oblasť prevŕtali a využili prameň na vytvorenie elektriny.

GEOTERMÁL

V Yellowstonskom Parku je dostatok potenciálnej geotermálnej energie v obrovskom podzemnom vulkanickom kráteri, ktorý sa rozširuje na juh do Nevady a Arizony, ktorá by zásobovala Spojené štáty počas ďalších desiatok tisícov rokov. Namiesto čakania by sme ho mali ochladzovať čerpaním vody tam dolu a recyklovaním pary prostredníctvom obrovských turbín.

Čo nevidíte, že čo sa týka ľudského dopadu na globálne otepľovanie, sú vypúšťané mikrosadze všetkou touto činnosťou vrátane kondenzačných stôp lietadiel, ktoré spôsobujú globálne otepľovanie. Vo svete sú dnes krajiny, ktoré spotrebujú jednu desatinu ropy z množstva, ktoré spotrebujeme my a majú vyššiu vzdelanosť, vyššiu kvalitu života a žijú o desať rokov dlhšie. Platia za to, ale nevidíte ich, ako napádajú cudzie krajiny a ako zabíjajú ľudí kvôli rope.


Zem stráca svoju atmosféru z 1450 libier na štvorcový palec na svoju súčasnú úroveň 14,5 libry na štvorcový palec. Počas biblických dôb tvoril kyslík 36 % a teraz hovoria, že je to 20 %, ale sú to staré čísla. V skutočnosti je znížený na 18% a ešte menej vo vnútri budov, kde žijú ľudia a dýchajú vzduch. Zrejme máme na tejto planéte obmedzený čas, kým nespálime všetok kyslík, musíme ísť do podzemia alebo do vesmíru, aby sme našli ďalšiu planétu, ktorú by sme osídlili, s množstvom vody a dýchateľnej atmosféry. Nájsť takú planétu s nadmierou prichádzajúceho svetla v UV spektre, s uvoľňovaním voľného kyslíka, s rastom rastlín a vysokotlakovou atmosférou CO2 by mohlo byť asi trochu ťažké — ak nie nemožné.

Z toho plynie zrejmé ponaučenie, že sa máme lepšie starať o našu atmosféru a nespaľovať ju a prestať míňať náš čas a zdroje vedením vojen kvôli nadvláde na planéte kvôli kradnutiu tých zdrojov. Potrebujeme vyjsť von s vývojom vhodnejších energetických zdrojov, ako je geotermál, peroxid vodíka, palivové články, vietor, vlny a sila prílivu a odlivu. Existuje veľké množstvo iných energetických zdrojov pokročilého konceptu, ako nulový bod, hélium-3, energia zeme, hromadenie atmosferického fonému v kondenzátore fúzneho a vysokého napätia. Spomínate si na Benjamina Franklina, ako púšťal šarkana v elektrickej búrke, aby zozbieral elektrickú energiu? Možno mal dobrý nápad.


Ľudia dnešných dní boli stvorení ako otroci, aby slúžili obrom Anunnaki — výsledku spojenia Nephilim (padlých anjelov) s primitívnymi obyvateľmi Zeme. Testy DNA neklamú. Vydávajú väzňov na smrť na základe DNA. Ľudská DNA je z 98 % tá istá ako DNA šimpanzov; ibaže šimpanzi majú 48 chromozómov, zatiaľ čo ľudia majú 46. Jeden chromozóm chýba a dva ďalšie sú splynuté. V priebehu procesu stvorenia bolo potrebné naprogramovať nejaké ľudské gény, aby velebili svojich pánov, pretože im to umožňovalo ich ľahšie ovládať. To je dôvod, kvôli ktorému ľudia moderných dní stále potrebujú náboženstvo. V skutočnosti sa bez náboženstva cítia byť nechránení.

Tisíce rokov programovania uľahčilo ľuďom vzdať sa svojej duše, svojej slobodnej vôle, svojho tela, svojej práce, svojich peňazí a dokonca svojej morálky pre hocijaké náboženstvo, z ktorého majú dobrý pocit. Kvôli tomuto sú ľudia ľahko manipulovateľní, aby sa zabíjali navzájom kvôli teologickej sémantike alebo nesprávnemu patriotizmu vytvorenému vládnou propagandou. Pridajte k tomuto zákerné programovanie školských systémov nariadených vládou, ktoré udržiavajú ľudí v nevedomosti a je ľahké uvidieť, prečo sú moderní ľudia tak ľahko manipulovateľní zinscenovanými udalosťami, v ktorých obetujú svojich potomkov, aby bojovali s imaginárnym nepriateľom, ktorého vymysleli poradcovia prezidenta pre udržanie chodu hospodárstva.

Pokračovanie...

Michael Asher

Zdroj: http://www.dailytech.com/Sun+Makes+History+First+Spotless+Month+in+a+Cen...

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

22/12/2009
Globálne otepľovanie sa zrodilo v roku 1975
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/globalne-oteplovanie-sa-zrodilo...

11/03/2010
Uhlíkovka: Největší daň v dějinách lidstva je před branami
http://www.cez-okno.net/clanok/hospodarstvo/uhlikovka-nejvetsi-dan-v-dej...

04/01/2009
2008 - rok, kedy sa dokázala nesprávnosť teórie o globálnom otepľovaní v dôsledku ľudskej činnosti
http://www.cez-okno.net/clanok/2008-rok-kedy-sa-dokazala-nespravnost-teo...

23/02/2009
Veľký podvod s globálním oteplováním (+FILM!)
http://www.cez-okno.net/clanok/videoteka/velky-podvod-s-globalnim-oteplo...

25/02/2009
Japonskí vedci: Globálne otepľovanie nespôsobuje človek
http://www.cez-okno.net/clanok/japonski-vedci-globalne-oteplovanie-nespo...

28/09/2009
Co to ten Klaus vlastně řekl, že všechny tak naštval?
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/co-to-ten-klaus-vlastne-rekl-ze...

29/10/2009
Cap and Trade: "Dýcháním ničíte planetu!"
http://www.cez-okno.net/clanok/veda/cap-and-trade-dychanim-nicite-planetu

16/12/2009
Škandál v súvislosti s globálnym otepľovaním - sleduj tok peňazí
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/skandal-v-suvislosti-s-globalny...

17/12/2009
Climagate – VELKÝ vědecký podvod
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/climagate-velky-vedecky-podvod

31/01/2010
Oficiální oteplovači museli oficiálně uznat omyl
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/oficialni-oteplovaci-museli-ofi...

20/12/2009
Václav Klaus: „Globální oteplování není věda, ale nové náboženství“
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/vaclav-klaus-globalni-oteplovan...

SÍRIUS
http://www.cez-okno.net/sirius


Autori: 
Sekcie: 
marec 14, 2012 23:47 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top