Obrázok používateľa CEZ OKNO
KOZMOLOGICKÉ DOBY ĽADOVÉ (SÍRIUS - Vľúdne riešenia pre vymyslené globálne otepľovanie spôsobené ľuďmi IX.)

Logické odpovede na otázky: Kto sme? Odkiaľ pochádzame? a Kam ideme? Nikdy sa nebudete pozerať na svoju existenciu na tejto planéte tým istým spôsobom po tom, čo si prečítate kozmologické doby ľadové! Autori nakreslili kurz nášho Slnka z miesta jeho zrodenia v Orione po jeho zachytenie viacnásobnými hviezdnymi systémami Síria a Procyonu. Pred zachytením Zeme týmito dvomi obrami bola Zem počas viac ako jednej miliardy rokov v Dobe ľadovej.


To je dlhý čas pre to, aby sa nič nedialo, potom dodatočné svetlo a teplo zo Síria A vyňali Zem z miliardu rokov dlhej Doby ľadovej, zatiaľ čo intenzívne, ultrafialové svetlo zo Síria B, 100-krát silnejšie ako naše Slnko, preniklo 1400 PSI atmosféru skorej Zeme, aby sa v oceánoch začal život.

Svetlo z malého Síria B je jediným objektom v blízkosti, ktorý by sa možno mohol dostať cez atmosféru skorej Zeme hrubú 1450 PSI a vysvetliť 100 stôp hrubé vrstvy uhlia, ropy a vápenca až do 12 500 stôp hrubé, uložené v minulých geologických dobách. V súčasnej dobe smerujeme naspäť smerom k Síriu pri 7,5 kilometrov za sekundu. [Niektorí astronómovia hovoria, že 14 kilometrov za sekundu.] Naša obežná doba je 105 000, čo zodpovedá Dobe ľadovej.

Dobrý podiel zo zdrojov uhlíka na Zemi sa uložilo prostredníctvom svetelnej energie, tkorá nepochádzala z nášho slnka a my ich spálime za 200 rokov. Keďže hlavní producenti voľného kyslíka, rozsievky, sú väčšinou stratené, mohli by sme využívať náš kyslík. Potrebujeme toto zvládnuť, aby sme zabránili našej smrti!

Dinosaury s rozpätím krídiel štyridsať stôp dokázali ľahko lietať v 200 PSI atmosfére jurskej éry. Zvieratá boli obrovské a po Zemi chodili obrí ľudia. Mohli by ste na seba uložiť šesťstopé krídla PA-12 a a vykonalo by to to isté, ako dnešná 14,5 PSI atmosféra.

Pred tromi miliónmi rokov sa udiala explózia, ktorá vytvorila Barnardovu hmlovinu medzi nami a Orionom. [Toto je dobre zdokumentované v knihe, ktorú napísali vedci a astronómovia vo Švajčiarsku, v Amerike a Mexico City.]

Tá explózia bola taká silná, že odsunula navzájom od seba tri hviezdy s hmotnosťou dvoch sĺnc v trojuholníkovej formácii v 200 kilometroch za sekundu a teraz sú vzdialené 800 svetelných rokov od stredového bodu. Verím, že práve táto explózia zapríčinila, že náš solárny systém stratil svoj vlečný lúč so Síriom B, vystrčiac nás von do eliptickej obežnej dráhy do chladu priestoru. Prvé eliptické obežné dráhy Doby ľadovej boli 20 000 rokov, ale stále sa zväčšovali a teraz vychádzame k 9 svetelným rokom predtým, ako sa dostaneme k zastaveniu a budeme smerovať naspäť k Síriu. Doba obežnej dráhy je teraz 105 000 rokov, čo sa presne zhoduje s cyklom Doby ľadovej.

Zem nebola počas poslednej ľadovej doby veľmi produktívna, tak Thoth priniesol mesiac, aby ju naklonil o 23,5 stupňov. Thoth bol egyptský Boh, ktorý žil 32 000 rokov, postavil Veľkú Pyramídu, napísal Medený zvitok, Smaragdové dosky a iné knihy. Privedenie starovekej kozmickej lode Mesiaca zdvojnásobilo ornú pôdu na Zemi a zdvojnásobilo produktivitu oceánov, takže Zem mohla podporovať väčšie populácie ľudí a zvierat.


Stavitelia pyramíd vedeli, že naše Slnko sa zrodilo v Orione, obiehajúc okolo Síria, pretože všetky svoje monumenty zoradili s týmito hviezdami. Staroveké kamenné monumenty zobrazujú dve Slnká na oblohe a Mesiac.

POZOR VŠETCI BLÁZNI PRE GLOBÁLNE OTEPĽOVANIE/GLOBÁLNE OCHLADZOVANIE!

Naše slnko je teraz zaradené na galaktickej úrovni, prichádza vac vody a železného prachu, aby sa zúrodnili svetové oceány. Dodatočné svetlo a teplo (infračervené a ultrafialové fotóny) spôsobujú rozkvet oceánov a tak uvoľňuje viac voľného kyslíka.

Okrem toho sa naša Zem kolíše milión míľ bližšie k Slnku, zvyšujúc teploty o jeden alebo dva stupne. Zväčšovanie svetla a tepla znamená lepšiu zimnú úrodu pšenice na Severnej Pologuli.


Naša blízkosť k Slnku, ktorá je väčšia než normálne, a ktorá sa vyskytuje každých 4 800 rokov, spôsobí, že teploty na Južnej Pologuli budú o pár stupňov teplejšie ako tie zvyčajné, čo prispeje k horúcemu letu, posilniac takto náboženské systémy viery v globálne otepľovanie.
Čo sa skutočne stane? Pozerajte sa pozorne. Pred nami sú zaujímavé časy.

Pokračovanie...

Henry Kroll

Zdroj: http://www.dailytech.com/Sun+Makes+History+First+Spotless+Month+in+a+Cen...

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Japonskí vedci: Globálne otepľovanie nespôsobuje človek
http://www.cez-okno.net/clanok/japonski-vedci-globalne-oteplovanie-nespo...

Globální oteplování je největší podvod, protestuje uznávaný fyzik
http://www.cez-okno.net/clanok/aktualne/globalni-oteplovani-je-nejvetsi-...

Václav Klaus: „Globální oteplování není věda, ale nové náboženství“
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/vaclav-klaus-globalni-oteplovan...


Autori: 
Sekcie: 
august 25, 2012 19:14 popoludní

 

 

Top