Obrázok používateľa CEZ OKNO
SÍRIUS - Vľúdne riešenia pre vymyslené globálne otepľovanie spôsobené ľuďmi V.

"Ak by ľudstvo bolo nejak schopné zdvojnásobiť množstvo CO2, stále by to bol stopový plyn v množstve 0.066 %. CO2 je tiež veľmi ťažký. Je dvakrát taký ťažký ako kyslík a asi 1/3 krát ťažší ako dusík, takže uvoľňovanie CO2 ľuďmi je čiastočne zodpovedné za smog v okolí miest, pretože má tendenciu visieť pod úrovňou 3 000 stôp, pokým ho vietor nepremieša. Pre overenie tejto skutočnosti skontrolujte špecifickú gravitáciu CO2 v porovnaní s dusíkom a kyslíkom!"


Globálne otepľovanie je o najímaní väčšieho počtu riadiacich byrokratov a o vašom možnom zotročení!
Michael Asher

http://www.dailytech.com/Sun+Makes+History+First+Spotless+Month+in+a+Cen...


"Túto teóriu pôvodne navrhol fyzik Henrik Svensmark, ktorý o tejto téme publikoval množstvo vedeckých pojednaní. Minulý rok Svensmarkov experiment "SKY" („OBLOHA“) experiment proklamoval dôkaz, že galaktické kozmické lúče – pred ktorými slnečné magnetické pole čiastočne chráni Zem – zvyšujú tvorbu molekulárnych zhlukov, ktoré podnecujú nárast mrakov. Svensmark, ktorý nedávno o tejto teórii vydal knihu hovorí, že ten vzťah je väčším faktorom klimatickej zmeny než skleníkové plyny."
David Christainsen - meteorológ

Dostal som za 10 hodín viac ako 1 400 dobrých nápadov o nasledovnom: Neexistuje žiadne globálne otepľovanie ani globálne ochladzovanie

Ak sa pozriete na grafy antarktického ľadového jadra, uvidíte históriu teploty zeme, CO2, metánu a prachu datovaných tri milióny rokov dozadu. Máme graf bentického uhličitanu (nános uhlíka na morskom dne) datovaného 6 miliónov rokov dozadu. Zvýšené usadzovanie uhlíka je indikáciou teplého obdobia, pretože rastliny počas doby ľadovej nerastú. Zem je v súčasnosti v perihéliu - posledných 4 800 rokov milión míľ ďalej od slnka. Čoskoro budeme oveľa bližšie a budeme mať teplú zimu!

KOZMOLOGICKÉ DOBY ĽADOVÉ


Boh nám dal mozog a ak ho odmietneme využívať, bude veľmi sklamaný.

Autori riešia tú najväčšiu záhadu všetkých čias prostredníctvom plánovania cesty nášho slnka od jeho miesta zrodenia v Orione. Malý Sírius B s 1,5-násobkom gravitácie nášho slnka nás uchopil, vložiac nás na obežnú dráhu okolo Síria A. Šťastlivé zachytenie nášho slnka systémom Síria dostalo Zem von z miliardu rokov trvajúcej doby ľadovej s dodatočným svetlom a teplom.

Stálo to silu bieleho trpaslíka, vydávajúceho stokrát viac UV než naše slnko, na preniknutie atmosférou skorej Zeme 1 400 PSI C02 a začatie života na povrchu vôd. Vynájdenie necyklickej fotosyntézy vytvorilo osem krát väčšiu produkciu potravín, ktorá umožnila predátorom existovať a poskytla nám voľné kyslíkové uhlie, ropu a vápenec vytvorené z kysličníka uhličitého (CO2).

Globálne otepľovanie je hoax. Naše slnko nemá dostatok sily, aby nás zachovalo mimo dôb ľadových, inak by sme ich neboli mali! Sme v Dobe ľadovej! V priebehu všetkých predchádzajúcich geologických období boli väčšina uhlia, ropy a vápenca vytvorené z CO2. Priemerná teplota Zeme bola od 50 do 80 stupňov Fahrenheita. Priemerná teplota na Zemi je teraz 32 stupňov. Hviezdna explózia pred tromi miliónmi rokov vyhodila naše slnko na eliptickú obežnú dráhu, kde vychádzame do deviatich svetelných rokov pod galaktickú úroveň.

CO2 je potravou rastlín! Bez CO2 všetko na planéte zomrie a nemôžete pestovať potraviny. Naša atmosféra je ochudobnená na 0.033 % CO2 a naša vláda chce vziať doláre z vašich daní, aby ho prečerpala do podzemia???

Vzhľadom na skutočnosť, že 90 % našej atmosféry je preč a že hlavný výrobca „diatómov“ voľného kyslíka sa stráca; budú hlúpi ľudia naďalej pokračovať v spaľovaní vecí? Potrebujeme to uchopiť a začať využívať zdroje energie, ktoré nespotrebujú kyslík ako geotermálna, solárna, veterná a prílivová a odlivová.

Táto kniha je o vedomom osvietení ľudstva potrebného pre jeho záchranu pred zánikom. www.alaskapublishing.com

GLOBÁLNE OTEPĽOVANIE/OCHLADZOVANIE - NÁBOŽENSKÍ ŠIALENCI IGNORUJÚ ZÁKLADNÉ FAKTY: NA ZEMI JE DOBA ĽADOVÁ S PRIEMERNOU TEPLOTOU 32 STUPŇOV

Komentáre, ktoré dostávam popierajúce základnú logiku, ktorá je dostupná všetkým, je dôkaz, že niečo je nesprávne ohľadom učebných osnov. Mnohé z toho, čo nás učia, bolo skonštruované kvôli spoločenskej manipulácii, aby nás udržiavali zameraných na nesprávne veci, akými sú globálne otepľovanie a ochladzovanie.


Zdá sa mi zábavné, keď dostávam odozvu ohľadom stromov, ktoré nerastú nad určitou úrovňou, pretože tam nie je dostatok potravy rastlín - CO2. Odkiaľ myslíte, že pochádza uhlík, ktorý vytvára formy života založené na uhlíku ako OMIETKA NA STENE?

Odmietame vyhľadávať fakty. CO2 je potravou rastlín! Bez CO2 planéta umrie a budete vyhladovení na smrť. CO2 je stopový plyn! V našej atmosfére sa ho nachádza len 0.033 %.

Ak by ľudstvo bolo nejak schopné zdvojnásobiť množstvo CO2, stále by to bol stopový plyn v množstve 0.066 %. CO2 je tiež veľmi ťažký. Je dvakrát taký ťažký ako kyslík a asi 1/3 krát ťažší ako dusík, takže uvoľňovanie CO2 ľuďmi je čiastočne zodpovedné za smog v okolí miest, pretože má tendenciu visieť pod úrovňou 3 000 stôp, pokým ho vietor nepremieša. Pre overenie tejto skutočnosti skontrolujte špecifickú gravitáciu CO2 v porovnaní s dusíkom a kyslíkom!

Pretože CO2 je ťažký, stromy nerastú nad určitou úrovňou, lebo tam nie je dostatok potravy CO2 pre ich rast. Kvôli tomu je tam hranica lesa, to je samozrejmé!


CO2 je nesmierne hodnotný zdroj. Máte dva atómy kyslíka a jeden atóm uhlíka. Ak by ste boli bystrí, mohli by ste ho spáliť vo vašom aute alebo s ním vyhrievať svoj domov!

Omietka na stene vášho domu bola vyrobená z CO2 s využitím UV svetla z priestoru (vesmíru). Uhlie, ktoré vykuruje váš dom a poskytuje vám elektrinu, bolo vyrobené z CO2 s využitím neviditeľného UV svetla z vesmíru v neviditeľnom rozsahu od 350 do 400 nanometrov.

Ropa, vďaka ktorej vaše auto jazdí po ceste, bola vyrobená z CO2 a vodíka.

Ak by sa niekto zaujímal o to, odkiaľ sa vzala energia pre vytvorenie našich zdrojov uhlíka, prečítajte si moju knihu: KOZMOLOGICKÉ DOBY ĽADOVÉ alebo ak o to nemáte záujem, odkiaľ sa vzal voľný kyslík, ktorý práve nasávate do svojich pľúc, môžete navštíviť moju webovú stránku.

www.GuardDogBooks.com www.HankKroll.com
tiež: www.AlaskaPublishing.com

Pokračovanie...

Henry Kroll

Zdroj: http://www.dailytech.com/Sun+Makes+History+First+Spotless+Month+in+a+Cen...

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

22/12/2009
Globálne otepľovanie sa zrodilo v roku 1975
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/globalne-oteplovanie-sa-zrodilo...

11/03/2010
Uhlíkovka: Největší daň v dějinách lidstva je před branami
http://www.cez-okno.net/clanok/hospodarstvo/uhlikovka-nejvetsi-dan-v-dej...

04/01/2009
2008 - rok, kedy sa dokázala nesprávnosť teórie o globálnom otepľovaní v dôsledku ľudskej činnosti
http://www.cez-okno.net/clanok/2008-rok-kedy-sa-dokazala-nespravnost-teo...

23/02/2009
Veľký podvod s globálním oteplováním (+FILM!)
http://www.cez-okno.net/clanok/videoteka/velky-podvod-s-globalnim-oteplo...

25/02/2009
Japonskí vedci: Globálne otepľovanie nespôsobuje človek
http://www.cez-okno.net/clanok/japonski-vedci-globalne-oteplovanie-nespo...

28/09/2009
Co to ten Klaus vlastně řekl, že všechny tak naštval?
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/co-to-ten-klaus-vlastne-rekl-ze...

29/10/2009
Cap and Trade: "Dýcháním ničíte planetu!"
http://www.cez-okno.net/clanok/veda/cap-and-trade-dychanim-nicite-planetu

16/12/2009
Škandál v súvislosti s globálnym otepľovaním - sleduj tok peňazí
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/skandal-v-suvislosti-s-globalny...

17/12/2009
Climagate – VELKÝ vědecký podvod
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/climagate-velky-vedecky-podvod

31/01/2010
Oficiální oteplovači museli oficiálně uznat omyl
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/oficialni-oteplovaci-museli-ofi...

20/12/2009
Václav Klaus: „Globální oteplování není věda, ale nové náboženství“
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/vaclav-klaus-globalni-oteplovan...

SÍRIUS
http://www.cez-okno.net/sirius


Autori: 
Sekcie: 
apríl 08, 2012 16:04 popoludní

 

 

Top