Obrázok používateľa CEZ OKNO
V Afganistane údajne objavili Vimanu

Vimana je „mytologický” lietajúci stroj popisovaný v starovekých sanskritských textoch. Dozvedeli sme sa z viacerých zdrojov, že jednu našli v strednej Ázii, chytenú v „Studni Času”, podobnú tej vo „Philadelphskom Experimente.” Edgar Cayce popisoval, že takéto anti-gravitačné stroje staroveku sú údajne umiestnené pod pyramídami Egypta. Mnohým študentom ezoterickej histórie je známe, že táto pradávna technológia bola údajne znovuobjavená v priebehu tejto doby prechodu z Veku Rýb do Veku Vodnára. Takže, zatiaľ čo sa v dejinách prikláňam k skepticizmu ohľadom mnohých uisťovaní a chýrov, chápem tiež, že mnoho vecí je možných.


Tiež viem, že sú známe mnohé veci, ktoré sa neoznamujú masám, keďže by to rozbilo súčasné mýty o histórii, náboženstve a iných kultúrnych predpokladoch a vykonštruovaných ilúziách. Takisto je bez pochýb, keďže ľudstvo sa nachádza na „Ceste Návratu,” počas tejto nastávajúcej Dwapara Yuga (ako je to popisované vo Védach) vstupujeme do dlhej vlnovej Éry „elektromagnetického rozpomínania sa.” To by, samozrejme, umožnilo mnohé prelomové objavy v elektromagnetickej technológii, a údajne takto pradávni postavili pyramídy.

Tu je to, čo hovorí Wikipédia o týchto mytologických lietajúcich strojoch popisovaných v starovekých sanskritských textoch: http://en.wikipedia.org/wiki/Vimana

Zo správ, ktoré som videl sa zdá, že tieto objavy pokračovali najmenej v priebehu posledných 18 mesiacov. Od februára 2011: Vimana found in a cave in Afghanistan (http://jimmyprophet.wordpress.com/2011/02/12/vimana-ufo-found-in-cave-in...)


V tom článku sa spomína legendárny „Koralový hrad” južnej Floridy. To mi dáva šancu obrátiť Vás všetkých k jednému z pravdivých Divov Sveta!

Hoci bol dobre známym pred desiatkami rokov, väčšina ľudí v našej ére túto fenomenálnu vymoženosť nepozná. Zložený z multi-tonových koralových kusov a blokov, celý zámok, plus brána, hojdacie kreslá a iný nábytok, bolo jasné, že staviteľ (ktorý nikdy nedovolil, aby ho ostatní priamo pozorovali), pohyboval týmito multi-tonovými koralovými kusmi s použitím starovekej anti-gravitačnej technológie, aká sa využívala pri stavbe pyramíd. Aby ste sa dozvedeli viac o tomto neobvyklom jave, prosím, pozrite si tento záznam na Wikipedii ohľadom Coral Castle (http://en.wikipedia.org/wiki/Coral_Castle). Áno, predsa existuje, a naozaj bol postavený „starou technológiou!”

Naspäť k Vimanám!

Od apríla 2012 som našiel toto:

20,000 Year-Old Aluminum ‘Vimana’ Aircraft Landing Gear Discovered
http://www.pakalertpress.com/2012/04/26/20000-year-old-aluminum-vimana-a...

A, pravdepodobne od nejakého času v 2011, tu je skvelý, 33-minútový segment z rádiovej šou „Coast to Coast AM”!

Secret 5000 Year Old Flying Machine Discovery with Steve Quayle
http://www.youtube.com/watch?v=qBlwhVyZxmQ&feature=player_embedded

(Jedno odvolanie – neprikláňam sa k všetkému, čo vyhlasuje Steve Quayle v tomto interview, obzvlášť tie prednesené veci, ktoré nás vedú k strachu, zmäteniu alebo zapleteniu v paranoi a dualistických konfliktoch. Občas maľuje veľmi dramatické a nebezpečné obdobie, ktoré sa nevyskytlo v období medzi časom tohto interview a teraz, a predsa sa v niektorých bodoch stáva veľmi apokalyptickým.)


Takpovediac, je zaujímavé, že v priebehu desaťročí bolo mnoho správ, ktoré indikujú, že vlastne môžu existovať „časové víry”, kde sa ľudia a veci strácajú, ako pri „Philadelphskom Experimente” a iných takých udalostiach. A údajne, tento práve objavený pradávny lietajúci stroj „vlastnil” pôvodný Zoroaster, čo by dokázalo staroveké legendy a pomohlo nám pochopiť iné písma a príbehy pradávnej doby, ktoré tiež popisujú lietajúce stroje.

Zdá sa mi byť tiež zaujímavé, že nám hovoria, že mnohí svetoví lídri vykonali púť do jaskyne v strednej Ázii, hoci dokonca to vôbec nebolo oznámené v médiách hlavného prúdu. Žiaľ, v interview Steve prednáša, že hlavné mocnosti medzi sebou súťažia, aby zistili a skopírovali tú technológiu pre svoje vlastné, sebecké účely. Ale to by vysvetľovalo, prečo sa zdá, že USA nemá žiadny skutočný zámer opustiť strednú Áziu.

Avšak, myslel som, že táto reklama z videa by mohla byť užitočná pre stanovenie nejakého kontextu. Z videa:

To, čo spôsobilo to náhlenie sa týchto najmocnejších lídrov západného sveta, aby odišli do Afghanistanu, pokračuje táto správa, bolo to, aby priamo videli objav vojenských vedcov USA, ktorý sa popisuje ako „Vimana" uzavretá v „Studni Času", ktorá už spôsobila „zmiznutie“ najmenej 8 amerických vojakov, pokúšajúcich sa odstrániť ju z jaskyne, kde bola ukrytá počas odhadovaných minulých 5 000 rokov.

Vimana

Vimāna je slovo, ktoré má niekoľko významov, od chrámu alebo paláca po mytologické lietajúce stroje popisované v sanskritských eposoch.

Odkaz na pradávne indické lietajúce stroje pochádza z pradávnych indických zdrojov, mnohé sú dobre známe staroveké indické Eposy, a sú ich doslova stovky. Väčšina z nich ešte dokonca nebola zo starého Sanskritu preložená do angličtiny.


Tvrdí sa, že pred pár rokmi objavili Číňania nejaké sanskritské dokumenty v Lhase, Tibete a poslali ich na Univerzitu Chandrigarh, aby ich preložili. Dr. Ruth Reyna z Univerzity nedávno povedala, že tie dokumenty obsahujú pokyny pre zostrojenie medzihviezdnych vesmírnych lodí!

Metóda ich pohonu, povedala, bola „anti-gravitačná" a bola založená na systéme analogickom k „laghima," neznámej sile ega, existujúcej vo fyziologickom zložení človeka, „odstredivá sila, dostatočne silná, aby pôsobila proti celému gravitačnému ťahu."

Podľa hinduistických jogínov je to táto „laghima", ktorá umožňuje osobe levitovať. Dr. Reyna povedala, že na palube týchto strojov, ktoré sa podľa textu nazývali „Astry", mohli pradávni Indovia poslať oddiel ľudí na akúkoľvek planétu, podľa dokumentu, ktorý sa považuje za tisíce rokov starý. O rukopisoch sa tiež hovorí, že odhaľujú tajomstvo „antima", „kalicha neviditeľnosti" a „garima", „ako sa stať takým ťažkým, ako hora olova."


Ako poznámka, levitácia, neviditeľnosť, nesmierna hustota ako tiež nesmierna priesvitnosť a svetlosť, schopnosť stať sa nekonečne veľkým alebo malým, a schopnosť manifestácie fyzického duplikátneho tela na vzdialenosť, sú všetko dobre známe Siddis, alebo sily, ktoré sú v stave človeka latentné. Takže predpokladám, že tento objav by nám všetkým mal dať nádej, že v prichádzajúcom Veku si spomenieme a znovu objavíme veci, ktoré učinia, že táto stará éra sa bude zdať prehnanou a veľmi retrográdnou, čo sa týka nášho pochopenia Zákonov prírody.

Avšak, v tento „pamätný deň,” som naznačil, že Vám poskytnem zopár odkazov na veľkú záhadu. Dokonca ak sa Vám Vimany vôbec nezdajú byť dôveryhodné, pozrite si Koralový hrad. Existuje, naozaj bol postavený, ako hovorí história, bez akejkoľvek ťažkej techniky, a skutočne je fyzickým príkladom antigravitačnej technológie použitej v prostredí, aby to videl celý svet!
http://atlara.wordpress.com/2011/12/29/dokonaly-koralovy-hrad-byla-pri-j...

Robert Wilkinson, 2012

Zdroj: http://www.aquariuspapers.com/

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Světoví vůdci se stahují do Afghánistánu po objevení „studny času“
http://www.cez-okno.net/clanok/serial-overte-si-co-sa-deje/svetovi-vudci...

Flotila UFO se blíží k zemi. „Útok mimozemšťanů“ způsobil smrt 500 lidí v Texasu
http://www.cez-okno.net/clanok/sorcha-faal/flotila-ufo-se-blizi-k-zemi-u...


október 28, 2012 18:25 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa dana
  danaoktóber 28, 2013 18:46 popoludní

  Komentár: 

  no ja si myslim,ze konecne by sa mala verejnost zoznamit s novymi objavmi,aby sa konecne prekonali stare myty-lebo nas udrzuju v nevedomosti a falosnych nabozenstvach,co len sposobuje vojny a konflikty-konecne by si ludia uvedomili,ze tam,kam spejeme je zanik, a nebyt falosnych iluzii /napr;peniaze/ mohol by byt RAJ na zemi!

 2. Obrázok používateľa Jan Tvrzník
  Jan Tvrzníkoktóber 29, 2012 22:06 popoludní

  Komentár: 

  O hledání afghánských vimán američany je špičkově natočený film "Hrozba v poušti". Já už si delší dobu myslím, že američané v Afghanistánu nevedou válku proti terorismu, ale že ji mají jen jako pláštík k operacím, které mají za úkol najít a zajistit stroje vimán. Afghánci samozřejmě vědí, jaký trumf drží v ruce, a američanům je rozhodně bez boje nevydají !

 

 

Top