Obrázok používateľa CEZ OKNO
Plánujete novú kuchyňu? Rozmýšľajte prakticky!

Zvažujete zabezpečiť si novú kuchyňu? Potom by ste sa určite mali zaujímať nielen o najnovšie trendy, ale aj o praktickú stránku, ako sa Vám následne bude upratovať a čistiť. Pre radu sa vždy oplatí ísť k profesionálom, preto sú na mieste postrehy firmy na upratovanie domácností Topservis. Moderná doba praje funkčnosti, ale jednoznačne by malo ísť o kombináciu s designom.

Aj keď súčasný človek dáva prednosť hlavne designu, všetko je otázkou kompromisu a aj krásna kuchyňa môže byť skonštruovaná s ekologických materiálov a funkčne. Záujem je smerovaný ku kovaniu, pričom zákazníci uprednostňujú dotykové riešenia bez držiakov. Výsledná linka potom určite nevyvoláva dojem tuctového zariadenia. Aktuálne riešenia predostierajú štýlové odolné povrchy. Do popredia sa znova dostávajú kuchynské linky tvorené lesklými materiálmi. Výsledný efekt sa dosahuje nanášaním viacerých vrstiev polyuretánového laku, ktorý sa dá ofarbiť podľa prianí klienta. Výhodou takéhoto riešenia je ľahká údržba tými správnymi čistiacimi prostriedkami. Vhodné čistiace prostriedky nájdete na stránkach firmy na umývanie okien Topservis.

Doba praje protikladom farieb a materiálov

Lesklé povrchy sa striedajú s matnými, hladké s drsnejšími, biele s čiernymi. Dominancia žiarivej svetlej farby sa dolaďuje drevenými doplnkami. V drvivej väčšine prípadov sa jedná o čerešňu alebo dub. Moderná jednoduchosť riešenia designu umožňuje precízne zabudovanie nádob na špinu, odpad a poličkám na krátke, jednoduché upratovanie na pár minút. Vždy by sme mali pri plánoch mať na mysli, že sa všade budeme chcieť dostať ľahko a prehľadne. Ak nám záleží na čistote, je to jedna z najpodstatnejších záležitostí, pretože kuchyne sa stále častejšie stávajú súčasťami otvorených priestorov spojených s obývačkou a jedálňou.

Rovnako ako tomu bolo pred pár rokmi v kúpeľniach, dnes sa závesné police a odkladacie skrinky zabudovávajú aj do kuchynských liniek. Takto zavesené úložné priestory nielenže sú ľahko dostupné, ale ich uloženie skutočne oceníme až pri bežnom pravidelnom upratovaní. Raz a nadobro sa zbavíme otrusiniek a zvyškov potravy nakopených za skrinkami, ktoré vždy boli iba semenišťom mikroorganizmov a plesní. Pod takto namontované skrinky a úložné priestory sa pohodlne dostaneme handrou, mopom či vysávačom a dôkladne odstránime aj väčšie nánosy znečistenia. Už nikdy nebudeme musieť prežívať nepríjemné prekvapenia pri generálnych upratovaniach, kedy sme odsúvali aj ťažké kusy nábytku. Hovoriť by o tom mohli hlavne profesionáli. Upratovacia firma Topservis sa v odvetví pohybuje už dlhé roky, má hodnotné praktické skúsenosti a preto pri akýchkoľvek nejasnostiach neváhajte kontaktovať zástupcov spoločnosti. Ich stránky sú spravené prehľadne a dozviete sa na nich užitočné informácie ohľadne čistenia a dozviete sa zaujímavé vychytávky, ktoré Vám podstatne uľahčia každé ďalšie upratovacie práce.


VŠETKO o čom sme tu písali nájdete ►na tejto adrese


Súvisiace:

PR články
http://www.cez-okno.net/rubrika/pr-clanky


Štítky: 
január 30, 2015 21:32 popoludní

 

 

Top