Obrázok používateľa CEZ OKNO
Počasí nad Evropou 22. 9. 2015

Ukázka dnešní manipulace počasí. Podobné probíhají nad našimi hlavami 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Dnes satelit Eumetsat zachytil nad Evropou chemtrails, které se ještě neroztáhly do souvislé oblačnosti (trvá to obvykle necelou hodinu i méně) takže manipulace jsou znatelné i pro necvičené oko..

Pro názornost vidíte na následujícím videu pohyb oblačnosti od Atlantiku nad Evropu dnes ráno. Připomínám, že veškerá na světě existující oblačnost ("fronta") je v současné době (už mnoho let, minimálně 30) vyrobena či ošetřena pomocí chemtrails a mikrovlnné radiace. I ta "fronta" na videu níže vznikla "roztažením" chemtrailsových čar do souvislé oblačnosti...

Pozn. V oblasti Egejského moře vidíme, jak se nafukuje pěkná umělá bouře, to uprchlíci na gumových člunech nebudou mít radost... umělá bouře je zase trochu jiná technologie výroby, najdete na blogu pod štítkem Bouře.


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Po okrajích "fronty" jsou v požadovaných oblastech vytvářeny pomocí chemtrails a radiovln tlakové níže, které "přitahují" frontu, čímž řídí směr jejího pohybu.

Snímky z Eumetsatu ukazují dnešní ranní chemtrailsové čáry nad Francií a Českem, které se ještě nestačily "roztáhnout". (Na snímcích o hodinu později už čáry nejsou nápadné, jak se můžete přesvědčit např. na Eumetsatu či jiném zobrazení)

Chemtrailsová oblast v 5 hodin ráno nad Českem:

Totéž v přiblížení:

Chemtrails dnes v 6 ráno nad Francií:

Totéž v přiblížení:

Orgonet

Obrázky: www.chmu.cz

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

Chemtrails
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/chemtrails


Autori: 
Sekcie: 
september 23, 2015 23:38 popoludní

 

 

Top