Obrázok používateľa CEZ OKNO
Podivuhodný případ únosu Carla Higdona

Tento velmi zajímavý případ se odehrál v Medicine Bow National Forest, stát Wyoming. 25. 10. 1974 jistý Carl Higdon byl v severní části tohoto parku na lovu jelenů. Poté, co na jednoho blízkého jelena vystřelil z pušky, stala se velmi neobvyklá věc. Kulka se pohybovala velmi pomalu, jakoby se nacházela v jiné dimenzi. Na zem dopadla ve vzdálenosti asi 150 metrů a zapadla do sněhu, ale podařilo se mu ji najít. Přitom pocítil, jak mu tělem proběhlo zvláštní vzrušení.


Poté, zcela šokován, spatřil ke svému úžasu humanoidní entitu, stojící opodál. Humanoid byl poměrně vysoký, mohl mít více než 180 cm. Byl oblečený do černé kombinézy s širokým opaskem. Opasek byl ozdoben šesticípou hvězdou a žlutým symbolem. Vlasy mu trčely nahoru a neměl žádné obočí. Měl nohy do „O“ a dlouhé paže, které místo dlaní měly na konci něco jako tyčovité přívěsky.

Humanoid promluvil na Higdona a zeptal se ho, zda má hlad. Pak mu hodil několik tabletek a řekl mu, že když jednu sní, nebude muset jíst 4 dny. Higdon normálně nebral žádné tablety, avšak tentokrát jednu bez váhání spolkl.

Lze se domnívat, že bytost byla dost chytrá na to, aby si uvědomila, že Higdon mohl mít hlad, jinak by přece nelovil jeleny. Poté mimozemšťan ukázal na Higdona, a další věc, co si Higdon zapamatoval, bylo, že byl uzavřen do průhledného přístroje s helmou na hlavě. Také se zde objevili další dva humanoidi s pětiletým jelenem, kterého předtím stopoval. Ten byl ale úplně zmrzlý. Mimozemšťani mu řekli, že poletí na svou domovskou planetu, vzdálenou asi 163 000 světelných let. A skutečně během chvilky přicestovali na takto vzdálené místo.

Higdon popsal okolí oné krajiny, která jako by byla zastavěna budovami ve tvaru Seattleské věže a vše bylo zalito sluncem o velké intenzitě. Jasnost ovzduší způsobila, že Higdonovi začaly slzet oči, stejně jako mimozemšťanům. Higdonova další vzpomínka je, jak se opět ocitl v parku Medicine Bow.

Poté Higdon uvedl, že od doby, kdy potkal mimozemšťana, uběhly asi 2,5 hodiny. Byl ve stavu hysterie, prochladlý a dezorientovaný. Nějakou dobu nemohl najít svůj kamion, ale nakonec jej našel asi 3 míle od místa, kde ho zanechal. Auto bylo zapadlé v díře plné bahna a Higdon nebyl schopen ho z této bažiny vytáhnout. Za použití radiostanice se mu podařilo přivolat pomoc místního šerifa, který dorazil o půlnoci. Higdon byl nalezen ve stavu paniky a nervového vyčerpání. Stále křičel: „Ukradli mi jelena!“

Poté byl převezen na lékařské vyšetření do místní nemocnice. Rozbor jeho krve ukázal na vysokou hladinu vitamínů, pravděpodobně v důsledku konzumace oné tabletky. Nejúžasnější výsledek vyšetření ale byl, že příznaky tuberkulózy na jeho plicích zmizely! Další podrobné vyšetřování tohoto podivuhodného setkání odhalilo, že Higdonova manželka a dva další lidé spatřili červeno-zeleno-bílá blikající světla, pohybující se v místě pozorování.

Tento případ byl vyšetřen Dr. Leem Sprinklem, profesorem psychologie na universitě ve Wyomingu. Asistovali mu Rick Kenyon a Robert Nantkes, badatelé z MUFONu, a Frank Bourke, badatel z National Star.

Citace z prvotní zprávy Dr. Sprinkla:

„Ačkoli vyhodnotit pozorování jednoho svědka UFO je vždy poněkud obtížné, nepřímé důkazy vedou k předběžnému závěru, že Carl Higdon je ve své výpovědi o prožitých událostech upřímný. Můžeme doufat, že se podaří získat výpovědi dalších osob, což by pomohlo podpořit původní prohlášení.“

B J Booth

http://www.educatinghumanity.com/2013/12/alien-abduction.html

Preklad: Ing. Ladislav Matějka

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

UFO únosy
http://www.cez-okno.net/rubrika/ufo-unosy

Typológia mimozemských rás
http://www.cez-okno.net/typologia-mimozemskych-ras


apríl 06, 2014 21:34 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top