Obrázok používateľa CEZ OKNO
UFO DÍRA V GUATEMALE vyrobena mimozemšťany žijícími pod městem v podzemní základně

O díře, která se před několika dny náhle objevila v městě Guatemale, jste už asi všichni četli. Přidávám teorii o jejím vzniku z pohledu ufologa. Z celého světa známe zprávy, že pod zemí jsou základny obývané tvory, kteří vytvořili tyto základny již před stovkami, možná tisíci let. Mnohé z těchto základen jsou 2 – 4 míle hluboké. Existují na celém světě, údajně též pod laboratoří Los Alamos v Novém Mexiku. Guatemalská díra, „výlevka“, je od víkendu internetovou senzací.

Nahoře je ta letošní, a pod ní je stejná díra, která vznikla ve stejném městě v roce 2007, pouhé 3 míle odtud...

Když jsem prohlížel důkladně fotografie, všiml jsem si, jako mnozí další, že tato díra vypadá jako vyvrtaná. Fotky z blízkosti ukazují, že tuto půdu neerodovala voda, protože kdyby to byla voda, tvar celé té díry by byl nepravidelný a podobný jeskyni. Ale tato vypadá, jako kdyby ji vyvrtaly US Air Forces pro svou základnu.

„Výlevka“ je dokonale válcovitá v celé své hloubce. Zprávy říkají, že je hluboká 100 – 200 stop, čili 30 – 60 m, ale je třeba ji ještě prozkoumat. Zprávy trvají na tom, vznikla tak, že podzemní říční systém vytvořil dlouhý tunel, který erodoval půdu nad sebou a tím se vytvořila díla, která „vcucla“ třípatrovou textilní továrnu.

Domnívám se, že ta podzemní řeka je ve skutečnosti starodávný systém tunelů, který byl vytvořen cizinci ještě předtím, než vzniklo město Guatemala. Tento systém tunelů umožňuje lodím na základně čas od času vklouznout dovnitř nebo ven, i když to se spíše odehrává obvykle v hornaté oblasti, spíše než uprostřed města.

Samozřejmě existují různé druhy mimozemšťanů. Někteří vypadají jako lidé, někteří jako z fantasy nebo sci-fi filmu. Ne všem záleží na lidských zájmech, jako například těm, kteří vytvořili obrovskou díru, která vcucla třípatrovou budovu. Zdá se buď něco vletělo do této díry nebo z ní ven, velmi rychle, což způsobilo efekt sesuvu a vtáhlo dovnitř budovu.


Na fotografii je novinová zpráva, jak se v USA vyrábí podzemní základny. Když to mohou dělat lidé, proč by to nemohli dělat i mimozemšťané?

Další foto ukazuje vojenský vrtací tým v podobném tunelu a vrtací stroj, který používá USAF k výrobě podzemních základen.

V tento okamžik nikdo ještě nemá prozkoumánu tuto díru, ani nikdo neprozkoumal podzemní systém tunelů pod městem. Měli by to udělat, protože stejná díra se vytvořila ve stejném městě v roce 2007, pouze 3 míle od této, která vznikla před několika dny. Není snad nikomu ani trochu podezřelé, že mohou vzniknout tak široké a tak dokonale tvarované tunely?

Mimozemšťané jsou skuteční. Area S4 (součást Area 51) učí své nové členy, že USAF zná 56 druhů mimozemšťanů, takže když americká vláda věří v mimozemšťany, proč byste neměli věřit vy?

Scott C. Waring – ufolog, 3. 6. 2010

http://scottcwaring.blogspot.com/2010/06/guatemala-sink-hole-made-by-ali...

Preklad: Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

jún 09, 2010 23:14 popoludní
 • krát komentár

10 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 10, 2010 10:42 dopoludnia

  Komentár: 

  Jedná sa o celkom obyčajný prírodný úkaz.
  Viac na:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Guatemala_City#Sinkholes
  resp.: http://en.wikipedia.org/wiki/Sink_hole

 2. Obrázok používateľa Omen
  Omenjún 04, 2013 15:51 popoludní

  Komentár: 

  Zaujímavé, že ten vojenský vŕtací tím nemá uniformy :) Ak si dobre pamätám, na ZVS nenosil uniformu len kontráš pplk. Kotešovec, ktorého však poznalo celé mesto, lebo jazdil síce na civilnom aute, ale s vojenskou ŠPZ :)) No nič, asi pre US Army vŕtajú základne kontráši :))) PS taký vŕtací stroj ("raziaci štít") som za totality bol mimochodom kupovať pre bratislavské metro v nemeckej firme Wirth, ktorá dodávala aj tie, ktorými sa vŕtal kanál pod La Manche. Bohužiaľ bol Adamec ochotný dať na naše metro len 8 miliárd a my sme potrebovali 13 :( Takže dnes je zatopené iba metro v Prahe a aj to iná časť, než ktorú sme projektovali my (robili sme trasu C). No ale možno som aj ja mimozemšťan ...

 3. Obrázok používateľa Leftie_SK
  Leftie_SKjún 10, 2010 11:13 dopoludnia

  Komentár: 

  Niečo také podobné bolo vo filme Aliens vs. Predator., keď sa Predator dostal do podzemnej pyramídy... rovnaký tunel ;-)

 4. Obrázok používateľa Inferno
  Infernojún 10, 2010 15:04 popoludní

  Komentár: 

  priateľu.. že celiom obyčajný prírodný úkaz ? :) pepáč.. ale musím sa od srdca zasmiať .. chi chi ..

  a ešte keď ťaháš informácie z wikipédií.. ako.. pekné.. na pobavenie vhodné.. :))

  niesom vedec.. nepoznám všetky možné i nemožné zosuvy pôd a podobne.. ale.. toto priateľu.. ach jaj..

  ke to ako výsmech ľuďom.. že to zapríčinila voda.. je to nezmysel.. každý človek ktorí rozmýšľa aspoň trošku reálne a nenechá sa oblbnúť len tak hocičím čo natárajú v TV, novinách, rádiach..

  teoria o podzemnej základne je celkom reálnejšia ako to s tou vodou :)

  toť môj názor..

  no moja úvaha sa zamýšla nad technologiou HAARP.. možno si len skúšajú čo všetko to dokáže a čo nedokáže :)))

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 11, 2010 22:44 popoludní

  Komentár: 

  Keď nepoznáš zosuvy pôd, tak prečo to spochybňuješ? Ale ty znaš technógiu HAARP a to ti stačí na všetko čo ? :-))

 6. Obrázok používateľa Srb
  Srbjún 13, 2010 20:26 popoludní

  Komentár: 

  Sesuv pudy? Toto? Ja sem skeptik v mnoha vecech, ale toto teda jednoznacne prirodni ukaz neni. Nebos videl nekdy takle krasne geometricky presny prirodni ukaz?? Toto maticka priroda na svedomi nema, tomu never.

 7. Obrázok používateľa Kyborg
  Kyborgjún 13, 2010 18:24 popoludní

  Komentár: 

  Obyčajný úkaz? Ty si obyčajný *...*

  Keď nepoznáš zosuvy pôd, tak prečo to spochybňuješ? - Aký je toto zosuv pôdy? Veď to je SYMETRICKÁ diera ako mraky...

  Ak by to bolo obyčajný zosuv, tak by sa to dialo ,,obyčajne" bez médii ktoré musel o tom podať nejakú zásterku aby ovce nezačali premýšľať a neodtrhli sa od mediálneho stáda.

  A mám rád ako narúšate a rozvraciate diskusie... koľko vám platia?

 8. Obrázok používateľa misok
  misokjúl 13, 2010 17:08 popoludní

  Komentár: 

  v roku 2006 sa stal v nováckej bani zával, pri ktorom zabilo 4 ľudí... takto to vyzeralo na povrchu... http://aktualne.centrum.sk/domov/kauzy/clanek.phtml?id=220497, presne ako v guatemale

 9. Obrázok používateľa misok
  misokjúl 13, 2010 17:10 popoludní

  Komentár: 

 10. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 01, 2011 17:53 popoludní

  Komentár: 

  omg ako mozes verit ze to spravila spodna voda ? Pochybujem ze tak velikansku dieru spravi spodna voda a este tak simetricky peknu.... Na tych tvojich odkazoch nieje vidiet tie diery s hora co je skoda a tym padom nevies ako tie diery vyzeraju normalne.. Pretoze to mohlo scucnut podu s hora ale v nutry dieri to uz moze vyzerat inaksie..... Okrem toho ta poda niekde musela padnut a ostat ze by tam boli velikanske jaskyne plne vody ci co ?

 

 

Top