Obrázok používateľa CEZ OKNO
ZÁHADNÝ PŮVOD ČLOVĚKA (zpochybnění Darwinovy evoluční teorie)

Kontroverzní dokumentární film stanice NBC z devadesátých let, který se věnuje zajímavým tématům jakými jsou např. vývoj a stáří člověka, zpochybňuje a vyvrací dnes již zažitou Darwinovu evoluční teorii o vývoji druhu podle různých indicií, jakými jsou např. vskutku ojedinělé a záhadné artefakty, které nikterak nezapadají do dnešního paradigmatu, dinosauří stopy společně s těmi lidskými, na chlup přesné staré mapy Antarktidy a Grónska, ještě před jejích objevením, kdy jejich stáří může být až 11 tisíc let, a které ve své době vzbudily senzaci, megalitické stavby, ale také o vyspělé inteligentní civilizaci, která tu mohla existovat před 12-14 tisíci lety!

Viz Tiahuanaco, Atlantis apod. Napovídají tomu jednotlivé kultury, které se od sebe navzájem jen nepatrně liší a které patrně vyšly z jednoho zdroje.

Průvodcem pořadu je Charlton Heston.

Ve své době vzbudil pořad velkou vlnu kritiky a je evolučními vědci považovaný za konspiraci vytvořenou kreacionisty s cílem zmást veřejnost. Více informací z "druhé strany" najdete na této adrese:
http://www.fsteiger.com/nbcprog.html


DOKUMENT nájdete na tejto adrese

Zdroj: https://www.youtube.com/channel/UCNY54OKm4oxAntmmsHP7LMg

Sekcie: 
Štítky: 
január 13, 2012 21:09 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top