UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Marhuľové jadierka ako liek proti rakovine bez vedľajších účinkov II.

NaturalNews | Následkom invazívnych chemotoxínov, ktoré majú ničivý vplyv na pacientovo všeobecné zdravie, majú rakovinové bunky tendenciu objaviť sa na inom mieste. Priemysel zameraný na liečbu rakoviny vytvoril pravidlo, kedy sa za vyliečenie z rakoviny považuje bezrakovinový stav trvajúci 5 rokov. Odhaduje sa, že z tých ktorí absolvujú "veľkú trojku" stanovenú AMA, čo znamená, operácie, radiácia a následná chemoterapia, menej ako 3 percentá dosiahnu spomínanú hranicu 5 rokov. Okrem toho, že táto klasická liečba ma ochromujúce vedľajšie účinky, je aj veľmi drahá!


Pre človeka s rakovinou to znamená, zjesť denne naozaj veľké množstvo vitamínu B17, tak aby bol amagdylín schopný preniknúť až k rakovinovým bunkám. Nejaká časť jeho molekúl je totiž zákonite neutralizovaná normálnymi bunkami, ktoré obsahujú rhodanese. Lekári využívajúci laetril majú až 85 percentnú úspešnosť vyliečenia tých pacientov s rakovinou, ktorí nepodstúpili obligátne rezanie, pálenie a následnú intoxikáciu, ako je zvykom. Naopak tí pacienti, ktorí sa uchyľujú k laetrilu ako k poslednej slamke po tom, ako absolvovali klasickú liečbu, majú len 15 percentnú šancu na vyliečenie. V Mexiku dokonca existuje klinika, ktorá sa pýši 100 percentnou úspešnosťou v liečbe rakoviny!

Zatajovanie zo strany lekárskej mafie?

Odborníci na alternatívnu liečbu rakoviny, rovnako ako autori kníh či článkov, boli zhruba od roku 1920 marginalizovaní, prenasledovaní, väznení či dokonca zabíjaní. Federálne agentúry mali za úlohu podávať vymyslené udania či daňové kontroly podobným spôsobom, ako keď bol dr. Gary Glum postihovaný za to, že napísal knihy o čaji Essiac - vid Natural News clanok s názvom „Čaj Essiac: Liek na rakovinu o ktorom nechcú aby sme vedeli“
http://www.naturalnews.com/026928_cancer_Essiac_Tea_health.html

Istý Jason Vale z Brooklynu skončil vo väzení pretože odmietal prestať verejne hovoriť v televízii i na svojich prednáškach o tom, ako sa mu podarilo samého seba úspešne vyliečiť práve vďaka tým nenávideným marhuľovým jadierkam! Jason je jedným z pomerne nedávnych klasických prípadov toho, do akej miery lekárska mafia ovláda právny systém ohľadom vitamínu B17. Laetril, ktorý je netoxický, bol Správou pre lieky a potraviny zakázaný v roku 1971.

Krátko po jeho zakázaní sa Dr. John Richardson zo San Francisca, ktorý mimochodom laetril s úspechom využíval na liečbu svojich onkologických pacientov, obrátil na svojho priateľa, investigatívneho novinára G. Edwarda Griffina. Požiadal ho, aby napísal niečo, čo by jemu a iným pomohlo pokračovať v používaní laetrilu v liečbe onkologických ochorení.

Výskum novinára Griffina sa stal základom pre knihu s názvom „Svet bez rakoviny“, ktorá otriasla základom liečby rakoviny ako takej. Táto kniha nielenže objasňuje účinky v liečbe rakoviny a podrobne spomína niekoľko prípadov úplného vyliečenia sa; ale Griffinov zvedavý nos zaviedol tohto investigatívneho novinára až ku koreňom úsilia, ktoré priemysel na liečbu rakoviny vyvíja na to, aby informácie o alternatívnych zdrojoch liečby rakoviny nikdy neuvideli svetlo sveta. Tak napríklad prišiel na to, ako Sloane-Ketteringov Inštitút pre liečbu rakoviny doslova zahrabal kompletnú dokumentáciu svedčiacu o tom, že laetril sa ukázal byť "vysoko efektívnym" pri liečbe rakoviny.


Griffin sám sa k spomínaným dokumentom dostal prostredníctvom Dr. Ralpha Mossa. Dr Moss dostal príkazom odstrániť akékoľvek dôkazy, a zároveň vyhlásiť, že laetril je úplne bezcenný. Odmietol, a preto bol zo svojej pozície PR v Sloane-Kettering odstránený. Od tej doby (od roku 1977) Dr. Moss pokračoval vo svojej misii a napísal a editoval niekoľko kníh na tému možnosti liečenia rakoviny. Je vždy veľmi pozitívne vidieť, ako sa človek "zvnútra" dokáže obrátiť presne proti tomu systému, ktorý reprezentoval. Na jeho pozíciu samozrejme dosadili niekoho iného, a ten niekto klamal a aj klame na tému účinnosti laetrilu.

A lekárske časopisy? Najprestížnejší z nich, New England Journal of Medicine, nedávno znížil svoj štandard tým, že jednoducho odmieta uverejniť články napísané kýmkoľvek, kto je sponzorovaný veľkými farmaceutickými spoločnosťami, ak sa jedna o sumu menšiu ako 10 grand ročne. Keby to New England Journal of Medicine nebol urobil, nemali by proste čo vydávať! Väčšina lekárskych odporných časopisov je samozrejme len luxusným reklamným bulletinom pre veľké farmaceutické koncerny.

G. Edward Griffin so svojou knihou „Svet bez rakoviny“, rovnako ako Phillip Day v knihe „Rakovina: Ešte stále zmierame túžbou vedieť pravdu“, potvrdzujú jedno a to isté: priemysel zaoberajúci sa liečbou rakoviny v skutočnosti vôbec nemá záujem na tom, aby sa liek na rakovinu našiel. Dokonca aj neziskové organizácie dostávajú milióny jednak vo forme darov od davov ľudí s vymytými mozgami, spolu s príspevkami od farmaceutických spoločnosti, ktoré sa týmto spôsobom sami propagujú. Mimochodom, každá nezisková organizácia má kľúčových zamestnancov s platom so 6 ciframi.

Lekári konajú tak ako sa naučili resp. ako sa im povie; lekárske časopisy obsahujú falošné údaje a kopec klamstiev. Nadácie na liečbu rakoviny organizujú rôzne akcie ako napríklad mesiac proti rakovine prsníka, aby do svojej mašinérie nahnali čo najviac ľudí v čo najkratšom čase. Na vrchole tejto pyramídy sú, samozrejme, farmaceutické koncerny. Všetko je to len o peniazoch a kariére. Žiadne verejné zdravie a "boj proti rakovine".


V klasickej medicíne je momentálne stav takýto: je to vopred prehratý boj, kde na rakovinu ochorie stále viac a viac ľudí. Zhruba jeden z troch ľudí ma v kartách napísané onkologické ochorenia, a ešte viac ľudí umiera na následky (konvenčnej) liečby rakoviny. Pandémia? Tisíce a milióny dolárov plynú do peňaženiek pár vyvolených, ktorí si užívajú skvelý život, a mnohí ďalší majú takto zaistené teplé miestečko. Všetko na úkor nášho zdravia.

Na druhej strane sú tu lekári, bylinkári a autori, ktorým skutočne záleží na pravde. Títo ľudia sú stíhaní ako zločinci či deklarovaní za bláznov, ktorých život bol zničený len preto, že sa snažili či snažia odhaliť pravdu. Je to rovnako tragické, ako milióny ľudí ktorí trpia a umierajú, zatiaľ čo sú systematicky "vychovávaní" k tomu, aby sa nezaujímali o efektívnejšie a menej bolestivé liečebné postupy.

Liečba Laetrilom

Existuje mnoho príbehov o ľuďoch, ktorí užívali laetril alebo marhuľové jadierka. V rámci prevencie sa obvykle odporúča 5 až 7 jadierok v priebehu dňa. Pre liečbu rakoviny je to 2-3 krát viac ako odporúčaná preventívna dávka. Niektorí lekári odporúčajú jedno jadierko na každých 10 lb váhy. Ako udržiavacia dávka po vyliečení sa odporúča opäť 5 až 7 jadierok denne.

Niektorí lekári používajúci laetril zároveň podávajú pacientom aj vitamín B15 a tráviace enzýmy ako je papaín z papáje a bromalín z ananásu. Predávkovanie marhuľovými jadierkami môže spôsobiť nevoľnosť a závraty, ale neboli preukázané žiadne úmrtia alebo vážne postihnutia spôsobené užívaním jadierok či laetrilu. Hoci boli odsledované určité úspechy, sú pacienti, ktorí podstúpili klasickú liečbu spolu s laetrilom a kombinovanie týchto dvoch postupov sa neodporúča. Pacienti ktorí tieto dve veci skombinovali buď odstúpili od chemoterapie, alebo tak či tak zomreli.


Pre každého, kto si chce pomôcť sám v prekonávaní rakovinového ochorenia, majú viacerí lekári a autori radu: skombinovať viacero alternatívnych spôsobov liečby rakoviny spolu s užívaním laetrilu či marhuľových jadierok. Čitateľom Natural News by malo byť jasné, že zdravá, vyvážená strava a minimum stresu sú základom pre akékoľvek vyliečenie. Zásadná zmena v životnom štýle je koniec-koncov neoddeliteľnou súčasťou akéhokoľvek liečebného plánu, ak má byť vyliečenie trvalé. Každý z nás by si teda mal nájsť tú "svoju" kombináciu alternatívnych spôsobov liečby.

Jedným z príkladov by mohla byť liečba podľa Gersona, kde sa využívajú surové šťavy z ovocia a zeleniny, spolu s kávovým klystírom na prečistenie pečene, a užívaním laetrilu. Takýmto prístupom sa naozaj nedá nič pokaziť. Viac o Gersonovej liečiť nájdete v angličtine tu:
http://www.naturalnews.com/027004_cancer_coffee_health.html


Účelom je, aby vám informácie poslúžili ako odrazový mostík pre váš vlastný výskum. Načo vyhadzovať peniaze a ničiť si zdravie toxickými liekmi, keď máme k dispozícii toľko alternatív, ktoré sú finančne oveľa dostupnejšie, a nemajú takmer žiadne vedľajšie účinky?

Koniec seriálu

Paul Fassa, 24. september 2009

Zdroj: http://www.naturalnews.com/027088_cancer_laetrile_cure.html

Preklad: Viv

exkluzívne.cez.okno


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Rakovina
http://www.cez-okno.net/rakovina


Autori: 
Sekcie: 
júl 12, 2012 21:57 popoludní
 • krát komentár

6 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Adas
  Adasjúl 13, 2012 00:35 dopoludnia

  Komentár: 

  Nerád rozpúšťam tieto skvelé myšlienky, ale dovoľujem si tvrdiť že nič nie je bez vedľajších účinkov. Ak by aj látky z jadierok naozaj pomáhali proti rakovine, stále je tu možnosť predávkovania. Látky z jadierok pri metabolizme uvoľňujú kyanovodík. Myslím, že viac k tomu netreba :) Kto chce vedieť viac - wikipedia

 2. Obrázok používateľa Jano
  Janojúl 13, 2012 01:08 dopoludnia

  Komentár: 

  Tak neviem, v článku sa jednoznačne hovorí o tom, že netreba prekračovať odporučenú dávku. A naozaj by som chcel vidieť odkiaľ čerpal autor tebou spomínaného varovania z wikipédie. Ponúka aj alternatívu? Niečo v štýle: "Kto ešte nebol ožarovaný alebo nepodstúpil chemoterapiu, nech sa hlási na vrátnici, hneď to napravíme. Hlavne prepánakráľa nejedzte tie nesmierne nebezpečné jadierka" :D Asi toľko k tomu...

 3. Obrázok používateľa Adas
  Adasjúl 13, 2012 10:49 dopoludnia

  Komentár: 

  Nepovedal som že klasické spôsoby liečenia sú úplne v poriadku :) Určite propagujem radšej zdravú stravu a šport. Len varujem pred možnými rizikami...

  Wikipedia o amygdalíne(laetril): " Studies have found such compounds to be dangerously toxic as well as being clinically ineffective in the treatment of cancer. Taken by mouth they are potentially lethal because certain enzymes (in particular, glucosidases that occur in the gut and in various kinds of seeds, edible or inedible) act on them to produce cyanide."

 4. Obrázok používateľa Luna
  Lunajúl 18, 2012 04:02 dopoludnia

  Komentár: 

  ... ja som tiez jedol jadierka na kila ako decko, a som tu... daakych 20 denne som dal v poho...

 5. Obrázok používateľa dana
  danajúl 13, 2012 18:05 popoludní

  Komentár: 

  nech je ako chce,ale ako decka sme to jedli ''na kila''.......a nikomu nic nebolo...ziadna otrava...tak neviem kde to vzali....len tolko k tomu

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymdecember 28, 2012 10:28 dopoludnia

  Komentár: 

  Zdravá bunka má enzým na neutralizáciu kyanidu v marhuľových jadrách. Rakovinová bunka tento enzým nemá a preto ju kyanid zničí. Podrobné vysvetlenie nájdeš k knihe "rakovina, prečo ešte stále zomierame bez spoznania pravdy. Túto knihu si môžete objednať na www.badatel.sk Sám mám za sebou ochorenie na rakovinu. Prešiel som aj 3 cyklami chemoterapie (BEP1). Akonáhle sa mi dala do poriadku krv, zahájil som liečbu marhuľovýmu jadrami podľa tejto knihy. Samotné marhuľové jadrá sú len časť diety. Tu je nutné dodržať aj iné podmienky, bez ktorých to asi nejde. T.č. som už 1,5 roka po chemoterapii a všetky výsledky, vrátane CT mám OK.

 

 

Top