Obrázok používateľa CEZ OKNO
Prečo sa počasie zbláznilo

Čo sa to s tým počasím deje? Neskutočné horúčavy, raz chladno, raz doslova peklo? Žiadna zima, veľké suchá a bláznivé prehánky? Plno chorých ľudí... Žeby sa na nás skutočne pán Boh hneval a takto nás trestal? V poslednej dobe sme boli skoro všetci zaskočení veľkými výkyvmi počasia. Čo je príčinou týchto nepríjemných javov? Sú to klimatické zmeny? Alebo je za tým niečo iné? Počas celej ľudskej histórie je jedným z najneuveriteľnejších tvrdení to, že počasie súvisí s ľudským myslením, správaním a konaním. Je to možné? Alebo je to len stará povera či náboženské výmysly? Znie to neuveriteľne, ale mnohí to berú vážne. Nemali by sme sa nad tým aspoň zamyslieť? Ale to nie je všetko! Má to ďalekosiahle a negatívne dopady na naše zdravie! Ako sa to prejavuje? Čo všetko môžeme ešte očakávať? A čo sa dá proti tomu robiť?

Pár slov vydavateľa

Vážení čitatelia, kniha, ktorú práve držíte v rukách sa zaoberá jedným z najnepochopiteľnejších a najneuveriteľnejších javov, a to, dôsledkami ľudského správania a myslenia na počasie a podnebie. Aj keď táto čudná oblasť predstáv bola súčasťou temer všetkých starých náboženstiev, dnes sa všeobecne považuje za hlúposť, za pozostatok povier a nevedomosti. Z hľadiska prírodných vied sa tieto predstavy považujú stále za absurdné a dodnes neboli predložené žiadne fyzikálne dôkazy, že by existovali nejaké väzby medzi počasím a už vôbec nie podnebím a hriešnym myslením a konaním ľudí, samozrejme, ak si odmyslíme priame chemické ekologické poškodzovanie životného prostredia ap.

Mentálne znečisťovanie našej ekosféry je stále mimo rámca a prípustnosti súčasného prírodovedného myslenia. Staré náboženstva tieto väzby ale považovali za samozrejmosť. To je vlastne to tradičné - „Boh nás trestá za naše hriechy”. Aj viacerí jasnovidci tvrdia, že je to skutočnosť a poukazovali na súvislosť týchto javov.

Keďže predstavy o vplyve nielen ľudských činov, ale dokonca i myslenia na počasie a podnebie sú trvalou súčasťou starovekých náboženských predstáv, a stále na tieto poukazujú aj novovekí jasnovidci, mali by sme vážne nad tým zamyslieť, a pozrieť sa na tieto súvislosti bližšie a to bez predsudkov, napriek všetkej absurdnosti na prvý pohľad.

O týchto podivuhodných súvislostiach viackrát hovoril vo svojich výkladoch aj najslávnejší americký jasnovidec ›› Edgar Cayce, ako aj legendárna a svetoznáma bulharská jasnovidka ›› Vanga. Skryté súvislosti počasia a ľudského vedomia rozoberá aj svetoznámy duchovný učiteľ ›› Abd-Ru-Shin vo svojom viac zväzkovom diele ›› Vo svetle pravdy.

Je škoda, že autor knihy neobohatil svoje dielo aj o ich pohľady na túto problematiku. Autorovi knihy pravdepodobne nie je známa ani práca dr. Kargera: Folgen nichtmateriellen Umwelt-verschmutzung. 1990, ktorá by stála tiež za citovanie, ako i rad ďalších.

Všeobecne sa síce hovorieva, že všetko so všetkým súvisí, ale priame kauzálne príčiny sú zatiaľ skryté, a preto sa nám to zdá byt neuveriteľné.

Takže štúdiu tejto mimoriadne závažnej a neuveriteľnej oblasti je skutočne potrebné venovať prioritnú pozornosť. Ide o mimoriadne zložitú a multidimenzionálnu problematiku, a bolo by vhodné, aby autor pre ľahšie pochopenie súvislostí v budúcnosti pouvažoval aj nad grafickým znázornením týchto nejednoduchých vzťahov. Ako to teda je aspoň v tom principiálnom prvoplánovom chápaní? Začítajte sa pozorne do nasledujúcich stránok.

vydavateľ


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


UKÁŽKU nájdete na tejto adrese


KNIHU môžete objednať na tejto adrese


Zdroj: http://www.ekokonzult.com/


Súvisiace:

Klimatické rany
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-klimaticke-rany


Autori: 
Štítky: 
máj 23, 2016 23:17 popoludní

 

 

Top