Obrázok používateľa CEZ OKNO
David Icke: Lidstvo už povstaň! Lev se probouzí... (+VIDEO titulky CZ)

David Icke završuje již 20. výročí v odhalování šokujících tajemství a potlačených informací na velkolepé celodenní přednášce 25. září v pražském Top Hotelu, která bude i oslavou vydání jeho dosud nejúžasnější nové knihy. Bude se zabývat manipulací lidské rasy v naší současné realitě a možná nás přivede k novým úrovním porozumění. Vyzývá lidstvo, aby se zvedlo z kolen a vzalo si svět zpět z otěží zlověstných sítí mocenských rodin a ne-lidských entit, které nás skrytě kontrolují celou věčnost. Od doby, kdy David prožíval zlomové Probuzení v roce 1990, posunul celosvětové uvědomění už mnohokrát a na své první přednášce v bývalém socialistickém bloku, na kterou Praha čekala dlouhých 20 let, se o to pokusí znovu!


Co je realita?

Kdo jsme?

Kde to jsme?

Jak je realita řízena?

Kdo vlastně kontroluje dění ve světě?

Politická manipulace

Plazí Agenda

Globální Probuzení

Věčná Láska

Planetární Proměna

David Icke je jedním z nejviditelnějších, nejotevřenejších a nejkontroverznejších mluvčí a spisovatelů o dění současného světa či agendě Nového Světového Řádu, který prakticky, pro většinu čtenářů těchto stránek, není třeba představovat.

Svůj celosvětový výzkum David přehledně prezentuje ve svých proslavených a téměř vždy dlouho dopředu vyprodaných celodenních přednáškách, mnoha knihách, které jsou plné obrázků, referencí, anekdot či encyklopedických detailů. Soustřeďme se ale na muže, který stojí za těmito misemi; co ho činí silným a co ho tlačí kupředu; na zdroj jeho vnitřního odhodlání. Každý, kdo považuje Davida za vyhlašovače “Soudného dne”, si může poznamenat jeho vizi o planetě Zemi.

"Myšlenka, že tohle všechno nemusí skončit úspěšně, mi nikdy nepřišla na mysl," říká David Icke, jedna z ikon světové spirituality a hledání pravdy, která občas šokuje všechny zůčastněné.

V září letošního roku konečně přijede do Prahy. A vy můžete být u toho!

"Pouze věčná láska je Pravda a vše ostatní je jen Iluze"

David Icke


Viac informácií nájdete na tejto adreseS článkami Davida Icka sa môžete oboznámiť na tomto linku.


Zdroj: davidickeinfo.cz

Sekcie: 
máj 10, 2010 01:17 dopoludnia
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 10, 2010 07:59 dopoludnia

  Komentár: 

  Lidstvo povstan---no zase taká výzva nekonkretna. Vsak nech David Icke povstane, a vedie lidstvo.Prečo sa schovava len za teoriu a filozofovanie?? Nech zorganizuje skupinu a vedie revoluciu, ked všetko vie a vidí Leva. Určite má pravdu, ale tie jeho výzvy k prebudeniu?? a k akcii?? Nech ide prikladom. Láska je večná pravda...tak nech s tym začne bojovať proti Novemu svetovemu poriadku. Ach, jaj...

 2. Obrázok používateľa Rob
  Robmáj 10, 2010 15:31 popoludní

  Komentár: 

  Chlape tysi to cele nejak nepochopil alebo co,
  sakra, ked niecomu nerozumiem, tak kladiem otazky a nie sudy!
  Howgh!

 3. Obrázok používateľa kali
  kalimáj 11, 2010 11:59 dopoludnia

  Komentár: 

  David Icke nikdy nevyzýval k revolúcii v zmysle násilného povstania. Práve naopak, varuje, že takéto riešenie dáva všetky tromfy do rúk fašisticko/policajnej agende svetovej elity, ktorú sa snaží odhaľovať, informovať ľudí o pozadí jej mocenských snáh. "Ľudstvo už povstaň!"- nie je najvýstižnejší preklad,pomýlil asi aj Anomyma (vyššie),úplne doslovné je " Ľudstvo, vstaň z kolien". A pre pochopenie toho Leva : D.Icke ho použil ako symbol odvahy a prebudenia skutočnej povahy a potenciálu ľudskej duše -nekonečného a dokonalého Vedomia.

 

 

Top