Obrázok používateľa CEZ OKNO
Prezident Eisenhower věděl o mimozemšťanech

25. května 2010 bývalý poradce Bílého domu a státní zákonodárce za New Hampshire, James McElroy, učinil šokující prohlášení... Naštěstí The Daily Telgraph s bývalým úředníkem diskuzi, týkající se jeho zakázaných vědomostí, natočil. Podle McElroye prezident Eisenhower byl seznámen zpravodajskými agenty s existencí mimozemšťanů na Zemi a o aktuálním kontaktu s lidmi. Prezident byl také údajně požádán, aby se podíval na vysoce tajný film o tomto šokujícím odhalení.


Existují další, kteří potvrzují skutečnosti, které vskutku naznačují, že nejenže sdílel zájem o UFO, ale byl si dozajista vědom jejich údajné přítomnosti již od svých zkušeností z války. Ve druhé světové válce byla značně hlášena a mezi personálem vysokých důstojníků se šířily informace o objevování se tzv. „Foo fighters“, nevysvětlitelných vzdušných světel, která děsila piloty stíhaček a posádky bombardérů jak na straně spojenců, tak na straně Axis Forces (koalice vedená Německem, Itálií a Japonskem). Generál McArthur by prý zapleten do utváření meziplanetární jednotky, která vyšetřovala tato podivná a alarmující pozorování v oblasti války v Pacifiku. Nad Evropou během bombardovacích misí spojenců bylo několik posádek B-17, které byly těmito neznámými vzdušnými jevy předlétávány do takové míry, že působily u posádek hysterii. Jak Axis Forces, tak armády spojenců si mysleli, že ti druzí rozmístili nějaké tajné zbraně, ale skutečné vysvětlení bylo dokonce ještě podivnější.

Při „bitvě o LA“, odehrávající se jen pár týdnů po japonském útoku na Pearl Harbour, přelétávaly neidentifikované objekty nad potemnělým jižním válečným pobřežím Kalifornie a vytvářely chaos. Americké ozbrojené složky si byly vědomy něčeho, co je neobvyklé. Existuje udivující fotografie, která se objevila na titulní straně LA Times, na které byl diskovitý objekt osvětlený vyhledávacími světly pobřežních obranných baterií, které objekt ostřelovaly protileteckou palbou. Bylo zaznamenáno, že bylo vypáleno na 1400 dávek nervózními obrannými regimenty, což vyústilo ve škody na majetku a přinejmenším jedné smrti muže poté, co byl zasažen padajícími dělostřeleckými střepinami. Ačkoli incident trval několik hodin a vyburcoval pobřežní obranu a pozemní síly po celém Los Angeles a v přilehlých oblastech, do úsvitu nebylo oznámeno sestřelení žádného nepřátelského letadla. Svědecké výpovědi oznámily, že neznámé vzdušné objekty dostávaly přímé zásahy od protiletecké obrany, avšak bez zjevného účinku, pomalu pluly nad obrannými liniemi, které po nich zběsile pálily. Člověk by se mohl domnívat, že v tu osudnou noc byly testovány naše schopnosti.

Podrobná zpráva o incidentu byla doručena vrchnímu veliteli generálu Georgi C. Marshallovi a ten měl vysvětlit tyto chaotické události prezidentu Rooseveltovi. Zdá se, že úřední zpráva potvrzuje, že se odehrálo něco opravdu podivného, ale nebyly nahlášeny žádná nepřátelská letadla, ani dokonce potvrzeno, že někdo létal nad jižní Kalifornií a tím vytvořil masovou hysterii. Vypadá to, že Dwight Eisenhower, který se brzy stal vrchním velitelem spojeneckých sil v Atlantiku pro všechny operace, byl o tom informován, ale vojenská zpravodajská služba je vysoce rozškatulkovaná, takže se o tom může jen spekulovat.


V roce 1952 prezident Eisenhower byl přítomen jako vysoký velitel vlajkové lodi NATO během operace „Main Brace“, největších kombinovaných manévrů námořní flotily od druhé světové války. Zatímco stále zuřila korejská válka, napětí bylo vysoké. Flotila prováděla spojené operace s britským námořnictvem, které samo řídilo lety z letadlové lodi. Jako podpora létaly toho dne nad flotilou stíhačky Gloster Meteor.

Podle kapitána Edwarda Ruppelta, prvního ředitele projektu Blue Book, byl spatřen neidentifikovaný objekt pozorovateli, kteří se okamžitě ptali, kdo to vypustil meteorologické balóny. Odpověď přišla vzápětí – že nikdo. Během té noci bylo sledováno mnoho úkazů radarovou obsluhou, které doprovázely i vizuální pozorování námořního personálu. Říká se, že generál Eisenhower vyžadoval být informován, zda byly zachyceny další aktivity poté, co se odebral odpočívat do své kajuty. I v časných ranních hodinách bylo pozorováno více aktivit UFO. Podle zpráv, Eisenhower vstal z postele a šel na můstek, kde si sedl v pyžamu a popíjel kafe, aby měl o událostech přehled.

To celé byla etapa „studené války“, my jsme bojovali v Koreji a uprostřed spojeneckých operací s našimi partnery v NATO se hlásilo UFO! Zajisté, že to původní podezření bylo, že možná Rusové řídí nějaký vzdušný průzkum, ale jak pozorování pokračovala, přijala se domněnka, že naše rozsáhlé námořní operace pozoruje někdo jiný. Generál Eisenhower, jak uvádí kapitán Ruppelt ve své knize „The Report on UFO´s“ měl tou dobou velký zájem o neznámé. Přestože Němci předváděli neuvěřitelné schopnosti svých raket, střel, vyspělých stíhaček a bombardérů, nehledě na přísně tajné letouny X ukořistěné jak americkou armádou, tak Ruskem, když padl Berlín za druhé světové války, bylo jasné, že tyto „tutovky“ někdo asi poskytuje Německu a podává jim velmi dobrou pomocnou ruku. Někdo nikoli ze Země.


Člověk může jen nevěřícně zírat nad vyspělými letouny, které imitují špičkové dizajny dnešních stíhaček vysokých kvalit a bombardérů stealth. Takový němečtí výrobci jako Arado, Dornier, Fock Wulfe, Messerschmitt a Horton Brothers stavěly vyspělé letouny radikálně odlišné a mnohem nebezpečnější než USA a její spojenci. Dokonce ani americké společnosti jako Jack Northrop a její letouny i super tajný „Projekt Manhattan“ stavějící v té době první jaderný reaktor na cestě ke své první jaderné bombě nedržel s Němci krok. Ti byli rozhodně daleko vepředu ve vývoji radikálních navrhovaných typů vysokorychlostních letounů s nadstandardní mírou manévrovacích schopností stíhaček a raketových bojových letadel.

Němečtí stavitelé v Peenemunde, podle zpráv, dokonce vyvinuli a testovali létající disk poháněný tryskovou turbínou a vyzbrojený kulomety. Avšak je nejasné, zda tento prototyp opustil rýsovací prkna nebo ne. Jedinou věcí, která držela Němce zpět se zdá, že byla spojenecká nepřetržitá bombardovací kampaň a nedostatek palubních počítačů k asistenci pilota v komplexu řízení těchto vyspělých aerodynamických dizajnů a také čas, který Němci neměli. Kdyby byl některý z těchto faktorů k Němcům příznivější, mohli bývali mít nacisté atomovou hlavici na některé své vyspělé rakety V-2 nebo mohli navrhnout takové stíhačky, které by sestřelovaly velký počet spojeneckých bombardérů, které jim devastovaly německou zemi.


Otázky tedy zůstávají: Kdo poskytl Němcům tyto technologie? Které byly daleko před námi v raketové technologii? Proč tajně americká armáda evakuovala německé specialisty na V-2 do Nového Mexika a na Floridu a umožnila jim stát se vůdčí silou na našem (USA) vesmírném programu NASA v čele s Wernerem von Braunem?

Doc Vega, 16. 11. 2012

http://www.ufodigest.com/article/former-eisenhower-aid-president-knew-sp...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Bývalý poradce Pentagonu pro britský tisk: Eisenhower se několikrát sešel s mimozemšťany
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/byvaly-poradce-pentagonu-pro-...

Stretol prezident Eisenhower dva druhy mimozemšťanov v roku 1954?
http://www.cez-okno.net/clanok/ufo-a-mimozemstania/odkaz-mimozemstanov-l...

INFORMÁTOR LAURA MAGDALENE EISENHOWEROVÁ
http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie/informator-laura-magdalene-ei...

Od Laury Eisenhowerové po Victorii Beckhamovou: nekončící záhady UFO
http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/od-laury-eisenhowerove-po-vic...


Autori: 
december 11, 2012 18:04 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top