Obrázok používateľa CEZ OKNO
„Sú tam tie kruhy od radaru, ktoré má samotný radar údajne spôsobovať“ + Opět mimořádně silné kruhy kolem radaru Skalky

Kolem radaru Skalky 4. 8. ve 4:15 opět vypukla 45 minutová kruhová aktivita. Další série v 6.15, jen 30 min., viz http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/rad/data_jsradview.html
(Podobně 45-minutové série kroužení začínající vždy v xx.15 byly dne 27. 7. 2011, viz předchozí článek: http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/opet-zajimave-kruhove-projevy-c...)
Tentokrát je kruh mimořádně hustý a celistvý. Počkáme si, zda budou opět pravidelné série a kolik. Co je účelem? Nevíme. Meteoalarm zatím pro ČR nevydal žádné varování. Možná je cílem odpuzování srážek od ČR, aby byl naplněn cíl mimořádných srážek pro Rakousko (tam je vydáno varování). Zdá se mi, že rakouské včerejší bouřky i dnešní srážky jsou záměrně udržovány pouze na území Rakouska.

P.S. Výňatek z jednoho irelevantního (tudíž nezveřejněného, protože blábolí něco o wifinách, čehož mám plný zuby) komentáře k tomuto příspěvku, možná od Verthandiho nebo někoho podobného: "Na celistvý kruh stačí, aby se orosila vnitřní kopule radaru." Humorné, takže ta kopule se v některé dny orosuje v pravidelných intervalech, viz výše? (:-))

Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Z mailu čitateľa...

http://radar.bourky.cz/ 04.08.2011 06:30 UTC a aj 06:15 UTC, sú tam tie kruhy od radaru, ktoré má samotný radar údajne spôsobovať...

Aj keď tomu neverím...

Porovnaním radaru na SHMÚ tam nič nenájdete...

http://www.shmu.sk/sk/?page=65

palo


Súvisiace:

METEOVARTÁŠ
http://www.cez-okno.net/clanok/serial-overte-si-co-sa-deje/meteo-vartas


august 06, 2011 07:57 dopoludnia

 

 

Top