Obrázok používateľa CEZ OKNO
Ty včely nebyly normální. Podivný příběh

Před krátkou dobou mi jeden starší muž, bývalý vládní vědec, který pracoval na výzkumu tajných nesmrtících zbraní, který dnes žije na tajné adrese, poslal tento příběh... Všiml si, že o něj jeví podivný zájem značný počet velkých včel drvodělek, které se pohybují synchronizovaně a jakoby ho pozorují. Toto chování u včel jsem sám před nějakým časem pozoroval, a tak mě zajímalo, co bylo tak zvláštní na jeho vlastní zkušenosti, že pokládal za nutné mě kontaktovat.

Řekl, že kdykoli se pohnul, pohnuly se spolu s ním, jako by byly spojeny jedna s druhou. Ohnal se po nich a ony společně odlétly jako spletená kytice, několik stop před ním se oddělily a rozletěly se do různých směrů, a pak se znovu k němu slétly z jiných směrů a opět se spojily a přiblížily. Bylo to jako spolupracující tým. Napočítal jich v jedné chvíli šest, ale tři se ho držely po několik minut a věnovaly mu zvláštní pozornost.

Několik dalších se drželo poblíž a pohybovalo se jako v tandemu, a vypadalo to, jako by si prohlížely jeho kuchyň. V jednu chvíli se domníval, že spatřil něco, co vypadalo jako zelený laserový paprsek, velmi tenký a pevný, který po zlomcích sekundy vyzařoval z jedné z včel směrem k oknu. Jeho zájem se změnil ze zvědavosti na zlou předtuchu, když začal tušit, že to nejsou normální včely. Vypadaly jako velké drvodělky (carpenter bee), měly jejich velikost, ale takové chování u nich nikdy neviděl.

Posadil se ke stolu a začal jíst pozdní snídani, ale původní „sestava“ včel neustále pozorovala jeho tvář i tělo. Vstal, aby vyšel ven, a ohnal se po nich, zasáhl je, ale pouze jedna spadla na zem. Šlápl na ni a nechal ji tam, a venku pokračoval ve snídani.

Když se vrátil zpět o 30 minut později, všiml si mravenců, kteří již obklopili velkou nehybnou „včelu“. Řekl mi, že ji zvedl a dal na malý skleněný stolek, kde předtím jedl, a tu dostal nápad rozříznout hlavu včely nad očima. Šel na zahradu, našel žiletku a provedl to. Tím, co bylo uvnitř hlavy, byl šokován. Vypadalo to jako zlatá kovová koule se zploštělým místem, na němž bylo cosi, co vypadalo jako tři drobné zelené svítící kuličky. Ve středu tohoto trojúhelníkovitého shluku bylo červené vlákno, něco jako konec skleněného vlákna, ale mělo to krvavě červenou barvu a bylo to připevněno k tělesné tkáni tvora.

Vyndal tento předmět z včely a vyfotografoval vše, pak dal včelu do obálky a zlatý předmět do druhé a zapečetil je. Chtěl je vzít na své pracoviště s úmyslem najít někoho, kdo by je prozkoumal. Zeptal jsem se, proč nazval malé zelené kuličky světly. Řekl, že nejenom ukazovaly svítivost barvy či materiálu, ale že si myslí, že jedna z nich vytvořila zelený světelný paprsek, jako laser.

Byl jsem zklamán, že nezjišťoval, zda je kulička magnetická, ale on řekl, že se velmi volně pohybovala a nedržela na žiletce, ani na kovovém okraji stolku, kam ji umístil kvůli fotografování. Měl dojem, že kulička o průměru 3/16 palce nebyla magnetická.

O čtyři hodiny později uslyšel bzučivý zvuk. Nejprve myslel, že je to lednička, pak se mu zdálo, že přichází od stropu a nakonec z prostoru nad domem. Šel se opět podívat na obálky. Jedna obálka – ta s včelou – byla pryč. Druhá obálka obsahující zlatou kuličku byla proděravělá zevnitř ven, jako by se kulička sama protlačila ven. Okraje dírky byly lehce otřapené.

Fotografie, které mi poslal, jsou nyní jediným důkazem setkání s podivnými včelami. V předchozích měsících jsem dostal několik podobných zpráv o zvláštním chování živých tvorů. Proto si myslím, že je někdo musel vidět i dříve, nebo dokonce, že naše vláda pracuje na nových zvláštních mechanismech, nebo že by to mohl být pozorovací systém mimozemšťanů – implanotované včely???? Proč ne i jiný hmyz? Dává to dobrý smysl, že by implantovali mikrotechnologii do malého hmyzu a dalších tvorů jako do přirozených pozorovatelů. Je to efektivnější než letadla či jiné platformy nesoucí pozorovací zařízení. Ať je to v Afghánistánu či New Yorku, podobné včely by mohly vykonávat prvotřídní práci buď pro tajné vládní projekty nebo pro mimozemské rasy.

Kdyby se tomuto vládnímu vědci penzistovi nepodařilo srazit jednu včelu ve vzduchu a kdyby ho nenapadlo ji rozříznout, nikdo by nic netušil. Nepozorují vás vaše včely?

Fotky: Kolem mrtvé včely a kuličky vyňaté z její hlavy se seběhli mravenci.

Zploštělá kulička vyňatá z hlavy včely měla tři svítící body a červené vlákno propojující včelu a kuličku.

Tato obálka s dírkou zbyla po bzučivém zvuku.

Dírka po kuličce zblízka.

Colin Andrews, 31. 5. 2011

http://www.colinandrews.net/TheseBeesNotNormal-FictionStory-Colin-Andrew...

Preklad: Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

jún 04, 2011 22:20 popoludní
 • krát komentár

6 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Adas
  Adasjún 04, 2011 22:42 popoludní

  Komentár: 

  Tak toto už je moc.. neviete niekto kde sa to stalo?

 2. Obrázok používateľa janek
  janekjún 05, 2011 14:25 popoludní

  Komentár: 

  Nestalo se to nikde. Možná by bylo dobře, kdyby si někdo také přečetl, že je to na originál stránkách zařazené jako "fiction story", čili fiktivní příběhy.

 3. Obrázok používateľa Adas
  Adasjún 06, 2011 16:17 popoludní

  Komentár: 

  Ďakujem ti za info :)

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 08, 2011 13:12 popoludní

  Komentár: 

  Já nejsem slepá abych neviděla ,že obrázky jsou počítačově upravené.A jinak to na tom obrázku je včela?Mě to připadá jako poddruh včely.

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 08, 2011 17:36 popoludní

  Komentár: 

  JO,jo a nedovedu si představit, že po tom co včelu zabiju, vykuchám a jdu pro foťák, tak se tam seběhlo několik mravenců a už včelu pojídali, Neuvěřitelný příběh

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 14, 2011 18:47 popoludní

  Komentár: 

  Je to hova.ina dobra tak akurat pre ... s vymytym modzgom. Ma to prilis vela logickych dier tak ako holywoodske filmy.

 

 

Top