Obrázok používateľa CEZ OKNO
Program „pomalého snižování citlivosti” na JEJICH přítomnost?

Toto léto (2013) si pravidelní návštěvníci Australského divadla užijí produkci, která je na rozdíl od všech ostatních zcela jiná: hra o mimozemských únosech! Představení nese název „Alienation“ a je založeno na rozhovorech s Australany, kteří prožili reálný únos mimozemšťany.


Produkce se zmiňuje o tom, že hra je jak pro skeptiky, tak nevyjímaje pro ty, kteří tomu věří. Provokuje k přemýšlení, současně je vtipná a „jízlivě“ zábavná. Představení je naplněno také rockovými baladami, které “utvářejí názory této generace na vesmír”.

Podle novin Perth Now jedním ze spolupracovníků na vývoji hry je Mary Rodwell, poradkyně a terapeutka, která pomáhá lidem, kteří prožili únos mimozemšťany. Pro Perth Now řekla, že tuto práci dělá již téměř dvacet let a od té doby, co začala, vyhledalo její pomoc přes 1200 Australanů.

Na pomoc těm, kteří hledají informace, Rodwell založila Australian Close Encounter Resource Network (ACERN) a také iniciovala podpůrnou skupinu pro unesené a kontaktované s UFO, kde se lidé mohou jeden druhému svěřit se svými zkušenostmi - těm, kteří mají podobný zážitek. Napsala knihu o svém výzkumu nazvanou „Awakening“.
Rodwell také pro Perth Now řekla: “Všechno se to velmi podobá Aktům-X, ale pravdou je, že žijeme ve vesmíru s miliardou hvězd a je velmi nepravděpodobné, že my jsme v něm tím jediným životem.”

Co se týče těch, kteří takový zážitek prožili, říká:


“Uchopí je nějaký paprsek světla a přenese do malé lodi, která je přepraví do mateřské lodi. Kolem nich jsou bytosti. Jasná světla. Jsou položeni na nějaký stůl, kde se na nich provádějí jisté lékařské procedury. Jsou jim také vysvětlovány různé věci ohledně plavidla. Někteří si vzpomínají na tyto věci vědomě, zvláště děti. Většina z nich má tzv. chybějící čas. Mohou nalézt na svém těle různé stopy, podivné vpichy po jehle, jako nějaké mikroskopické operace. V některých jsou zanechány drobné implantáty.”


Rodwell říká, že si myslí, že ti, co mají tyto zážitky, jsou součástí nějakého mimozemského programu „pomalého snižování citlivosti” na jejich přítomnost.

Rodwell bude mluvit o své práci na fóru v červnu, aby pomohla podpořit onu divadelní hru, která bude představena v Perthu a v Theatre Company jejímž spoluproducentem je Q Theatre Company. Alienation zahajuje na konci června 2013 v divadle State Theatre Centre v západní Austrálii.

Alienation zahajuje na konci června v State Theatre Centre v Petrhu...

Alejandro Rojas, 29. 5. 2013

http://www.openminds.tv/alien-abduction-play-opening-in-australia-1032/

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Proč bychom měli brát únosy do UFO vážně?
http://cez-okno.net/clanok/proc-bychom-meli-brat-unosy-do-ufo-vazne

Všeobecný úvod do exopolitiky a projekt Alfa (únosy do UFO v Čechách)
http://cez-okno.net/clanok/exopolitika/vseobecny-uvod-do-exopolitiky-a-p...

Seriál: Projekt Alfa
http://cez-okno.net/rubrika/serial-projekt-alfa


júl 20, 2013 23:58 popoludní

 

 

Top