Obrázok používateľa CEZ OKNO
Projekt 12

Hlavnou myšlienkou projektu je oživiť prax minulých civilizácií na využitie sebarozvoja, samoozdravovania a formovania fenomenálnych schopností v človeku. Koniec koncov, ľudské telo a myseľ nie sú súčasťou biologického stroja, ktorý časom starne a nakoniec je zničený.


Nie, človek je úžasne organizovaná spleť energií, informácií a inteligencie, neustále sa meniacich spolu s tým, čo ho obklopuje, čím je schopný transformácie a rozvíjania nových možností tela a mysle. Ľudské zdravie – to sú národy a krajiny, čo je základ nášho projektu, ktorý v sebe zahŕňa 12 hlavných komponentov. Každý z nich má svoje vlastné smerovanie.

1. Vzdelávanie a rozvoj fenomenálnych možností
2. Dom novej generácie
3. Medicínske centrum
4. Poľnohospodárstvo
5. Včelárstvo
6. Produkcia biologicky aktívnych prísad do potravín
7. Komplex pyramíd
8. Energia vody
9. Botanická záhrada a ZOO
10. Hosťovský dvor
11. Bývanie
12. Solárna a veterná energia

Cieľ

Centrum „12“ je najambicióznejším sociálno-humanitárnym komplexom, kombinujúcim v sebe nadčasové hodnoty a moderné technológie pre rozvoj, vzdelávanie a rehabilitáciu, ktoré boli vytvorené za posledných 10 tisíc rokov. Odborníci tvrdia: či si už človek vyberie to alebo ono, vplýva tým na svoje zdravie a kondíciu. Projekt „12“ dáva iný pohľad na schopnosti ľudí a ich ceste ku zdraviu a zaujímavému životu. Nechceme len poukazovať na ľudský potenciál – my ponúkame praktické riešenia a s tým aj súvisiacu infraštruktúru komplexu, ktorá umožňuje zlepšiť si telo a myseľ, novú kvalitu života, medicíny a vzdelania – ktoré možno pocítiť v energetickom mieste, prekvapivo vytvorenom prírodou i človekom.

Misia

Komplex „12“ bude priťahovať ľudí, ako svetelný bod na nočnej oblohe. Každý, kto príde do kontaktu s jeho architektúrou, atmosférou, výučbou a výcvikom, začne úžasnú cestu do vlastného sveta so všetkými dobrodružstvami a objavovaním, výzvami a víťazstvami na tejto ceste. Projekt spôsobí celú armádu nasledovníkov v rôznych oblastiach života: v medicíne, vo vzdelávaní, filozofii, obchode, športe, hudbe, umení, v duchovnom rozvoji... Týmto sa náš projekt stane pútnickým centrom, vďaka ktorému prídu milióny turistov z celého sveta. Ekonomické perspektívy – vytvorenie viac ako 50–tisíc pracovných miest v rôznych odvetviach. Odhadovaný objem súkromných investícií do projektu – 2,5 miliardy dolárov. Spoločenský význam komplexu sa ukáže hlavne v humanitárnom programe „Dom novej generácie“. V rámci tohto projektu bude postavená moderná inštitúcia pre deti bez rodičovskej starostlivosti. Žiakom poskytne kvalitné vzdelanie a v budúcnosti isté zamestnanie. Deti zo znevýhodneného prostredia tu nájdu prístrešie, teplo a možnosť cítiť sa potrebné, milované a jedinečné. Vedecké a inovačné hodnoty projektu – sú hlavne v otvorení nových možností v oblasti medicíny a vzdelávania na využívanie ekologických zdrojov energie a pestovania bioproduktov s následným spracovaním pri výrobe liekov prírodného pôvodu...

Vízia

Projekt „12“ – ihrisko pre tých, ktorí sú pripravení rozlúčiť sa so svojou chorobou, pre tých, čo sa rozhodli na sebe pracovať, a hlavne pre tých, ktorí chcú zistiť aká veľká je sila ich ducha. Projekt pomôže stovkám tisícom ľudí, ktorých choroby sa považujú za nevyliečiteľné, vráti ich do plnohodnotného života, znovuzískajú zdravie, mladosť a vitalitu.

Hodnoty

Projekt „12“ otvára cestu k sebe, čo sa javí aj ako kľúč k pravému poznaniu. S najväčšou pravdepodobnosťou po nej pôjdu ľudia, ktorí v predchádzajúcich skúsenostiach stratili vieru vo všetky oficiálne a verejné dogmy, ukryté za konvenčné myslenie, ľudia premýšľajúci, intuitívni a cítiaci, že za hranicami piatich zmyslov sa im odkrýva mnoho nových príležitostí. A potom večné hodnoty získavajú nový význam. Koľko stromov zasadiť? Kde postaviť dom? Ako vychovať syna?

Štýl

Štýl tohto projektu zrodilo jeho veľké poslanie – priniesť svetlo. Solárna architektúra komplexu „12“, ktorá je zapísaná v geometrii sférických foriem, harmonicky zdôrazňuje dokonalý kruhový tvar – staroveký slnečný symbol. Kruh je praotcom priestoru, ochrancom i talizmanom, znamením celistvosti a nekonečna. Zjednocujúci princíp, ktorý spočíva v poňatí štýlu a architektúry, zdôrazňuje v rámci projektu „12“ myšlienku harmónie. Sféra symbolizuje energetickú paradigmu projektu, kde je svet so svojou energiou sústredenou okolo človeka, a človek – okolo zdravia sveta.

Komplex „12“ je miesto:
▲ ktoré spomaľuje proces starnutia za pomoci pyramíd a energie
▲ ktoré koncentruje rýchlosť toku biologického času
▲ kde človek nájde vnútorný pokoj a harmóniu so svetom
▲ kde vývoj a zdravie všetkých je hlavným úspechom...


VIDEO (EN) nájdete na tejto adrese.

Valerij Uvarov

Zdroj: http://wands-of-horus.com/project-12/project-12.html

Preklad: Horča

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Seriál: Projekt Nová Atlantída
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-projekt-nova-atlantida

Krištáľové kúpele & Salón
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-kristalove-kupele-salon

Posvätná veda
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/posvatna-veda

Posvätná geometria
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/posvatna-geometria


november 20, 2014 15:41 popoludní

 

 

Top