Obrázok používateľa CEZ OKNO
Rozhovor na videu s mimozemšťanem: podvod nebo realita?

V roce 1997 anonymní informátor, který si říkal “Victor”, vyšel na veřejnost, aby řekl fantastický příběh o zajatém mimozemšťanovi, drženém na vzdáleném, tajném středisku USA blízko Area 51 v Nevadě, nazvaném S-4. To, co Victora odlišilo od ostatních, bylo, že měl video, které dokazovalo, že to, co říkal, byla pravda.


Toto video bylo kontroverzní, protože bylo poprvé vysíláno v roce 1997 v dokumentu nazvaném Area 51: The Alien Interview. Experti analyzovali toto video-obrázek po obrázku - a jsou stále rozděleni ohledně jeho autenticity. Jim Dilettoso, vysoce uznávaný fotografický analytik, neshledal ve své analýze zmíněného videa, kterou vykonal okénko po okénku, žádný důkaz o podvodu. Na druhou stranu expert na hollywoodské efekty věří, že na videu je použita loutka v rámci složitého podvodu. Nedávno jiný informátor vyšel na veřejnost, aby poskytl udivující svědectví o obsahu Victorova videa. Podle všeho S-4 je zabezpečená vojenská základna, kam se přepravují živí mimozemšťané na výslech zplnomocněnými důstojníky. Samotné video se odehrává ve tmavé místnosti, kde je vyslýchána bytost s velkou hlavou a velkýma očima, která vypadá, jako klasický Šedivák. Objevují se tam dva jedinci, kteří výslech vedou. Jeden je údajně generál, který klade otázky, zatímco ten druhý je telepatický komunikátor přenášející odpovědi od mimozemšťana. Ke konci téměř tříminutového videa se zdá, že má Šedivák potíže s dýcháním a pomáhají mu dva zdravotníci, kteří vtrhnou do místnosti, aby poskytovali pomoc. Video, které Victor uveřejnil mělo smazanou audio stopu, údajně kvůli ochraně identit, takže Victor dodává svůj vlastní komentář, aby vysvětlil, co se stalo.


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Zdroj: http://www.youtube.com/user/kashiark

Victor neposkytl mnoho detailů o své práci na středisku S-4, kde video vzniklo. Tvrdí, že se mu dostala do ruky digitální verze videa poté, co byla převedena z originální analogové verze. Victor propašoval digitální kopii ven ze střediska S-4 a udělal VHS kopii, kterou vzal do různých hlavních zpravodajských sítí, aby ji uveřejnili jako součást velkého odhalení. Hlavní zpravodajské sítě jej však odmítli a on se musel spokojit se společností na domácí videa nazvanou Rocket Picture, které mu zaplatilo nezveřejněnou částku. Hodinový dokument, který se soustředil na Victorovo odhalení, byl produkován pod názvem Area 51: The Alien Interview. Victor byl také podroben rozhovoru 23. května v pořadu Art Bell a v rozhlasovém pořadu Seana Davida Mortona na Coast to Coast, kde rozvádí aspekty svého zapojení do S-4. To bylo naposledy, kdy veřejnost slyšela o Victorovi.

Existují aspekty ohledně Victorovy role, které okamžitě vyvolávají podezření, zda tak skutečně učinil sám. Victor použil software na hlasové zkreslení, aby skryl hlas v rozhovoru se dvěma lidmi, což učinil pro Rocket Pictures a Coast to Coast AM. Tvrdí, že tak udělal proto, aby ochránil svou anonymitu, ale to také svědčí o tom, že jeho identita a historie nemůže být nezávisle potvrzena. Nejdůležitější je, že Victor říká, že obešel hlavní zpravodajské společnosti jako je Fox News, aby jim dal video, které by odvysílali. Je nepředstavitelné, že někdo z Fox News nebo z nějaké jiné mediální zpravodajské sítě se nebude snažit nějakou formou své práce, aby nezalarmoval nějaké čelní představitele, že někdo má videonahrávku se živým mimozemšťanem, který je na ní vyslýchán. To naznačuje, že Victorovi bylo, asi nevědomky, dovoleno vynést video z S-4 s cílem zveřejnění s určitou mírou oficiální spoluúčasti. Možná některé úřady chtěly zorganizovat věrohodné popírání, zatímco připravovali veřejnost na pravdu o mimozemském životě. Popřípadě video mohlo být součástí oficiální dezinformační snahy zakalit vody o tom, co se ví o mimozemském životě a Victor byl ochoten se na tom podílet.

Nedávno vývoj událostí ukázal, že se dá Victorově videu propůjčit věrohodnosti. V květnu 2013 se objevila videovýpověď dalšího informátora, který byl bývalým agentem CIA, používající pseudonym “Kewper”. Kewper prozradil, že v roce 1958 prezident Eisenhower měl vyhrožovat, že vpadne do Area 51 a S-4, aby zjistil, co se tam děje s mimozemskými programy. Tento agent a jeho nadřízený ze CIA odcestovali do Area 51 na základě Eisenhowerova rozkazu a jeho šéf podrobil otázkám nějakého šedého mimozemšťana ve středisku S-4. Mimozemšťan odpovídal na nejrůznější otázky, týkající se jeho původu a motivací, které informátor Kewper předal v rozhovoru s Lindou Molton Howe v roce 1998 (viz: http://cdn.preterhuman.net/texts/other/crystalinks/coverups2.html). Toto je pozoruhodné potvrzení Victorova tvrzení o tom, že středisko S-4 jistou dobu ubytovávalo živé mimozemšťany, kteří byli vyslýcháni různými důstojníky. Victorův mimozemšťan byl údajně zadržen v roce 1989 a rozhovor s ním byl pořízen na S-4 v lednu 1991. Očividně to byl jiný mimozemšťan, než kterého viděli agent a jeho šéf ze CIA a se kterým vedli rozhovor tenkrát v roce 1958. Existovali další informátoři, kteří tvrdí, že pracovali na S-4 a byli svědky živého mimozemšťana - tam ubytovaného. To se týká Roberta Lazara (http://www.cez-okno.net/bob-lazar, pozn. red.) (z roku 1988) a Dana Burische (http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/dr-dan-burisch, pozn. red.) (z roku 1994).

Existuje mnoho svědeckých důkazů, že 19 km jižně od Area 51 je vysoce utajované středisko nazvané S-4 (http://www.cez-okno.net/stitok/s-4, pozn. red.). které v minulosti hostilo různé mimozemské bytosti na omezenou dobu, která začínala na začátku 1953. K množství svědeckých důkazů můžeme přidat toto mimozemské video. Je-li pravé, je to pádný důkaz, že byli mimozemšťané drženi na tajných vojenských střediscích a byl s nimi dělán rozhovor různými důstojníky, kteří se i přesto podělili s veřejností o tom, co se dozvěděli.


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Zdroj: http://www.youtube.com/user/ExoNewsTV

Michael E. Salla, Ph.D., www.Exopolitics.org

http://exopolitics.org/alien-interview-video-hoax-or-real-thing/

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


STOP HOAX SET nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

S-4
http://www.cez-okno.net/stitok/s-4

Bádanie
http://cez-okno.net/rubrika/badanie


Štítky: 
september 03, 2013 16:19 popoludní

 

 

Top