Obrázok používateľa CEZ OKNO
RUSKÁ TAJNÁ KNIHA: MIMOZEMSKÉ RASY III. (+VIDEO)

Vážení čtenáři, přinášíme vám překlad videa, které předkládá řadu kontroverzních informací, jejichž pravost nelze ověřit. Přesto si myslíme, že pro vás mohou být přínosem. Autor videa dokonce tvrdí, že tyto informace mohly být jedním z podnětů k prohlášení učiněném Dmitrijem Medveděvem 7. 12. 2012 (http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/rusky-ministersky-predseda-ne..., pozn. red.)

Rasa RAMAY

Velmi mírumilovná rasa, snaží se s námi koexistovat. Podle této knihy jsou to oni, kdož "stvořili“ mayskou civilizaci tím, že vzali lidské druhy z různých míst na Zemi a umístili je do Jižní Ameriky. Mají velmi vědecky založený temperament. Učili Maye astronomii a vědě o času. Opustili Maye a tuto planetu, když byla tato kultura ve svém nejvyšším rozkvětu. Poté co odešli, Mayové začali s oběťmi a proléváním krve jejich jménem. Tato rasa nás od té doby mnohokrát navštívila. Pocházejí z Capelly, ze souhvězdí Auriga. Naposledy nás navštívili v roce 2001 na ostrově Bora Bora (u Tahiti, Jižní Pacifik – pozn. překl.).

Rasa MOOVIANTHAN-KAYPHIK alias "ti zářící“

Pocházejí ze souhvězdí Vulpecula. Sešli se přinejmenším se dvěma americkými prezidenty a s mnoha sovětskými a později ruskými vysoce postavenými vůdci. Vyměnili technologii za "povolení“ provádět únosy. Sehráli velkou roli v rámci sibiřských a tibetských kultur. V těchto oblastech mají stále své základny, kde se skrývají uvnitř severní strany hor. Do současnosti již kolonozovali na 40 planet, všechny vně našeho slunečního systému.

Rasa RAK

Z 58 ras v této knize je tato rasa popisována jako ta, která naštívila Zemi nejméněkrát. Pouze 5krát. Jejich krátká přítomnost na Středním Východě stvořila (prý, pozn. překl.) víru v džina v Koránu a v islámské mytologii. Podle muslimů osídlili jakýsi neviditelný svět v dimenzích, které pro lidstvo ve vesmíru nejsou viditelné. Ale ve skutečnosti ukončili návštěvy Země proto, že jejich imunitní systém se nemohl vyrovnat s pozemskou faunou a flórou. Jejich poslední zaznamenaná návštěva je v roce 712 nl.

Rasa HAV-HANNUAE-KONDRAS

Pocházejí z galaxie Sextans Dwarf SPH (Trpaslík). Zemi navštívili poprvé v roce 934 nl. Tam, kde je dnes nové, moderní Rumunsko. Často unášejí a zabíjejí lidi. Vysávají a pijí krev lidí, jakož i krev zvířat. Stojí za mnoha únosy (zvířat i lidí). Jsou "zodpovědní“ za mýty o upírech. Některé vlády to vědí a akceptují jejich konání. Lidská těla, která unesou a použijí, nejsou nikdy vrácena. Naposledy byli viděni na Zemi ve Skotsku v roce 1996.

Rasa ALLMAHULUK-STRAT-163

Po údajně prohrané bitvě ve starověké Indii proti Reptiloidům (přesné datum a rasa není specifikováno) byli donuceni opustit naši planetu, kterou navštěvovali po 200 let. Avšak znovu začali se svými návštěvami od roku 1948. Podle této knihy tato rasa je technologicky extrémně vyvinutá. Jejich lodě jsou z valné části neviditelné a oni nosí určitý druh obleku, který je činí neviditelnými. Pocházejí z planety Jupiter!

Rasa AINANNA

Tato rasa je tou, kterou nazýváme Marťané. Pocházejí ze souhvězdí Blíženců. Měli své základny na Marsu po tisíce let, kde těžili určitý druh minerálu podobný zlatu. Jejich první zaznamenaná návštěva na Zemi byla v roce 1235 přnl. v Japonsku. Podle této knihy byli na Zemi naposledy spatřeni na Madagaskaru v roce 2003.

Rasa INDUGUTK alias "Vysocí Bílí“

Mají základny na Měsíci, kde něco těží (kniha neuvádí co). Na to používají otroky (kniha se nezmiňuje, zda jde o lidské otroky), avšak o tyto "otroky“ je mimořádně dobře postaráno. Snaží se za každou cenu udržet své operace v tajnosti. Jsou téměř v permanentním kontaktu s vládami Ruska, Číny a USA. Ačkoli nevypadají jako lidé, mají schopnost tak vypadat! Vidělo je již mnoho lidí a dokonce s nimi i mluvili. Jsou (prý, pozn. překl.) tím, čemu říkáme Muži v černém. Skuteční MIB.


VIDEO III. (EN) nájdete na tejto adrese.
VIDEO všetky tri časti vcelku (EN) nájdete na tejto adrese.

Video: http://www.youtube.com/user/clarapvalente, http://www.youtube.com/user/geirmyklebust


Komentář k videím od AZAZEL8867:
Některé z obrázků na videích (obrázky mimozemských ras) jsou přímo ze stránek této knihy, jiné byly dodány do knihy (přicvaknuty svorkou) a patří k některým videohrám. Věřím, že slouží jako ilustrace té či oné rasy, kterou použili autoři buď proto, že neměli obrázek dané rasy anebo je to nejbližší možné vypodobnění oné rasy.
Společnost, která produkuje videohry, o níž jsme se zmínili (Bioware), pracovala s různými filmy a herními společnostmi po celá léta. Pomáhali jim s "vytvářením“ různých druhů ras (http://www.cez-okno.net/serial-filmova-fikcia-alebo-fakt, pozn. red.). Kniha je naplněna stovkami stran ručně psaných poznámek, protože ať tato kniha před námi patřila komukoli, aktualizoval tuto knihu až donedávna, a to jak obrázky, tak informacemi. Právě proto máme tak čerstvé informace o mimozemských návštěvách na planetě z této knihy. Jeden z těch lidí (těch, kdož knihu vlastnili předtím) stále ještě žije a často s ním mluvíme. Společnost Bioware pracuje s producenty několika televizních seriálů a filmů, když se rozhodne pomoci jim "vytvořit“ nějaké mimozemské bytosti.

Preklad: Karel a Dana Rašínoví

Zdroj: EXOPOLITIKA.cz


Všetky časti nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Seriál: Zpráva o motivacích a aktivitách mimozemských ras
http://www.cez-okno.net/rubriky/serial-zprava-o-motivacich-a-aktivitach-...


marec 31, 2013 23:59 popoludní

 

 

Top