Obrázok používateľa CEZ OKNO
Mrak Rumburak, princezná Arabela a Niki Lauda

To keď raz malá Darinka debatila s Arabelou, objavil sa obrovský čierny mrak a zrušil ich selanky. Okamžite prišli na to, že je to Rumburak. Aké je to jednoduché. Za všetko môže zlý čarodejník. Nijaké náhody nejestvujú. Že detinské? Skúsme chvíľu spoločne žasnúť, ako blízko sme pravdy... (http://www.cez-okno.net/clanok/klimaticke-zbrane/scott-stevens-pravda-o-...)

Samozrejme žiadny Rumburak nejestvuje (to by bolo príliš konšpiratívne:), naopak, existuje mrak, ktorý je vlastne taktrochu neviditeľne neustále nad nami a zároveň sa blíži a blíži, čím celú Európu defacto neustále ohrozuje. Žasnem ako fantasticky funguje takáto „hra na bububu“. „Nelietame!“ (http://www.cez-okno.net/clanok/elektromagneticke-zbrane-emc/kde-je-ten-s...) A je to pre dobro nás všetkých! (http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie/proc-zavreli-letecky-provoz-u...)

Podivná celoeurópska šikana ako skvelý lakmusový papierik našej viery vo vrchnosť. Ono tie skenery nie sú bohviečo (http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie-nwo/cestujicim-kteri-odmitnou...), ale kto by si na ne sťažoval, po pár nociach na stoličke v letištnej hale, že? (http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie/sopka-z-anglicke-perspektivy-...)

Všetky televízie a hlavné denníky hlásia unisono „POZOR“, všade presvedčivé animácie postupujúceho smrteľne nebezpečného čuda, čo nikto nevidel. Ani naše radary! (Vďaka chlapci, určite to chcelo odvahu vyjsť s tým na svetlo sveta, rešpekt! (http://www.cez-okno.net/clanok/z-domova/shmu-hlasi-sopecny-mrak-nad-sr-l...))

Sopky sa prebúdzajú, na rozdiel od nás, ako na bežiacom páse (http://www.cez-okno.net/clanok/danica-u/islandski-vedci-jeden-vulkan-sko...). Chrlia lávu, metajú kamene, čmudia tak, že sú z toho hotoví ešte aj ufoni (http://www.cez-okno.net/clanok/ufo-a-mimozemstania/ufo-spatreno-nad-isla...). Všetky lety zrušené a zase povolené (http://www.cez-okno.net/clanok/aktualne/satelitne-snimky-dokazali-ze-bri...). Sopka ON a OFF (http://www.cez-okno.net/clanok/klimaticke-zbrane/vojenske-cviceni-zapina...).

Očkovanie sa nejak neujalo (http://www.cez-okno.net/clanok/aktualne/pandemie-praseci-chripky-je-podv...) (žasnem dodnes a verím, že budú nasledovať ďalšie zázraky!!! http://www.cez-okno.net/clanok/veda/pandemie-praseci-chripky-podvod-dese...) Euromince sa ešte nestihli opotrebovať a už im hrozí dôchodok (invalidný (http://www.cez-okno.net/clanok/aktualne/euro-je-v-ohrozeni-tvrdi-merkelova)) a babylonskú vežu sa im asi zas, ako na potvoru, nepodarí dostavať – „čím to je, čím to je...?“ (http://www.youtube.com/watch?v=DTJmJH4qMoU) Éčok sme sa už chválabohu nabažili (http://www.cez-okno.net/clanok/zdravie/chcete-byt-zdravi-nedelejte-to-co... a http://www.cez-okno.net/clanok/zdravie/uz-ani-tie-h-nie-su-co-byvali), hranolkami sa tiež nenapchávame tak ako by sme sa mohli (http://www.cez-okno.net/clanok/pozri/food-matters-na-jidle-zalezi-cz-tit... a http://www.cez-okno.net/clanok/aktualne/potravinarske-firmy-taji-vyuziva... a http://www.cez-okno.net/clanok/veda/je-pandemie-nevyhnutelna) a multikulti ako všeľudový nástupca postmoderny pomaly ale isto odchádza za piskotu z javiska. Otázka znie - čo bude ďalej?

Úvery – magické to slovo. Všeliek. Čím viac úverov, tým je krajina zdravšia (http://www.cez-okno.net/clanok/hospodarstvo/faber-pre-hn-ameriku-by-som-...). Mať dlh je predsa šialene cool! A kto ho nemá, tomu ho vyrobíme (http://www.cez-okno.net/clanok/quo-vadis/legalizovany-zlocin-za-bileho-d...) „Kto ešte nemá hypotéku, nech sa hlási u súdruha Žinčicu! Opakujem...“ (http://www.cez-okno.net/clanok/hospodarstvo/zaplatite-milion-a-hned-i-ti...)

Ako z toho von? Niet ostrova, kde by sme mohli skúšať začínať znova (http://www.lost.cz/) Ďalšiu Zem nedostaneme – to by nám už malo byť všetkým jasné. No ale čo si počať? Tí istí ľudia na tej istej Zemi? (rečnícka otázka, pozn. autora:)

Skrútnuť tak jej prsteňom a šmahom vyriešiť všetky problémy – presne to som sa chystal urobiť, keď tu zrazu, nado mnou sa zjavil akýsi mrak, a ja som s úľavou zistil, že to nie je mrak, ale, ale... veď to je Niki Lauda! (http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracie/niki-lauda-mrak-je-humbuk)

Vivat slobodná vôľa!!! Vivaaaaaaaaaat!!!!!!!!

deziluz
exkluzívne.cez.okno

jún 03, 2010 00:55 dopoludnia
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top