Obrázok používateľa CEZ OKNO
„Šaty na vlasy“ a „konský chvost“

Už ste počuli o tých najhorúcejších novinkách v predlžovaní vlasov? Áno, čítate správne. Doslovný preklad Hairdress a Ponytail je „šaty na vlasy“ a „konský chvost“. Navrhnuté od Balman Hair Couture ide o dve techniky predĺženia vlasov s certifikátom, na ktoré nebudete potrebovať kaderníka. Postačí len zopár sekúnd a zmeníte úplne váš look. Jediné, čo pri nich riskujete, že sa do nich zamilujete a už ich nedáte z hlavy dole. Vlasové príčesky sa dnes stávajú kvalitnými trendy doplnkami, bez ktorých sa viac nezaobídete.

Balmain Hair Dress sa dá prakticky opísať ako „šaty na vlasy“. Nie je to parochňa, ktorá vám prekryje vaše prirodzené vlasy, ale naopak ich jednoducho zahustí a krásne predĺži. Tenká priesvitná gumička, na ktorú je pripevnený široký a veľmi hustý prameň vlasov, sa doslova „oblečie“ na váš účes. S troškou praxe to zvládnete úplne samé doma pred zrkadlom. Netreba ho pripevňovať sponkami, neťahá vlasy a je príjemný na nosenie. Nebudete ju ani cítiť. Hairdress nepoškodí vaše vlasy tepelným alebo mechanickým prilepovaním. Je preto ideálny aj pre dámy s krehkými a jemnými vlasmi. Kvalita vlasov je patentovaná 100% Memory®Hair. Majú presné takú istú konzistenciu a kvalitu ako pravé vlasy. Sú dokonca o 30 percent ľahšie a práve preto si ani nevšimnete, že ich máte na hlave, aj napriek tomu, že nosené pramene sú veľmi husté. Pre niekoho je možno nevýhodou, že každý večer ich treba dať dole a ráno začať odznova. Ale pre tie, ktoré radi menia účesy každý deň je to ideálne a ekonomické riešenie (cca 170€), oproti ostatným technikám predlžovania vlasov.

Catwalk Ponytail je zas príčesok nazvaný aj „konský chvost“. Môže mať rozličné dĺžky, môže byť celý rovnakej farby, alebo mať farebné končeky vlasov, tzv. efekt dip dye. Aké má výhody? Vyzerá moderne a štýlovo, a veľmi jednoducho sa aplikujú na hlavu. Vysoká kvalita vlasov a prijateľná cena (cca 70€).

Rubriky: 
jún 09, 2017 00:36 dopoludnia

 

 

Top