UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Rakovině slinivky trvá 20 let, aby dorostla – zde je návod, jak ji zastavit už dnes

NaturalNews | Nový výzkum publikovaný v časopise Nature odhaluje, že rakovině slinivky trvá 20 let dorůst do bodu, kdy ji pozná diagnostika konvenčních doktorů. Bylo to dáno sekvencováním DNA buněk nádoru ze zemřelých pacientů. Protože rakovinná mutace se vyskytují v rostoucích nádorech známou rychlostí, vědci byli schopní zmapovat načasování vývoje plně propuknuté rakoviny slinivky břišní.


Zde je to, co vědci z Univerzity lékařství Johna Hopkinse a z Lékařského institutu Howarda Hughese objevili (tady je důvod, proč na tom obrovským způsobem záleží lidem, kteří se zajímaví o zdravý život):

• 11.7 let trvá jedné mutaci v buňce slinivky břišní, než doroste do „dospělého“ nádoru (který by mohl být objeven během lékařské kontroly).

• Dalších 6,8 trvá nádoru, než se rozšíří způsobí vznik dalších nádorů v dalších orgánech lidského těla.

Celkově to u osoby celé trvá 20 let, než nádor doroste do bodu, že jej lékaři diagnostikujou jako rakovinu slinivky břišní.

Jinými slovy, v době, kdy vám lékaři diagnostikovali rakovinu, znamená to, že že ve vás rakovina rostla dvě desetiletí.

Zde je napsáno, proč na tom záleží:

Toto je velká událost, kvůli pěti závažným důvodům.

Důvod č.1)

Myšlenka nadhozená doktory, kteří léčí rakovinu, že rakovina je „spontání nemoc“, která udeří náhodně a bez varování, je holý nesmysl. Abyste dostali rakovinu, musíte si ji „pěstovat“ po dvě desetiletí! Neobjeví se náhle, jako nějaké kouzlo.

Důvod č.2)

Když vám doktoři diagnostikují rakovinu slinivky a řeknou něco jako: „Dobré zprávy, zjistili jsme vám rakovinu v raném stádiu!“, melou opět nesmysly. Nediagnostikují ji v raném stádiu – diagnostikují ji pozdě! Pozdě skoro o 20let.

Důvod č.3)

Když trvá 20 let, než nádor doroste do bodu, že jej lékaři diagnostikujou jako agresivní rakovinu, pak to znamená, že máte 20 let na to, změnit svůj životní styl a rakovinu zastavit!

To je samozřejmě nejdůležitější bod ze všech. Aby nádor mohl 20 let růst, musíte ho živit po dobu 20ti let. A jak to děláte?

Jak pěstovat a živit rakovinu slinivky břišní

Za prvé potřebujete hodně cukru. Tekuté cukry jsou nejlepší (soda, jakýkoliv?), ale jakákoliv forma rafinovaného cukru bude stačit. Musíte jíst cukr denně, pokud opravdu chcete podpořit rakovinné buněčné dělení a růst.

Dále musíte mít nedostatek vitaminu D po dobu 20ti let. To proto, že vitamin D zastavuje 77% všech rakovin (i rakovinu slinivky) a v kombinaci s dalšími živinami, např. selenem, jich můžete zastavit i mnohem víc. (http://www.naturalnews.com/021892.html)

Když kombinujete vitamin D a selen s dalšími protirakovinnými živinami, jako je pravidelně denně čerstvý zeleninový džus, omega-3 mastné kyseliny, široký výběr čerstvého ovoce (citrusy a bobulky lesního ovoce) a dokonce i červené víno (bohaté na resveratrol), vytvoříte si vnitřní biologické prostředí, ve kterém nádory prostě nemůžou růst. (http://www.naturalnews.com/023655_Isothiocyanates_raw_foods.html)

Toto je pravda obzvláště pokud máte zásaditou stravu, která je spíše bohatá na zeleninu a zelené potraviny, než na kyselé látky jako cukr, smažená jídla a kofein.

Zkombinujte tohle všechno s pravidelným cvičení, dobrým spánkem, snížením stresu a striktně se vyvarujte chemikáliím, které způsobují rakovinu a máte recept pro praktické zastavení všech nádorů ve svém těle.

Nádor jednoduše nemůže růst v takovém prostředí, které je bohaté na rostlinnou stravu a založené na zdravém a přírodním životě.

Takže pokud svéhlavou buňku slinivky břišní, která se rozhodne mutovat a pokusí se stán nádorovou buňkou, tak nebude mít úspěch v množení sebe sama ve vašem těle, protože je obklíčena zdravými buňkami a koupajíce se v protirakovinných živinách, které jsou každý den dopravovány do vaší krve!

Pamatujte si, že vaše buňky spoléhají výhradně na živiny dopravované vaší krví, a pokud vaše krev dostává protirakovinné živiny každý den, tak „zlé“ buňky se nikdy nebudou moci množit a stát se nádorem.

Je zřejmé, že složení vaší krve je podmíněno tím, co jíte. Pokud budete jíst nezdravé jídlo, vaše krev bude nezdravá a doručí nezdravé látky do vašich buněk (nádory milují nezdravé látky!). Pokud jíte zdravá jídla, budete mít zdravou krev a nádory se scvrknou a nakonec ztratí vyživování krví, poté zemřou. (Antiangiogenesis.) (http://www.naturalnews.com/001261_mint_leaf_anti-cancer_foods.html)

To je to, co tento nový výzkum objevil: Že buňkám slinivky břišní trvá dvě desetiletí, než se ve vašem těle vyvinou, což samozřejmě znamená, že máte dvě desetiletí na změnu vašich stravovacích návyků a zastavení růstu nádorů ve vašem těle.

Můžete mít rostoucí nádor právě teď…(ale zde je nepsáno, jak to zastavit)

Pokud jste následovali styl, kdy jste jedli nezdravou stravu, zpracovaná jídla, smažená jídla, nadměrně živočišných produktů a měli jste nedostatek slunečního světla (nedáváte si opalovací krém na vaši kůži, že ne?), pak pravděpodobně právě teď máte rostoucí nádor ve vašem těle. Skoro jako kdyby jste se o to snažili!

Takže můžete být na desátém roce z celkových dvaceti, než vám diagnostikují rakovinu. Není žádný způsob, jak by mohly být nádory odhaleny diagnostickými testy, když jsou jen 10 let staré (obvykle). Ale pokud jste následovali životní styl podporující rakovinu, můžete si být jisti, že máte mikro nádory ve svém těle, které pouze čekají na více cukru a méně vitaminu D ve vaší krvi, aby se mohly dělit a ještě více růst.


Tak proč nezastavíte nádory již dnes? Začněte odšťavňovat! Pokud chcete zastavit rakovinu postupně, kupte si kvalitní odšťavňovací přístroj, jděte a kupujte si pravidelně bioprodukty a začněte odšťavňovat pryč vaší rakovinu. (Nedělám si srandu!)

Začněte přijímat denně v potravě protirakovinné živiny. I malé množství čerstvé kapusty, zelí nebo brokolicové šťávy (jen jedna unce) brané každý den má mocné protirakovinné účinky a může zastavit nádory rostoucí ve vašem těle.

Ale jen pro jistotu, denně míchat a pít čerstvé citrusy, přírodní bobulky a podpůrné přípravky z mořských řas. 4těte NaturalNews a učte se o nejnovějších zprávách o protirakovinných jídlech a přípravcích. Dramaticky změňte to, co budete jíst dramaticky změní to, co poroste ve vašem těle. Místo rostoucích nádorů můžete mít rostoucí a zdravé buňky, které rychle přemůže jakoukoliv nemocnou buňku.

Vyhýbejte se všem syntetickým chemikáliím

Samozřejmě, aby všechno tohle fungovalo je DŮLEŽITÉ se vyhýbat všem syntetickým chemikáliím: Neberte farmaceutika; nepoužívejte konvenční parfémy, pleťové vody, šampony nebo další takové prostředky; nepoužívejte konvenční prací prostředky (jsou plné rakovinotvorných chemických vůní); nepoužívejte antibakteriální mýdla; nevařte na teflonovém nádobí; nepijte fluorid ve vaší vodě…v podstatě se zbavte všech toxických chemikálií ve vašem domě a ve vašem životě.

Čtěte NaturalNews, pokud se chcete dozvědět více o tom, jak to provést. Pokrýváme témata pravidelně. Ještě lépe, přihlaste se zdarma k odběru našich informačních emailů a my vám každý den zašleme titulky zpráv (přihlašovací kolonka je nahoře vlevo toho článku).

Sečteno a podrženo, DOBRÁ ZPRÁVA je, že už ve vás nemusí růst nádor! Můžete se jednoduše rozhodnout a zastavit rostoucí nádor pomocí změny biochemického prostředí, ve kterém vaše buňky žijí. Změňte prostředí a změníte výsledek. Je to jednoduchá a efektivní záležitost.


Takže si pamatujte: Rakovina není náhodná, ani geneticky daná. Neobjevuje se spontánně, a v případě rakoviny slinivky břišní, vlastně trvá dvě desetiletí, než doroste do bodu, kdy může být rozpoznána lékaři!

To znamená, že máte 20 let na změnu ve vašem životě. Proč tedy nezačít právě teď? (Pokud jste ještě nezačali…)

Fakta: Poměr přeživších u rakoviny slinivky břišní se za posledních 40 let nezměnil. A víte proč? Protože konvenční doktoři čekají na to, až po dvaceti letech bující rakoviny vám řeknou, že máte rakovinu. (Vážně. A myslí si, že mají „nejpokročilejší“ zdravotní systém na světě.)

Nedávalo by větší smysl na prvním místě naučit pacienty, jak předcházet rakovině o dvě desetiletí dříve?

Mike Adams, 29. října 2010

Překlad článku Pancreatic cancer takes 20 years to grow into detectable tumors – here’s how to halt it today
http://www.naturalnews.com/030219_pancreatic_cancer_tumors.html

Zdroj: freepub.comehere.cz


Súvisiace:

Hrstka vlašských ořechů denně podstatně snižuje riziko rakoviny prsu
http://www.cez-okno.net/clanok/serial-dobre-rady/hrstka-vlasskych-orechu...


Sekcie: 
október 11, 2011 13:18 popoludní

 

 

Top