Obrázok používateľa CEZ OKNO
Světoví vůdci se stahují do Afghánistánu po objevení „studny času“

Tento článek vyšel již v prosinci minulého roku, tenkrát však zněl příliš fantasticky. A vida, další souvislosti se přidávájí, takže už ho mnozí zkousnou... Orgonet | Podivná zpráva připravená pro premiéra Putina Ruskou výzvědnou službou SVR, která dnes obíhá v Kremlu, praví, že německá kancléřka Angela Merkelová se stala poslední v řadě západních vůdců, kteří provedli „překvapivou návštěvu“...

http://www.nytimes.com/2010/12/20/world/europe/20iht-germany.html?_r=1 v Afghánistánu tento měsíc, a navázala na návštěvy amerického prezidenta Obamy (3. prosince http://content.usatoday.com/communities/theoval/post/2010/12/obamabiden-...), britského premiéra Camerona (7. prosince http://www.guardian.co.uk/world/2010/dec/07/david-cameron-afghanistan) a francouzského prezidenta Sarkozyho (8. prosince http://www.ibtimes.com/articles/90060/20101208/french-president-nicolas-...).

Pouze Sarkozyho výlet, jak říká zpráva, byl utajen, protože Sarkozy byl právě na státní návštěvě v Indii, odkud se americkým vojenským letadlem přiřítil do afghánské válečné zóny.

Co způsobilo tento náhlý chvat nejmocnějších vůdců Západu do Afghánistánu? Jak praví zpráva, chtěli na vlastní oči uvidět objev amerických vojenských vědců, kteří objevili to, co je označováno jako Vimana http://en.wikipedia.org/wiki/Vimana, zachycené ve „studně času“, která již způsobila „zmizení“ nejméně 8 amerických vojáků, kteří se snažili objekt vyndat z jeskyně, v níž byl skryt podle odhadu asi 5 000 let.

Ze starodávných údajů nacházejících se v sanskrtském eposu Mahabharata http://en.wikipedia.org/wiki/Mahabharata víme, že Vimana měřila dvanáct kubitů v obvodu, měla čtyři silná kola. Kromě „vybuchujících střel“ zaznamenává Mahabharata použití smrtících zbraní, které fungovaly prostřednictvím kruhového „reflektoru“. Když byl zapnut, vydával „proud světla“, které okamžitě zničilo svou silou každý objekt, na nějž bylo namířeno.


Jak pokračuje zpráva „časová studna“, ukrývající Vimanu, se jeví jako pole elektromagnetické radiace a tíže, které bylo poprvé popsáno Albertem Einsteinem jako teorie sjednoceného pole http://en.wikipedia.org/wiki/Unified_field_theory, o němž šly zprávy, že během 2. Světové války stálo za americkým pokusem o teleportaci zvaným Filadelfský experiment, který v r. 1943 způsobil náhlé zmizení amerických vojáků, podobně jako v Afghánistánu.

Zdánlivě „věčný“ zdroj síly pro tuto tajemnou „časovou studnu“, jak říká zpráva SVR, je zřejmě založena na technologii Edwarda Leedskalnina http://en.wikipedia.org/wiki/Edward_Leedskalnin , který tvrdil, že objevil „starobylé tajné vědění“, a v letech 1923 – 1951 „tajně a vlastnoručně“ vytesal neznámým proscesem 1 100 tun korálové skály, čímž vznikl jeden z nejtajemnějších výtvorů světa známý jako Korálový hrad http://coralcastle.com/.Nejzajímavější na celé zprávě je tvrzení, že byla objevena nejen Vimana, ale ze spisů, které byly rovněž v jeskyni, se ukázalo, že jejím „právoplatným vlastníkem“ byl starý prorok Zoroaster http://cs.wikipedia.org/wiki/Zarathu%C5%A1tra, který byl zakladatelem jednoho z nejdůležitějších náboženství všech dob, zvaného zoroastrismus.

I když je na světě nyní málo známa, náboženská filozofie Zoroastra je pokládána za základ všech známých náboženství, která říkají, že cílem lidstva, stejně jako veškerého dalšího stvoření, je udržovat aša (pravdu). Dále prohlašovala, že pro lidstvo toto probíhá prostřednictvím aktivní účasti na životě a cvičení v konstruktivním myšlení, slovech a činech.

Plinius Starší http://en.wikipedia.org/wiki/Pliny_the_elder, římský spisovatel z 1. století n. l., naturalista a přírodní filosof, a také velitel armády a loďstva, nazývá Zoroastra „vynálezcem kouzel“ http://en.wikipedia.org/wiki/Zoroaster#In_classical_antiquity , tvrzení, které podle historiků je založeno na „dvou tisících řádcích“ http://en.wikipedia.org/wiki/Zoroaster#In_classical_antiquity napsaných o Zoroastrovi a uchovávaných ve staré královské knihovně v Alexandrii http://en.wikipedia.org/wiki/Library_of_Alexandria, kterou křesťanský římský císař Theodosius I http://en.wikipedia.org/wiki/Theodosius_I. přikázal zničit v r. 391 n. l.

Je důležité si povšimnout, že od té doby začalo růst nové křesťanské náboženství, když všechny prvky vztahující jeho pravé počátky k Zoroastrovi byly zničeny, jak se můžeme dočíst v poznámce z Historia Ecclesiastica r. 440 n. l., kde se praví:

„Z péče Theophila, biskupa alexandrijského, vydal císař příkaz k demolici pohanských chrámů ve městě a provedení bylo pod vedením tohoto biskupa. Theophilus se chopil příležitosti a chtěl vymýtit všechna pohanská mystéria a ukázat lidem, proč jimi mají pohrdat. Nejprve vyčistil chrám Mitry a ukázal veřejnosti ukázky jeho krvavých mystérií. Potom zničil Serapeum, kde veřejně karikoval krvavé praktiky Mithrea. V Serapeu bylo také mnoho extravagantních pověr, například nosili Priapovy fally veřejně přes náměstí. Při této činnosti pomáhal Theofilovi hlavní velitel vojsk umístěných v Egyptě.“ http://en.wikipedia.org/wiki/Library_of_Alexandria#Decree_of_Theodosius....

Sorcha Faal, 21. 12. 2010

http://www.whatdoesitmean.com/index1432.htm

-zkráceno-

Preklad: Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

Sekcie: 
máj 17, 2011 10:24 dopoludnia

 

 

Top