Obrázok používateľa CEZ OKNO
VII. „Prečo umrelo naše dieťa“ alebo Liečba detskej leukémie v 21. storočí

„Liečba akútnej lymfoblastickej leukémie u detí patrí k najväčším úspechom a pokrokom v liečbe onkologických ochorení v poslednom období... Súčasnou úspešnou terapiou dokážeme trvale vyliečiť viac ako 80% detí...“ toľko citát z odbornej medicínskej literatúry. Čo znamená tá úspešná terapia v praxi? (z vlastných skúseností s našim dieťaťom). Česť jeho pamiatke! Veríme, že „odchod“ tohto dieťaťa poukáže na krutú pravdu o detskej onkológii.

V prvom rade zdesenie pri oznámení, o akú chorobu sa jedná a následné utešovanie onkológom a prezentovanie čísel úspešnosti liečby, čo rodiča trochu upokojí. Nasleduje ešte stále v šoku a cez slzy pod nátlakom, čo najrýchlejší podpis rodiča so súhlasom s liečbou (že vraj informovaný súhlas) a zaradenie do protokolu (podotýkam štúdie alebo inak povedané pokusu). O tejto štúdii sa lekár nezmieni ani slovkom, pretože by mu musel zapadnúť jazyk ak by mal povedať pravdu, čo sa za tou štúdiou skrýva a aké skutočné vedľajšie účinky táto terapia má... (neznalosť našich možností z nás rodičov žiaľ robí nástroj k manipulácii) ...No a potom dieťa postupne podstupuje neuveriteľné a dostáva nasledovné:

...20... odberov kostnej drene (spýtajte sa nejakého dospelého, kto to absolvoval, aká je to hrôza ...)

...160... dávok jedovatej chemoterapie (intravenózne), ktorá pri kvapnutí na podlahu rozleptá lynoleum, pri vytečení mimo žilu spôsobí odborne nekrózu tkaniva, v ľudskej reči vyžratie mäsa až do kosti (diera v tkanive, resp. orgáne ako po kyseline, no ako v horore, ale toto je skutočnosť) Personál, čo ju podáva, má predpísané nosiť ochranu dýchacích ciest a rukavice kvôli vysokej toxicite, ...a deti dostanú tieto jedy priamo do krvi...

...xx... najrôznejších hrozných vedľajších účinkov a komplikácií tejto toxickej terapie prežitých s utrpením

...380... odberov krvi buď priamo z detskej ručičky, alebo z katétra

...2 krát... zavedenie CVK v celkovej anestézii na priamu možnosť dávkovania týchto jedov do krvného riečišťa a pri zbabranom zavedení, čo nie je výnimkou, opakované bezprostredné nasledujúce dvojnásobné zavedenie CVK a rýchle následné podávanie chemoterapie do čerstvo zavedeného katétra.

...každý deň ...(niekoľko rokov nepretržite)... xx... tabletiek najrôznejšieho druhu chemických liekov včítane ďalšej + tbl. chemoterapie (s ohľadom na ľudí, ktorí majú problémy so srdcom nebudem písať kumulatívnu dávku všetkých jedov v gramoch alebo kilách, ktoré naše dieťa dostalo aby nepoodpadávali)

...každý týždeň... kontrolné odbery krvi počas tzv. udržiavacej liečby, viete si predstaviť tú psychickú záťaž pre dieťa, ako aj pre rodiča? Pravdepodobne aj zdravý človek by musel psychicky a telesne ochorieť pod tlakom týchto neustálych kontrolných odberov a šikany – a to v mene štúdie.

...30... lumbálnych punkcií do detskej chrbtice + aplikácia chemoterapie do nej

...20... röntgenov a množstvo iných vyšetrení (sono, CT atď.), xx ...krvných konzerv

...xx.... vizít aj s prítomnosťou nových adeptov dávkovania chemoterapie s kamennými tvárami a prezeranie si detí ako opíc s absenciou jediného milého pohľadu alebo slova

...xx...pokusov rodiča dožadovania sa dôkladných vyšetrení na mikroorganizmy a mykózy v krvi, čo vyvoláva u onkológov zdesenie a nervozitu na tvárach, ako keby rodič zaklepal na trinástu komnatu, za ktorej dverami sa ukrýva tajomstvo správnej terapie tohto ochorenia... V nemom úžase si rodič vypočuje spŕšku nezmyselných reakcií a argumentov lekára na upratanie tejto témy... (veď pre onkológa hematologický pacient zalievaný chemoterapiou má zrejme krištáľovo čistú krv a žiadne mikroorganizmy ani mykózy nehrozia, veď chemoterapia to istí, a strašenie alternatívnym lekárom (riadnym doktorom, len na trochu inej úrovni poznania a svedomia) na mykózy a mikroorganizmy v krvi je veľmi nezodpovedné - toľko postoj onkológa, alebo na zbavenie sa rodiča sa používa ešte lepšia formulácia „...čo chcete veď ste na onkológii!“)

...xx... zakazovaní lekárov - onkológov užívať doplnky výživy a životne dôležitých vitamínov, ako keby chemoterapia toto všetko nahrádzala a aby sme deťom vitamínmi náhodou neublížili! Predovšetkým vitamín B12 a kyselina listovú, ktoré sú základným predpokladom zdravej krvotvorby

...stovky... strávených dní v nemocnici medzi štyrmi stenami na malom priestore, ako aj bezosných nocí a strachu z tejto choroby a strachu dieťaťa o vlastný život! A prosieb dieťaťa: prosím vás pomôžte mi ja nechcem zomrieť, ja chcem žiť........(ale toto onkológovia neradi počúvajú, lebo len oni sú tí, ktorí vo svojich dezilúziách trvalo vyliečia 80% detí, za čo ich treba velebiť).

V prípade návratu choroby, čo je vo väčšine prípadov, ako aj v našom, ako bonus navyše je indikovaná transplantácia kostnej drene, ktorej v rámci prípravného režimu predchádza celotelový ožiar v intenzite 12 Gy (kto ste odborník v práci so žiarením, posúďte si to sám, dávka 5 Gy má za následok fatálne poškodenie životne dôležitých orgánov s následkom smrti) + fatálna vysokodávková chemoterapia s následným úplným zničením kostnej drene. Po transplantácii, ak ju dieťa vôbec prežije (inak to pri tejto terapii ani nemôže byť), sa ochorenie so železnou, pravidelnosťou vracia (ako aj v našom prípade), a šialenstvo terapie začína odznova (niekoľko rokov nepretržite!!) ...Špičkoví odborníci a demolátori detského organizmu zrazu zalezú do myšacích dier a po vychvaľovaní úspešnosti ich jedinej správnej terapie zostane iba smrad. Kde sa podelo tých 80% trvalého vyliečenia ktorým doslova zvábili a oklamali rodičov? A kde je úspech transplantácie ako kuratívnej metódy? Bezradne krčia ramenami a vytasia na vás okrídlenú vetu na onkológii „Uvedomte si, že ste na onkológii a smrť patrí k životu! Môžete lekárom len poďakovať, že vášmu dieťaťu predĺžili život.“

Normálny človek si musí klepnúť prstom po čele, že sa asi zbláznil, alebo pozerá seriál Akty X!

Ale nie, je to bohužiaľ realita ktorá sa deje s jeho vlastným dieťaťom! Zákonom prinútená realita, aby sa rodičia náhodou nerozhodli nesprávne v neprospech dieťaťa! Takže toto je výsledok zákonom riadeného úspechu a ochrany dieťaťa, lebo rodič by svojim rozhodovaním mohol vlastnému dieťaťu poškodiť! (a to vo svete vyspelej demokracie a pokroku - údajne).

Ak budete mať doma psa a budete ho týrať môžete za to dostať trest odňatia slobody. Za uvedené terapie a údajné úspechy lekári dostávajú „Krištáľové krídla“, pozvánky na kongresy (skúsme hádať kým sponzorované...) a vyžadujú si oslovenia a uznania ako špičkoví odborníci, bezhraničnú dôveru v ich schopnosti, múdrosť a účinnosť terapie. Ja by som pre nich mal titul, ktorý sa ale používal v 40-tych rokoch minulého storočia a na ktorý netreba ani študovať (na ten stačí plniť len príkazy) ako aj odporúčanie použiť uvedenú terapiu napr. na slonoch. Majú cca 100 x väčšiu hmotnosť ako dieťa, čo umožňuje použiť oveľa vyššie dávky jedov, čo by bol aj oveľa lepší biznis pre farmaceutický priemysel. Avšak má to jeden háčik, spolky na ochranu zvierat by im rýchlo klepli po prstoch. U detí je toto dokonca zákonom vynútené a klepnúť po prstoch im nemá kto! Hrôza! Ak sa rodič v určitej fáze remisie ochorenia rozhodne odmietnuť pokračovať v tejto devastujúcej terapii, tak sa mu vedenie onkológie vyhráža súdom a zastrašovaním, že keď dieťa nebude pokračovať v prevencii chemoterapiou, že mu rodič veľmi ublíži a tak mu zoberie šancu na prežitie... (pričom informovaný súhlas udáva právo rodiča kedykoľvek odvolať súhlas so štúdiou (pokusom) a vybrať si iný typ liečby.) Neuveriteľné však? Nie, to nie je sen, to je tvrdá a skutočná realita na detskej onkológii.

A aký je teda zvyčajný výsledok tejto štandardnej, údajne jedinej úspešnej a zákonom prinútenej liečebnej metódy? (desiatky rokov bez dôkazov presadzovanej a v skutočnosti neúčinnej, podvodnej a na utrpení detí udržovanej terapie). Vo väčšine prípadov (tak, ako aj v tom našom) totálne zdecimovanie detského organizmu a v konečnom dôsledku sepsa, krutá bolesť..., smrť a prázdna detská izba........................... (výsledok práce špičkových odborníkov šialene obhajujúcich len toximolekulárnu medicínu).

Ďakujeme... páni onkológovia už by ale stačilo, preberte sa neobávajte sa nevedomosti, ale falošného poznania. Lepšie je nevedieť nič, ako pokladať za pravdu to, čo pravdou nie je!
A pravda je taká že väčšina detí vôbec nezomiera na vysoký počet tzv. blastov, ale na následky CHEMOTERAPIE spôsobujúcej sepsu a následné zlyhanie orgánov.

Zaujímalo by ma, či by onkológovia aplikovali túto tak úspešnú metódu bez podpisu rodiča a či by sa ponáhľali aplikovať túto terapiu vlastným deťom? Odpoveď je jasná, na základe možnosti právnych následkov pri zlyhaní liečby (pokusu) by ju bez podpisu rodiča určite neaplikovali. Preto podpis rodiča má pre onkológa hodnotu poslaneckej imunity v parlamente.

Nájde sa konečne niekto, kto toto šialenstvo zastaví, alebo sa budeme mlčky, donekonečna a nečinne prizerať na toto utrpenie detí (dovolím si povedať že týranie) a na ich smrť, na nerešpektovanie práv pacienta, práva na život, zdravie a na zamlčovania dokázaných vedeckých poznatkov a účinných metód na riešenie liečby týchto ochorení? HODNÉ ZAMYSLENIA A ČINU.

Na záver:

„Počul som, že chemoterapia zabíja ženy, ale ja som sa neozval, pretože nie som žena.“

„Počul som, že chemoterapia zabíja starších ľudí, ale ja som sa neozval, pretože nie som starý.“

„Počul som, že chemoterapia zabíja bohatých, lekárov i vedcov, ale ja som sa neozval, pretože nie som bohatý ani lekár ani vedec.“

„Počul som, že chemoterapia zabíja deti, ale ja som sa neozval, lebo nešlo o moje deti.“

„Nakoniec som ochorel sám, ale už neostal nikto, kto by sa mohol ozvať ...“

P.S. Holé jadrá – holé fakty. Prosím vás pomôžte mi ja nechcem zomrieť, ja chcem žiť.......!

Bezmocný a smútiaci rodič

Zdroj: BÁDATEĽ.sk


Motto: "Viac, ako 80% medicínskych intervencií a technológií nemá vedecké opodstatnenie a účinok."

Uverejnené v Britskom medicínskom žurnále pod názvom "Kde je múdrosť: Chudoba medicínskych dôkazov".

http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=268&Item...


Všetky časti seriálu "Prečo mi je zle keď počujem: JE TO VEDECKY DOKÁZANÉ" nájdete na tejto adrese.

marec 17, 2010 20:09 popoludní

 

 

Top