Obrázok používateľa CEZ OKNO
Seriál Stargate odpovídá realitě, tvrdí informátor

Mohl by být velmi populární televizní seriál Stargate, natočený v letech 1997 až 2007, více vědou než fikcí? Informátor tajných vesmírných programů Corey Goode tvrdí, že je založen na reálných velmi pokročilých cestovatelských technologiích, které je možné najít po celé Zemi, sluneční soustavě a naší galaxii.

V dvanácté epizodě Kosmického odhalení (Portály: Vesmírný web), Goode odpovídá na otázky Davida Wilcocka o různých druzích cestovatelských technologií, používaných starověkými společnostmi a mimozemských civilizacemi.

Goode vysvětlil rozdíly mezi různými technologiemi, které fungují na bázi portálů a červích děr, které vznikly buď přirozenou cestou anebo je postavily vysoce vyspělé starověké civilizace, které nejsou známé ani současným mimozemským návštěvníkům. Což je prakticky stejný scénář děje, odvíjejícího se v seriálu Stargate SG-1, kde jsou hvězdné brány označeny coby pozůstatek technologie rasy zvané Antikové.

Jak vznikají přirozené hvězdné brány? Corey Goode to popisuje v epizodě Elektrické slunce. Jak se podle něj Země otáčí, v závislosti na jejím vztahu ke Slunci a jeho chování, tak se díky určitým horninám, krystalům a kovům pod povrchem Země vytvářejí uzly. Přirozené hvězdné brány se objevují právě poblíž těchto uzlů - a sice buď na povrchu Země, těsně pod povrchem anebo v horních vrstvách atmosféry. Nezvaní mimozemští návštěvníci se zaměřují právě na tyto oblasti, kde se otevírají přírodní Stargates. A kupodivu mnoho z nich se objevuje v pásu mezi rovnoběžkami třicet tři a třicet šest stupňů severní šířky. V této oblasti je proto mnohem častější výskyt pozorování UFO než jiných částech Země.


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.energiezivota.com/


Súvisiace:

Hviezdna brána
http://www.cez-okno.net/stitok/hviezdna-brana

Seriál: Filmová fikcia alebo fakt?
http://www.cez-okno.net/serial-filmova-fikcia-alebo-fakt

VIDEO: ROZHOVOR DAVIDA WILCOCKA S INFORMÁTOREM COREY GOODE
http://www.cez-okno.net/clanok/rozhovor-davida-wilcocka-s-informatorem-c...

Corey Goode: Obsadili jsme sluneční soustavu
http://www.cez-okno.net/clanok/corey-goode-obsadili-jsme-slunecni-soustavu

Informátor Gonzales – ALIANCE DRAKONIÁNSKÉ FEDERACE
http://www.cez-okno.net/clanok/informator-gonzales-aliance-drakonianske-...


Štítky: 
september 29, 2015 17:08 popoludní

 

 

Top