Obrázok používateľa CEZ OKNO
Sformovanie Zeme: PREKAMBRIUM 4,5 mld. - 554 mil. rokov (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť III.)

Volám sa Alex Collier, a chcem vám poďakovať, že ste prišli. Je to pre mňa veľmi špeciálna udalosť. Milujem tieto malé intímne sedenia ako v obývačke. Cítim sa tu veľmi pohodlne, a keď som vo svojom živle, rád hovorím a teraz mám na to rozhodne náladu. Ešte raz stručne prejdem, čo som hovoril dnes ráno, pretože niektorí z vás pri tom neboli. V podstate budeme hovoriť o 22 mimozemských rasách. Kniha, ktorá bude pripravená túto jar, sa bude volať „Defending Sacred Ground II, ET 22“ (Obrana posvätnej zeme II, ET 22). Túto knihu som chcel napísať už desať rokov a teraz je čas to urobiť. Správny čas je preto, že sa v našej slnečnej sústave deje tak mnoho vecí, že by sme všetci potrebovali skóre karty. Doufám, že sa s vami budem môcť podeliť o vedomosti, o ktoré sa so mnou podelili druhí o tom, kto tieto bytosti sú a ako konkrétne súvisia so zemou, s nami.

Stručne povedané, sme zložení z mnohých rôznych rás, z dvadsiatich dvoch, aby som bol presný. Je fyziologický fakt, že na tejto planéte existuje 22 rôznych druhov tela. A to je výsledok mimozemských rás. Nemôžem povedať všetko čo viem za dve hodiny, pretože dnes večer ešte vystúpi Mike Russ. Ale niekde tu budem k dispozícii a informácie budú na internetových stránkach. Budete ich mať hneď, ako to bude hotové, skontrolované a upravené. K dispozícii bude tiež knižná verzia, ale do tej doby už budete tie informácie mať. Pokiaľ by ste ju chceli kúpiť pre svojich priateľov, bude k dispozícii. Avšak bude zadarmo.

Nebudem vykladať, ako to pre mňa všetko začalo. Tú historku rozprávam už trinásť rokov a odmietam to hovoriť znovu. Na internete nájdete všetko podstatné vrátane prvého dielu mojej knihy.

Teraz pozemské dejiny: učíme sa veľmi, veľmi povrchnú verziu pozemských dejín. Tiež sa učíme, že sme sa vyvinuli z jedinej bunky a že sme v podstate nehoda. Každý z nás je len nehoda. Niečo sa stalo. Niečo naozaj divné, ale zázračné sa stalo zopár šimpanzom a ta-dá sme tu! Malo by to byť tak jednoduché.

V skutočnosti mám tú ozajstnú verziu omnoho radšej, než tú vymyslenú.

Začnem s niektorými obdobiami histórie zeme, preberiem špecifické obdobia a potom budem pokračovať, aby som svoje tvrdenia dokázal. V knihe to bude podané omnoho konkrétnejšie.

Sformovanie Zeme: Obdobie PREKAMBRIA, pred 4,5 miliardami až 554 miliónmi rokov


PREKAMBRIUM; Autor: Zdeněk Burian

História vyučovaná na Zemi

Zem tvorí spolu s ďalšími planétami slnečnú sústavu. Zem sa rodí, život sa prebúdza. Prvé tektonické dosky sa začínajú hýbať. Huby, rastliny, zvieratá a organizmy sa vyvíjajú a atmosféra je obohatená kyslíkom.

História vyučovaná Androméďanmi

Pradávna rasa, známa ako Zakladatelia, o ktorej sú Androméďania a Plejáďania presvedčení, že sa jedná o starobylú rasu nazývanú Paa Tal, vytvára životné prostredie planét a zeme. Robia to, aby sa tieto planéty a hviezdy slnečnej sústavy stali vhodné a obývateľné pre organizmy a život, stvárňujú ekosystémy, ktoré sú naplnené vodíkom, kyslíkom, metánom a amoniakom. Ekosystémy, niektoré na báze kyslíka, niektoré metánu, amoniaku alebo vodíka. To všetko sú plyny na zavedenie a kolonizáciu mikroorganizmov, manites a všetkých druhov foriem života. Samoreplikovateľné stroje a bombardovanie kométami a planétkami kvôli zmene rotácie a chémie planét. Trochu sa teraz budeme venovať oným samoreplikovateľným strojom.

Odstraňovanie mesiacov kvôli zmene rotácie planéty a pohybovanie planétou bližšie a ďalej od jej slnka buď zníži, alebo zvýši žiarenie, ktorým sú planéty vystavené. Teraz chcem, aby ste vedeli, že tento konkrétny inžiniersky údel pohybovania planétami bližšie a ďalej od slnka, pohybovanie mesiacmi a pridávanie mesiacov je činnosť, ktorá je dnes v celej galaxii a tiež v iných galaxiách v plnom prúde. Je to budovanie slnečnej sústavy. Deje sa toho veľa.

Sú rasy, dokonca i Androméďania, ktoré sú schopné vytvoriť slnečnú sústavu.

Zdá sa, že všetky projekty boli navrhnuté k vniknutiu do mnohých hviezdnych sústav a planét obývateľných pre organický život. Boli objavené malé stroje, ktoré boli postavené tak dávno, že nikto vlastne s určitosťou nevie, kto ich postavil. Nemôžu byť replikované a nikto presne nevie, ako boli postavené.

Dám vám príklad na Androméďanoch. Androméďania sú približne o 4300 až 4500 rokov technologicky vyspelejší než my. To je údaj v našich rokoch. Pre nás má rok 365 dní. To je jedna rotácia okolo nášho slnka. Androméďania počítajú roky úplne inak. V skutočnosti takmer všetky mimozemské civilizácie počítajú roky úplne inak. V ich pojatí veku to, čo považujú za rok je, keď je každá bunka ich tela úplne duplikovaná, replikovaná. Keby sme to tak robili, jeden rok by sa rovnal siedmim rokom v našom tele.

Replikovať každú bunku v ich tele trvá približne 34 rokov v našom čase. Takže je ťažké dať vám presné dáta, keď hovoria, že sa niečo stalo, prispôsobené nášmu pojatiu času. V skutočnosti keď poviem, že to bolo pred 4 tisícmi rokov, je to omnoho dlhšie. Ale mali potiaže vysvetľovať mi niečo v našom pozemskom čase, pretože oni sa pojmom času nezaoberajú. Proste nie. Udávam vám tieto čísla v pozemských rokoch len preto, aby ste získali predstavu o tom, aká obsiahla je naša história.

Prekvapivo tieto stroje stále fungujú. Pre tieto stroje nie je v angličtine pomenovanie. Neexistuje pre ne ani symbol, ktorý by sme mohli spomenúť. Bolo mi vysvetlené, že je to stroj na antihmotu. Vytvára veci. Tvorí molekuly, ktoré potom vytvárajú atómy a tie potom vytvárajú fyzickosť. A sú to skutočné stroje. Sú ako počítače, kde si môžete naprogramovať, čo chcete; a tento stroj to doslova vychrlí a ukáže a je to tu, fyzicky.

Keby každý z nás jeden taký stroj mal, bolo by to ako výhra v lotérii každý deň. Mike si rád robí VW. Mohol by si sám nový VW urobiť hneď, ako by bol na svete nový model, hneď, ako by vedel, čo chce. Mohol by som vytvoriť opatrovateľku, aby sme si mohli so ženou vyraziť. Vraj sedem z týchto strojov funguje a má ich sedem rôznych rás. Sú to archeologické nálezy, objavy, tieto, pre nedostatok lepšieho slova, atóm vyrábajúce stroje. Jeden existuje tu na tejto planéte.

Tiež objavili pokročilé stavebné komplexy, veľmi veľké stroje a kompletné ekosystémy tvoriace zem. Pozemský organický život je v našej galaxii omnoho menej častý než ekosystémy vodíku, pretože sme limitovaní; kyslíkové (O2) ekosystémy sú obmedzené geologickou prítomnosťou vody. Pri kyslíkových formách života, čo je všetko na tejto planéte, musí byť voda. Najcennejšie, čo máme, je náš ekosystém, naša biosféra. Druhá najcennejšia vec, čo máme, je samozrejme voda.


Súhvezdie Pastiera (BOOTES). Člen rodiny Veľkej medvedice (Ursa Major). Súhvezdie Bootes, Pastier, je letné súhvezdie. Skutočným významom Bootes je „pastier volov“, ale vzhľadom k blízkosti súhvezdí dvoch medveďov (Ursa Major a Ursa Minor – Veľká medvedica a Malý medveď), je tiež označovaný ako „strážca medveďov“.

Keď sa pozrieme na Nibiru, celá naša planéta bývala sladká voda. Oceány boli zasolené. A to spôsobil Nibiru z hviezdnej sústavy Pastiera, pretože chceli kontrolu nad vodou. Osolili more. V dobe, keď sa to stalo tu bolo len 4% sladkej vody a mali nad ňou absolútnu kontrolu. Kompletné zasolenie oceánov trvalo 36 rokov. A všetky formy života vo vode mali tiež čas sa veľmi pomaly prizpôsobiť. Ale my sme potom tú vodu už piť nemohli.

Tieto údaje sú všetky v našich rokoch, to je jediný spôsob, ako vám to budem prezentovať; inak to bude príliš mätúce. Vodíkové ekosystémy sú omnoho početnejšie, rovnako ako metánové, pretože nie sú zložité. Kyslíkové ekosystémy sú veľmi komplexné, najkomplexnejšie v galaxii. Archeologické dôkazy, záznamy a legendy ukazujú na Zakladateľa, Paa Tal, ako na tvorcu a správcu tejto galaxie. Toto zmiznutie a/alebo zánik Zakladateľov sa zdá byť zámerné. A to znamená, ako mi to bolo vysvetlené; všetci vieme, čo znamená zmiznutie. Pre Androméďanov, keď hovoria o zániku, to znamená, že pokiaľ o nich neexistuje žiadny fyzický záznam na tretej dimenzii, potom na tretej dimenzii zanikli. To ale neznamená, že sú preč. Je možné, že vystúpili alebo sa vyvinuli na vyššiu frekvenciu alebo znížili vyššiu frekvenciu, aby vytvorili tretiu hustotu, a keď sa tak stalo, odišli. V tretej hustote (dimenzii) ale zanikli.

Pri týchto konkrétnych informáciách, ktoré budem zdieľať v budúcom roku, je dôležité, snažiť sa dosiahnuť, aby ste uvažovali holograficky. Tieto informácie obsahujú mnoho skrytých zmyslov a pokúsiť sa to vyjadriť je obtiažne, pretože anglický jazyk je natoľko obmedzujúci, aby som sa pokúsil vytvoriť predstavu o tom, ako sa to všetko stalo.

Keď Paa Tal podľa archeologických záznamov pravdepodobne odišli, začali sa objavovať iné formy života, formy schopné cítiť, plazy, ľudia, plazmatické, metánové formy života a objavujú sa v našej galaxii v plnej forme. Teraz sa zamyslite nad termínom: objavujú sa v plnej forme. To znamená, že prišli odniekiaľ odinakiaľ, alebo boli odinakiaľ dovezené. Preto tu neboli žiadne milióny a milióny rokov evolúcie. A to je rovnaký problém, ktorý majú naši archeológovia na planéte Zemi. Neustále sa zastávajú evolúcie, ale v celkových geologických či archeologických výsledkoch žiadny dôkaz evolúcie neexistuje. Proste nie je.

Veci sa objavujú úplne sformované. To je úžasné.

Sú Paa Tal archanjeli, sú Paa Tal bohovia?

Nikto nevie, kto sú a to je dôvod, prečo ich nazývajú iba Zakladateľmi, pretože nevedia. Nevedia. Androméďania hovoria, že je „stvorenie“, je „tvorca“. Vo svojich tradíciách hovoria, že nemá dominantnú mužskú frekvenciu. Podľa ich názoru má dominantnú ženskú frekvenciu. Podľa ich názoru, a poviem vám, že sú naozajstní chlapi, bola stvoriteľom bohyňa.

Existuje.

- pokračovanie -

Alex Collier

Zdroj: Pohľad Androméďanov na galaktickú históriu
http://www.bibliotecapleyades.net/andromeda/andromedacom_galactichistory...

Celý seriál "Pohľad Androméďanov na galaktickú históriu" nájdete postupne na tejto adrese.

Preklad: Sokol

exkluzívne.cez.okno

Alex Collier je „kontaktér“ mimozemskej rasy ľudského výzoru zo súhvezdia Androméda. Mimozemské kontakty začal zažívať v detstve a trvali až do puberty. Tieto kontakty potom na niekoľko rokov ustali, vrátane obdobia vojenskej služby, kedy pôsobil ako pilot vrtuľníka v americkej armáde a opäť sa objavili v roku 1985. Stretol sa s dvomi Androméďanmi, ktorí sa stali jeho učiteľmi a vzali ho na palubu svojich kozmických lodí vrátane veľkej mimozemskej materskej lode, kde ho počas troch mesiacov učili. Androméďania mu poskytli informácie o vesmírnej spiritualite, živote vo vesmíre a galaktických dejinách Zeme. Toto je v podstate prepis záverečnej prednášky Alexe Colliera pred jeho odchodom „do dôchodu“ o UFO v roku 2002. Ešte nikdy nebola zverejnená. Pojednáva o informáciách, ktoré mu odovzdali jeho „Andromedánske“ mimozemské kontakty o galaktickej histórii. Tieto informácie sú dôležité pre pochopenie historických zásahov mimozemšťanov. Šetrenia, ktoré urobil šéfredaktor Exopolitics Journal svedčia o dôveryhodnosti Alexa Colliera ako niekoho, kto sa s mimozemšťanmi stretol fyzicky. Vďaka Alexovi Collierovi za povolenie prepísať a zverejniť jeho prezentáciu. Pokúsili sme sa prepísať túto prezentáciu čo najpresnejšie. Prepis v anglickom jazyku urobil Teri Callaghan.

   Svoje tipy do seriálu UTAJOVANÉ DEJINY ZEME môžete posielať na redakčný mail.

Celý seriál "Utajované dejiny Zeme" nájdete postupne na tejto adrese.

november 07, 2009 18:37 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Anonym
    Anonymoktóber 18, 2010 15:40 popoludní

    Komentár: 

    no -rada by som mala tuto knizku...neviete niekto? bude aj v Slovencine?,alebo Cestine?

 

 

Top