Obrázok používateľa CEZ OKNO
Setkal se prezident Kennedy s mimozemšťany?

Podle tvrzení na unikátním videozáznamu, (viď „Leslie UFO 1“) se George Adamski setkal s prezidentem Kennedym v Bílém domě na konci roku 1961 a předal mu dopis od lidsky vyhlížejících mimozemšťanů. Kromě toho, že poskytoval radu ohledně kubánské raketové krize, obsahoval tento údajný dopis také pozvání pro Kennedyho k setkání s mimozemšťany. Kdyby se Kennedy zúčastnil takové schůzky, mohlo by to vysvětlovat, proč si byl tak jist ohledně lidsky vypadajícího mimozemského života; také by to vysvětlovalo, proč podnikal tajné výlety na základnu Air Force projednávat záležitosti UFO; a proč by instruoval NASA, aby spolupracovalo se SSSR na společných vesmírných a lunárních misích a proč chtěl uvolnit tajné spisy o UFO.Lou Zinstag, neteř Carla Junga, popisuje, co jí říkal Adamski ohledně Kennedyho údajné schůzky s mimozemšťany:

„Stále si vybavuji jeho (Adamského) příběh z Bílého domu. Řekl mi, že mu byla svěřena psaná pozvánka pro prezidenta Kennedyho, aby na několik dní navštívil jednu z obrovských mateřských lodí vesmírných lidí na tajné letecké základně v Desert Hot Springs v Californii. Aby se udržela tato návštěva v naprostém utajení, měl Adamski vzít pozvánku přímo do Bílého Domu postraním vchodem. Stále zářící vzrušením a šťastně se usmívaje, vysvětloval, jak řada aut, ve které cestoval jeho taxík, musela zastavovat kvůli červené před tímto konkrétním vchodem, kde muž, kterého znal - kosmonaut říkal – stál připraven vpustit jej dovnitř. Adamski se později dozvěděl, že Kennedy strávil několik hodin na letecké základně poté, co zrušil důležitou cestu do New Yorku a že měl dlouhý rozhovor s posádkou té lodi, ale že proletět se, pozván nebyl.“

Hodnota svědeckých výpovědí, fotografií a důkazního filmu představeném v ojedinělém videozáznamu (exopolitics.org – Did president Kennedy meet extraterrestrial?) dovedl všechny k závěru, že George Adamski mluví pravdu o pozorování létajícího talíře a o kontaktech s lidsky vyhlížejícími mimozemšťany. Avšak neexistuje žádný přímý důkaz, že se s mimozemšťany Kennedy setkal, se kterými byl Adamski v kontaktu. Ale existuje nepřímý důkaz, že se taková schůzka uskutečnila a to ovlivnilo Kennedyho politiku o vesmírné spolupráci a o UFO.

První sada nepřímých důkazů se týká Kennedyho jisté vědomosti o UFO a lidsky vyhlížejících mimozemšťanech. Bývalý steward a člen letadla odpovědný za náklad na Air Force One, Bill Hoden, potvrdil, že si Kennedy byl vědom UFO a lidsky vypadajících mimozemšťanech. V červnovém rozhovoru z roku 2007, Hoden vysvětloval, že v červnu roku 1963 při letu do Německa s Air Force One, položil před Kennedyho dvoje noviny, kde byly jasně vyfoceny UFO na přední straně. Na reakci Kennedyho otázky, co si myslí o UFO, Hoden řekl: „Pro nás věřit, že jsme jediné inteligentní bytosti na světě je neuvěřitelné. Takže, ano, věřím, že taková věc existuje, něco jako jiný druh lidstva, stejně tak jako UFO.“ Prezident Kennedy odpověděl: „Máte pravdu mladý muži“ Neodborná povaha Kennedyho reakce, odhalila jeho znalost o tom, že jak UFO, tak lidsky vypadající mimozemšťané jsou reální. Je to nepřímý důkaz o tom, že Kennedy byl buď informován, nebo se sešel s lidsky vyhlížejícími mimozemšťany, jak tvrdil Adamski.

Druhá sada nepřímých důkazů se týká uniklého dokumentu, kde se praví, že Kennedy věděl, mezitím co sloužil v americkém kongresu, o zřícených UFO a o odstraňování mimozemských těl. Jako bývalý námořní zpravodajský důstojník byl považován za vhodného, aby takové vysoce utajované informace obdržel. Přestože autenticita zmíněného dokumentu „Interplanetary Phenomenon Unit Summary“ je stále diskutována, americká armáda nakonec přeci jen potvrdila skrze reakce na FOIA (zákon o svobodě informací), že Interplanetary Phenomenon Unit kdysi existoval a byl zrušen na konci 50tých let. To pomůže potvrdit legitimitu uniklého dokumentu. Mimoto, tvrzení, že Kennedy věděl o operacích, které odstraňovaly zřícené UFO, podpořil britský badatel UFO Tomothy Good. Ve své knize „Need to Know“ z roku 2007, Good cituje spolehlivý vojenský zdroj, že Kennedy byl vzat, aby viděl mimozemská těla z Roswellu. Good napsal:

„Kolem let 1961 a 1962 vyjádřil prezident J. F. Kennedy přání vidět těla mimozemšťanů spojovaných s místem, kam se mimozemšťané zřítili. Evidentně byl informován o jejich existenci a přál si, sám pro sebe, vidět důkaz... Podle obdržených informací, byla mimozemská těla dopravena na Floridu, když se na ně Kennedy přijel podívat do lékařského střediska.“

Pokud uniklý dokument nebo vojenský informátor jsou přesní, pak si prezident byl vědom reality mimozemského života a technologie. Pokud se Kennedy tolik zajímal o to, aby viděl mrtvá těla mimozemšťanů během počátků své administrativy, pak je velmi pravděpodobné, že by býval přijal pozvání k setkání s živými mimozemšťany, jak tvrdil Adamski.

Třetí sada nepřímých důkazů se týká Kennedyho tajné cesty na utajenou základnu Air Force, aby pozoroval UFO. Spolehlivý zdroj, podle badatele UFO Tomothyho Coopera, řekl, že Kennedy „odcestoval na leteckou základnu, aby osobně pozoroval jakýsi neidentifikovaný otočný podvozek (bogie track) z nějakého letadla pod těsným dozorem, což se někdy v roce 1962 do reportáže nedostalo. Pokud Kennedy odcestoval na tajnou leteckou základnu v Californii setkat se s živými mimozemšťany, pak incident, který Cooper popisoval, nabízí přinejmenším jednu příležitost k tomu, že se takové setkání odehrálo. Kennedyho údajné setkání s mimozemšťany by jej učinilo druhým americkým prezidentem, který se setkal s mimozemskými vyslanci v californské poušti. To první se údajně odehrálo 20.2.1954 s prezidentem Eisenhowerem na Edwarsdově letecké základně.

Až doposud, odhalují nepřímé důkazy, že prezident Kennedy byl seznámen s UFO a s mimozemským životem již na počátku své politické kariéry. Kennedy také věděl, že někteří mimozemšťané vypadali podobně jako lidé. Konečně, Kennedy tajně odcestoval na jednu nebo více blíže nezjištěných leteckých základen, aby pozoroval UFO v akci v roce 1962. Nepřímé důkazy, o kterých se až dosud uvažovalo, činí hodnověrné Adamského tvrzení, že Kennedy tajně odcestoval do Californie, aby se tam setkal s mimozemšťany někdy mezi lety 1961-1962. Více nepřímých důkazů pro takové setkání nalezneme v Kennedyho iniciativě dostat SSSR a USA do spolupráce na společných vesmírných a lunárních misích a v iniciativě přimět CIA odhalit tajné spisy UFO.

Podpora prezidenta Kennedyho pro společné vesmírné mise spojené se setkáním s mimozemšťany

Kennedy a Chruščev z roku 1961

V roce 1963 prezident Kennedy vydal průkopnickou iniciativu dostat SSSR a USA do spolupráce na společné vesmírné a lunární misi. V pozadí této veřejně oznámené iniciativy s velkými následky Studené války, byl jakýsi rezervovanější pokus uvolnit utajované spisy UFO. Uniklé dokumenty odhalují, že Kennedy instruoval CIA, aby uvolnila utajované spisy UFO jako součást snah při spolupráci se Sovětským Svazem. Kdyby Kennedy uspěl, existovala by společná vesmírná mise na měsíc a eventuálně veřejné odhalení spisů UFO jak USA, tak SSSR. Kennedyho zavraždění vedlo rychle k ustoupení od jeho společné měsíční mise se Sovětským Svazem a ukončilo jeho administrativní snahu přinutit CIA uvolnit utajované spisy UFO.

V projevu před valným shromážděním Spojených národů 29. 9. 1963, prezident Kennedy řekl:

„Konečně, na poli, na kterém mají Spojené Státy a Sovětský Svaz zvláštní kapacitu – na poli vesmíru – je prostor pro novou spolupráci, pro další společné úsilí při řízení a výzkumu vesmíru. Mezi tyto možnosti počítám společnou expedici na měsíc.“

PhDr. Michael Salla

22. 5. 2009

Překlad: Karel Rašín

Zdroj: EXOPOLITIKA.cz


Rubriky: 
august 07, 2009 23:54 popoludní

 

 

Top