Obrázok používateľa CEZ OKNO
V Bavorsku objavená krištáľová lebka patriaca Himmlerovi, šéfovi SS!

Senzačný objav v Nemecku | Švajčiarsky magazín Mysteries (www.mysteries-magazine.com), exkluzívne odhaľuje, vo svojom poslednom vydaní (marec/apríl 2011), objavenie krištáľovej lebky v Bavorsku - v osobných veciach šéfa SS Heinricha Himmlera! Tento skvostný kúsok váži 9.2 kilogramu a bol objavený spoločne s prísne tajným trojstránkovým "inventárnym zoznamom" SS Reichssicherheitshauptamt, datovaného v apríli 1945.

Okrem záhadnej Krištáľovej lebky z Južnej Ameriky, ma tento nažltlý originálny dokument na zozname také slávne umelecké kúsky, ako sú "ústredný panel Ghentského oltárneho obrazu" v Belgicku, egyptské artefakty, ktoré sú považované za stratené a tajné dokumenty nemeckého "experta na super zbrane" generála Hansa Kammlera, o ktorých sa hovorí, že boli transportované bataliónmi lovcov SS krátko pred tým než skončila vojna, z Ausburgu do Strakoníc, mesta v južných Čechách.

Dokonca neslávne preslávená nádoba, vyrobená zo zlata z jazera Chiemsee, ktora bola objavená v Bavorsku v roku 2001 a potom tajne predaná ako "nemajetok NS" Bavorským ministrom financií za 160 000 Euro mníchovskému právnikovi Herbertovi Scholzovi, je výslovne uvedená na tomto nacistickom zozname práve ako akási osobná klenotnica Adolfa Hitlera.


Šéfredaktor Mysteries, Luc Bürgin, 40, ktorý osobne držal lebku a dokumenty vo svojich rukách a mohol ich tak preskúmať, hovorí: "Ak je tento SS pergamen napriek všetkému skepticizmu ozajstný - tak potom máme do činenia s historicky najhorúcejším nemeckým zoznamom drahocenností, ktoré prežili koniec druhej svetovej vojny!"

Okrem obrázku tejto lebky a ukážkam "inventáru", magazín v poslednom čísle tiež vydáva tajné zložky, ktoré zmizli po desaťročí a v ktorých sa píše o zničujúcom dioxínovom nešťastí v talianskom meste Seveso (1976).

Okrem toho Mysteries prezentuje kontroverzné video z Egyptského národného múzea v Káhire, kde do dnešného dňa nie sú poistené hodnotné umelecké diela. Tieto nikdy nezverejnené amatérske nahrávky ukazujem, ako doteraz Egyptský kultúrny úrad nedbalo zaobchádza s neoceniteľnou zlatou maskou faraóna Tutanchamona.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Luc Bürgin, Švajčiarsko, Basel, marec 2011

Preklad do češtiny: SilVia

Preklad do slovenčiny: Redakcia

exkluzívne.cez.okno


Luc Bürgin sa narodil v Bazileji, v Švajčiarsku 1970, kde v roku 1990 dostal stredoškolské maturitné vysvedčenie a potom ďalej pokračoval v oboznamovaní sa s nemeckými štúdiami, európskou etnológiou, hudobnými vedami, mediálnymi vedami a sociológiou na Bazilejskej univerzite. V roku 1993 sa dal na dráhu autora a nezávislého žurnalistu a v rokoch 1996-1998 bol editorom týždenných novín. Od roku 1998 do 2000 bol zástupcom šéfredaktora týždenníka a potom od roku 2000 - 2002 šéfredaktorom Bazilejského denníka.
Od tej doby bol Luc Bürgin jedným z najúspešnejších žurnalistov a publicistov vo Švajčiarsku. Doteraz napísal 12 populárno-vedeckých kníh, na témy kontroverzných fenoménov a sporných vedeckých objavov, ktoré boli preložené do viac ako 12 jazykov. V roku 2000 mu bola udelená "Cena exopsychológie" za jeho žurnalistickú prácu.
Od roku 2003 Luc Bürgin vystupuje ako vydavateľ a šéfredaktor dvojtýždenníka Mysteries (www.mysteries-magazin.com), ktorý má v súčasnosti celkový náklad 35 000 v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku.


Ďalšie články na túto tému nájdete na tejto adrese.

apríl 20, 2011 17:59 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 20, 2011 22:29 popoludní

  Komentár: 

  Video na odkaze není

 2. Obrázok používateľa admin
  adminapríl 20, 2011 23:47 popoludní

  Komentár: 

  Link je už funkčný, ďakujeme za upozornenie.

 3. Obrázok používateľa Lancelot
  Lancelotapríl 21, 2011 00:01 dopoludnia

  Komentár: 

  Zdravim, prý se dá pomocí PC vykonstruovat podle lebky obličej, tak by mě velmi zajímal oličej téhle křišťálové lebky.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymapríl 25, 2011 10:47 dopoludnia

  Komentár: 

  ...to by mohlo byt velmi zaujimave

 

 

Top