Obrázok používateľa CEZ OKNO
Smrť amerického herca sprevádzajú otázniky

Adam Nichols v denníku New York Post píše, že rodina amerického herca Davida Carradinea je presvedčená, že ho zrejme zavraždili špeciálne vycvičení zabijaci kung fu z ázijskej tajnej spoločnosti. Ich právnik Mark Geragos povedal, že príbuzenstvo považuje za absolútne vylúčené, aby David spáchal samovraždu alebo aby sa oddával takým pochabým radovánkam ako sado-masochistický sex.A rodinní príslušníci zrejme vedia, čo hovoria. Skrotenie a presmerovanie svojej pohlavnej energie, to je základný predpoklad, ktorý musí nádejný adept starovekého umenia kung fu zvládnuť, aby mohol uspieť. A David Carradine toto umenie údajne praktizoval aj v súkromí. A ich podozrenie, že vo vražde by mohla mať prsty niektorá z ázijských tajných spoločností vôbec nie je za vlasy pritiahnuté. V blogu na stránke Twilight Language sa uvádza, že Craig Heimbichner v knihe "Krv na oltári: tajné dejiny najnebezpečnejšej tajnej spoločnosti" napísal, že Davidov otec John Carradine (1906 - 1988) bol členom tajnej spoločnosti Agape, lóža č. 2 a vraj sa veľmi zaujímal o "neviditeľnú vládu", ktorá spoza scény usmerňuje udalosti vo svete. Možno teda aj jeho syn David mal podobné záujmy.

Ale prečo hlavný mediálny prúd o týchto veciach nepíše a venuje sa len tej pikantnej a znevažujúcej verzii jeho smrti? Preto, že jeho bývalá manželka ho v tomto zmysle ohovorila, i keď je jasné, že to urobila v snahe vyžmýkať od neho v rozvodovom procese čo najviac peňazí? Alebo takú inštrukciu dostali z iných dôvodov? Veď pre tých, ktorých sa to priamo týka, je zrejme istejšie, keď široká verejnosť radšej nepozná bližšie súvislosti.

Akú rolu mohol zohrať biely Američan (čiastočne indiánskeho pôvodu) Carradine, keď sa ho tajná ázijská spoločnosť rozhodla zlikvidovať? Veď ten celé desaťročia robil reklamu ázijským bojovým umeniam. Žeby počas nakrúcaní prezradil scenáristom a tvorcom seriálov isté tajomstvá tohto umenia, ktoré tajné spoločnosti dosiaľ prísne taja? Lenže to by s jeho zavraždením sotva čakali toľkú dobu. Zrejme je v hre oveľa, oveľa viac.

Keď v roku 1973 zomrel za čudných okolností iný známy predstaviteľ ázijského bojového umenia kung fu Bruce Lee, hovorilo sa, že ho usmrtila čínska tajná spoločnosť Triády. A hlavný mediálny prúd aj vtedy naširoko písal len o oficiálnej verzii, podľa ktorej tento 32-ročný herec zomrel na opuch mozgu v dôsledku negatívnej reakcie na liek.

Nichols ďalej píše, že história tajných spoločností kung fu sa ťahá stáročia dozadu. Tie organizácie pôvodne vznikli ako humanitárne skupiny, brániace práva obyčajných ľudí voči morálne skazeným čínskym vládnucim dynastiám. Ale vraj v posledných dvesto rokoch sa začali venovať zločinným aktivitám. A právnik Davidovej rodiny Mark Geragos počas debaty v relácii "Larry King Live" povedal: "Davída veľmi zaujímalo vyšetrovanie a odhaľovanie tajných spoločností."

Davida Carradinea našli 4. júna 2009 mŕtveho v luxusnej izbe č. 352 hotela Swisshotel Park Nai Lert v Džunfran Mulay, Bangkok, Thajsko. Podľa polície bol mŕtvy najmenej dvanásť hodín, takže zomrel ešte 3. júna. Thajské noviny dokonca uverejnili aj fotografiu mŕtvoly, čo rodinu veľmi rozhorčilo. David našli obeseného v skrini, s poviazanými rukami nad hlavou a s povrazom na genitáliách a zápästiach. Lenže práve stav, v akom ho našli, spochybňuje oficiálnu historku thajskej polície, ktorá dospela k názoru, že išlo o úmyselnú alebo len neúmyselnú samovraždu. Je celkom možné, že thajská polícia chce odvrátiť pozornosť od tých, ktorí aj pre thajskú vrchnosť predstavujú hrozbu.

Spomínaný hotel sa nachádza v bankogskej štvrti s unikátnou animistickou svätyňou, kde sa veriaci modlia k vodnej bohyni Tubtim (Čao Mae Tubtim - symbol ženskej plodnosti). Ženy ju prichádzajú prosiť o dar počatia a prinášajú jej do daru jasmínové a lotosové kvety. Z vďačnosti za splnenie želania potom prinášajú na miesto dary falického typu; sú tu doslova tisícky penisov z dreva alebo hliny, ozdobených stužkami a kvetmi. A zaujímavé je, že ázijské tajné spoločnosti majú údajne práve v tejto oblasti veľký vplyv. Takže David Carradine možno nebol na tomto mieste náhodou. Je možné, že by fungoval ako agent západných tajných spoločností, ktorého tam poslali na výzvedy?

V súvislosti s jeho zavraždením by sme sa mali vrátiť k môjmu článku z roku 2007 o tvrdeniach bývalého šéfredaktora ázijskej redakcie časopisu "Forbes", Kanaďana Benjamína Fulforda, žijúceho v Japonsku, ku ktorému som sa pôvodne vyjadril dosť skepticky: "(Fulford) upútal pozornosť čínskej tajnej spoločnosti tým, že v televízii otvorene hovoril o úmysle skrytých západných elít vyvraždiť väčšiu časť ázijského obyvateľstva takými vírusmi ako SARS. ...Kanadský autor dr. Henry Makow píše, že... čínska tajná spoločnosť teraz varovala západné (tajné) spoločnosti, že žiadne vraždy už tolerovať nebude a ak neprestanú so snahami vyvraždiť ázijskú populáciu, ich agenti začnú likvidovať členov západných tajných spoločností a popredných západných politikov, vrátane neokonzervatívcov... Táto čínska tajná spoločnosť historicky pozostávala z dvoch vetví -zelená a červená a existuje už okolo 6 000 rokov. Dnes majú údajne dohromady okolo 6 miliónov členov a pracuje pre nich 1,8 miliónov ázijských gangstrov a stotisíc profesionálnych zabijakov."

Vo svetle tejto informácie tvrdenie Davidovej rodiny, že ho zlikvidovali zabijaci ázijskej tajnej spoločnosti, vôbec nevyzerá neprijateľne. Ale aká je za tým činom motivácia, to si môžeme len domýšľať. Možno sa mu podarilo získať informácie o vedení ázijských tajných spoločností alebo dokonca aj o ich plánoch a úmysloch, ktoré hodlal prezradiť svojím chlebodárcom v Amerike. Veď tí mu ako hercovi celé desaťročia umožňovali veľmi pohodlný život. A v očiach ázijských tajných spoločností musel zákonite vyzerať ako predajná duša - ako každý herec, závislý od toho, kto ho platí. Ak ho západné tajné spoločnosti vyslali vypátrať podrobnosti v súvislosti s hore uvedenými vyhrážkami, tak jednoducho zlyhal. Keďže nemal ázijský pôvod, dá sa predpokladať, že situáciu mohol zle odhadnúť. Cudzí sa nikdy nemôže vedieť celkom vžiť do zmýšľania príslušníkov nejakej inej rasy. Ale celú pravdu o tomto zamotanom prípade sa sotva niekedy dozvieme.

Rodina Davida Carradinea požiadala americkú vládu, aby sa na vyšetrovaní jeho smrti podieľala aj FBI a thajská strana s tým za istých podmienok súhlasila. Jeho telo teraz prevážajú do Los Angeles, kde má príčinu smrti určiť známy americký patológ.

Pavol Hriňovský, Kanada

Komentár k článkom:
Adam Nichols, New York Post: "Whacky Kung Fu"
http://www.nypost.com/seven/06072009/news/regionalnews/whacky_kung_fu_17...

Twilight Language: "Carradine: Killed By Kung Fu Illuminatus"
http://copycateffect.blogspot.com/2009/06/carradine2.html

Pavol Hriňovský: "Vážne alebo s úsmeškom na perách?"
http://www.protiprudu.info/vazne_alebo_s_usmeskom.html

Zdroj: www.protiprudu.info


jún 17, 2009 16:16 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa marian
    marianjúl 06, 2010 19:55 popoludní

    Komentár: 

    to je sila

 

 

Top