Obrázok používateľa CEZ OKNO
Šok přišel z Arkansasu

Lidé, žasnou, vědci mlčí a ufologové si mnou ruce. Tak je opět o čem diskutovat. Před několika dny některé tiskové agentury zveřejnily velmi zajímavou fotografii (viz. níže) podivného tvora v jeskyním labyrintu ve státě Arkansas v USA. Dle dostupných informací byla fotografie pořízena jedním ze speleologů, kteří byli na místo vysláni po sérii záhadným zmizení místních obyvatel. Již několik měsíců, žili obyvatelé blíže nejmenované oblasti v podivné tísni. Nikdy před tím, až co sahá paměť místních usedlíků, se v místní lokalitě neděly tak podivné události, jako poslední dobou. Hrůzné skřeky se pravidelně ozývaly z blízkých skalních masivů a jeskynního labyrintu. Mezi lidmi se začaly šířit pověsti o záhadném setkání s velmi agresivním tvorem, který měl odpudivé, červené, zářivé oči. A pak začala série záhadných lidských zmizení. Nejdříve to byla čtyřčlenná skupina turistů, která se vypravila do hor, poté několik místních obyvatel. Nikdo pochopitelně nevěřil v to, že by všichni zabloudili a zůstali ve skalních masivech, to by byla až moc velká náhoda. Přesto se ovšem do oblasti vypravila za účasti Policie skupina velmi zkušených speleologů. Několikadenní pátrání po pohřešovaných vyznělo negativně. Jako by se po nich země slehla. Řetězec nakonec ukončila děsivá příhoda, během které byl vyfotografován zmiňovaný podivuhodný tvor. Pojďme si o něm povědět něco bližšího.Podle svědecké výpovědi vykazoval tvor evidentně plazí rysy s výrazně rudě zbarvenýma očima. Výška postavy byla odhadnuta asi na 150 cm. Dalším velmi specifickým znakem byla zeleno - hnědá evidentně šupinatá pokožka, lysá hlava a špičaté uši. Bytost byla zcela nahá a během incidentu nevydala žádný zvuk. Po chvilkovém zaváhaní bleskurychle zmizela v jeskynním labyrintu. Popis je bohužel velmi povrchní a zatím není k dispozici žádný lepší. Celá záchranná výprava má zakázáno komunikovat s médii a na celý případ bylo vydáno informační embargo. Studio Esoterních Věd obdrželo tento materiál ze zcela nezávislého zdroje z USA. Další informace tedy nejsou. Zapátráme-li ovšem v archívu SEVu zjistíme, že narazíme přinejmenším na dva zajímavé příspěvky, které by se mohli tohoto tématu velmi hluboce dotýkat a naznačit tak další možné linie pátrání. Oba dva příspěvky jsou na sobě nezávislé a o to jsou cennější.

První příspěvek se jmenuje "Zrozená ze smrště" a naleznete ho na těchto stránkách na trase: Příspěvky/Různé - článek. V příspěvku se v základních bodech popisuje genealogie případu výskytu záhadného biologického tvora, který dostal oficiální pojmenovaní "chupacabras". Jeho výskyt je lokalizován především ve střední Americe, Portorických ostrovech a co je zajímavé v poslední době se začínají objevovat i případy výskytu tohoto tvora v některých místech USA, především jde o stát Florida a státy amerického středozápadu. Zde je dáván do souvislosti s další záhadou - podivným mrzačením dobytka.

Mezi oběma případy můžeme najít celou řadu až podivně shodných rysů. Oba dva tvorové mají dle popisů náhodných svědků shodnou výšku a postavu. Byla také popsána shodná agresivita tvora a byl kladen důraz na rudé v noci doslova svítící velké děsivé oči.

Především v Latinské Americe a na Portoriku narůstá s místem výskytu tohoto tvora počet pohřešovaných, nikdy nenalezených osob a v obou případech je lokalita vázána na horské či jeskynní labyrinty.

Druhý, tentokrát dvoudílný příspěvek s opět nápadně shodnými rysy tohoto případu se jmenuje "Varhingha"

(Co se stalo?, A co dál?), který naleznete na těchto stránkách na trase: Příspěvky/UFOs - články. Beze sporu se tento případ stal jednou z nejzávažnějších kauz ufologického charakteru v Brazílii. Ve věci figurovalo nejen vojsko, které doslova honilo v přilehlém okolí a parku uprostřed města Varhingha podivné bytosti údajně mimozemského charakteru. Některé z těchto bytostí měli být vojáky zabity a jiné odvezli do blízké nemocnice. O závažnosti případu nasvědčuje i fakt, že pasivní nebyly ani rozličné tajné služby Brazílie, které jak se zdá celou operaci řídily a poté na ní uvalily informační embargo. Nám jde však o popis bytosti či bytostí, které byli předmětem zájmu. A světe div se, popis je opět prakticky shodný s nejnovějším případem s Arkansasu. Množství svědků z Brazílie hovoří o hnědé či zelené pokožce bytosti, která sice nejevila agresivitu zato však měla výrazné rudě zářící velké oči. Všem návštěvníkům těchto stránek vřele doporučuji si oba příspěvky prostudovat.

Plazí tvorové? Může jít o nějaký organismus mimozemského charakteru? A nebo jde o nově nalezený živočišný druh vyloženě pozemského původu? Kdyby mimozemšťan tak proč nahý bez jakýkoliv prostředků? Zdá se mi vskutku minimálně za vlasy přitažené, že nám by nám zde běhali nějací inteligentní mimozemšťané zcela bez prostředků byť těch nejprimitivnějších. A nový druh zvířecího tvora? Ale proč tak náhlá aktivita zrovna v této době. A nebo, že by nakonec nějaké té přísně tajné laboratoři utekl biologicko-genetický hybrid?

Když jsem pátral po dalších indiciích narazil jsem na zajímavé historické informace. Především mne upoutaly staroegyptské legendy o jakýchsi inteligentních bytostech podobným plazům, které obývali v prehistorických dobách naší planetu a dokonce tvořili jakousi nadřazenou kastu člověku, že by "Nágové" z prastarých pověstí domorodých amazonských kmenů. Že by měl nakonec Maurice Doreal pravdu !? (viz. seriál. Nacisti a aktivity mimozemšťanov).

Nemohu si pomoci, ale množství indicií ukazuje na to, že naše civilizace má mnoho s plazí rasou podivuhodných bytostí společného a je jedno zda je nazýváme "reptilians" či "Throob". Konec konců i v Bibli bychom mohli nalézt nespočet odkazů na toto podivuhodné plémě a to již nehovoříme v intencích bájí, kde se to různými "draky" jenom hemží. A tak se naskýtá otázka. Co podvědomí lidstva? Proč má člověk tak ukrutný strach z hadů? Někde jsem se dočetl, že pouze 8% hadího tvorstva je člověku nebezpečných. Nejde spíše o jakousi pudovou reflexi civilizace na něco strašného v souvislosti s plazí formou, co se hluboce dotklo globální psychiky naší společnosti a vytvořilo tak dost mocný postraumatický syndrom?

Ať je to jak chce, máme tu před sebou další slušnou záhadu evokující řadu hypotéz a otázek. Třeba na ně nyní nedokážeme odpovědět, ale jedno je jisté. Věci se daly do pohybu.

Zdroj: Matrix-2001.cz


júl 16, 2008 19:39 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Vláďa
  Vláďajúl 16, 2008 22:24 popoludní

  Komentár: 

  Bude-li kdo soudný a uvědomí si, že množství různě porozházených nápadně nenápadných stop ve světě informací se specializuje na čím dál tím více konkretizovanější " tvar " skutečnosti, má velikou šanci pochopit, co se děje, respektive co pozvolna přichází. Tato kampaň je defacto přípravou na ....., Máte-li dojem, že to není možné, nechte se překvapit. Nelze donekonečna tvrdit, že jsme ve vesmíru sami a že jsme ti nej nej. Tak jako postupně ve středověku postupně padala jednotlivá dogmata, přichází čas, kdy padne i toto další dogma. To že se nabízí různé "lechce lechtající a nervy drásající" typy možných eventuelních tvorů od jinud s barvou pokud možno co nejodpudivější, má vyvolat pouze psychologický efekt. V rozsahu emocí se lépe zabydluje základní nosná informace (viz. syslové v mém článku) a konkretizace toho, co jsme ještě schopni akceptovat, si budeme nalézat postupně sami ze zpráv pozitivnějšího charakteru, které jsou na internetu k dispozici. Pro ty kteří mají už uši k slyšení a oči k vidění hlavu k přemýšlení a hlavně nepropadají panice, je tu zpráva ze všech nejdůležitější. Synů člověka je vícero. Jsme jimi totiž všichni i když jsme se rozešli už "velmi dávno".

 2. Obrázok používateľa Martin
  Martinjúl 18, 2008 11:03 dopoludnia

  Komentár: 

  Nevím sice, jestli ten obrázek té obludky s červenýma očima jak je na té skále má být ona zmíněná fotografie té potvory, ale vezte, že tato fotka je pořízena z jednoho amerického filmu, bohužel si už nepamatuji jak se jmenoval, ale je to určitě z něj. Bylo to nějaké scifi kde objevili mimozemskou dna a zkřížily ji z lidskou, no a ta ženská pak hledala někoho kdo by ji oplodnil, na konci toho filmu porodila a byla to přesně tady ta potvora z té fotky.

 3. Obrázok používateľa Vláďa
  Vláďajúl 19, 2008 09:41 dopoludnia

  Komentár: 

  Právě jsi Martine objevil ten princip. Je to odhalení! Tvůj úkol je, jít, hledat a ověřovat, jestli je to "hovadina" či nikoliv. Naučíš-li se orientovat v problému, najdeš to, co hledáš, no a "votom" to celé je. Výhoda je, že to můžeš hledat sám nebo s přáteli. Můžeš si klidně vybrat, zda-li k tomu budeš potřebovat profesorovu výpomoc. Hledáš na internetu v knížkách a nebo třeba ve městě plném muzeí kaplí a kostelů či v docela obyčejném zaprášeném skladu či v lese. V tomto / labyrintu / ovšem už s velkým eL je vše, co k tomu potřebuješ, jen se to musíš umět naučit nalézat. Jinak se tady všichni "zblázní" nudou, která nepramení z nedostatečnosti, nýbrž z našeho neustálého chtění a z nadbytku čehokoliv. Nejjednodušeji by se to dalo vyjádřit, že to celé pramení z nevyváženosti. Příklad si můžeš hledat třeba ve filmu o šifře Mr. Leonarada. Takových mistrů jako je on, je málo a jenom přes ně lze do Labyrintu vstupovat. Mistra poznáš podle toho, zda-li umí vytvořit jakoukoliv funkční Zónu, to jen tak na okraj ale nepřej si se Mistrem státi, jelikož "první" povinností Mistra je "zemřít" a titul obdržet nejprve od Mistra Mistrů. To že jsi na startu poznáš až už budeš v první zatáčce. Je to totiž někdy pěkně rychlé. S tím umíráním prosím Tě nespěchej, je to jenom hra i když velmi brutální. Vytvořena byla před mnoha a mnoha lety a hrát v ní mohou všichni. Pamatuj jen, že s humorem jde všechno mnohem lépe a že dobré srdce se v člověku nakonec vždy projeví. Rady na závěr nemá cenu dávat, jelikož po této cestě jsou nástahy typu politika apod. a kdo nezná základní desatero, nemůže nikdy obstát. Takže z toho lze usuzovat, která knížka se při téhle operaci má proštudovat jako jedna z prvních,jsi-li pokřtěn. Přeju hodně štěstí. Vláďa

 4. Obrázok používateľa lamuertte
  lamuerttefebruár 11, 2009 15:51 popoludní

  Komentár: 

  Hej, myslím si že je to z toho filmu. Je to z roku 1995 a volal SPECIES. Hrala tam Natasha Henstridge.

 

 

Top