Obrázok používateľa CEZ OKNO
Starší rozhovor s kontaktérem (Odhaluje tajemství národní bezpečnosti?)

Historický televizní rozhovor s Georgem Van Tasselem (známý kontaktér z 50. let), zaznamenaný v červnu 1964, odhaluje jistý počet technologií, které byly tajně vyvinuty leteckými složkami Spojených států a námořnictvem na základě informací prvotně získaných od mimozemských návštěvníků. Mezi tajemstvími národní bezpečnosti odhalil Van Tassel, že letectvo USA vlastnilo antigravitační technologii přinejmenším od roku 1956.

Van Tassel jinak tvrdí, že byl svědkem praktické ukázky antigravitační technologie v roce 1953, když nastoupil do mimozemské lodi, která přistála na letišti u Giant Rock v Kalifornii. V rozhovoru Van Tassel dále tvrdí, že technologie založené na schopnosti obnovit zobrazení vizuálních scén z jakéhokoli časového období historie, včetně televizních signálů a dokonce i technologie samotného cestování v čase, byly vyvinuty a pak utajeny z důvodu národní bezpečnosti námořnictvem USA. Na základě svých zkušeností s mimozemským kontaktem Van Tassel vyvinul mimořádnou snahu za účelem vývoje technologie cestování časem a technologie k prodloužení lidského věku, a to za pomoci čtyřpatrového “Integratronu”, který u Giant Rock postavil (Viď http://giantrockthemovie.com/the-giant-rock-legacy/the-integratron/, pozn. red.). Jen týden před plánovaným dokončením tohoto Integratronu, Van Tassel v roce 1978 zemřel na srdeční záchvat. Okolnosti obklopující jeho smrt naznačují, že vědomosti, jež získal o prodloužení lidského věku a o jiných tématech, která byla podstatná a měla dopad na národní bezpečnost, si přivlastnily úřady Spojených států pro tajný vývoj.

Samotný televizní rozhovor vedl Jack Webster z TV stanice KVOS, 18. června 1964. Mezi nejdůležitější tvrzení Van Tassela patří, že byl 24. srpna 1953 vzat na mimozemskou loď a že mu byly čtyřmi vesmírnými návštěvníky, kteří měli lidský vzhled a byli asi 170 cm vysocí, předány jisté technologické informace. Podle Van Tassela jednomu z návštěvníků bylo 700 let. Předali mu jednoduchý matematický vzorec pro cestování časem, které přímo souviselo s frekvencí času v inverzních vztazích. Pozoruhodné na tom je Van-Tasselovo tvrzení, že byla následně nato vyvinuta technologie k nahlížení na jakoukoli vizuální scénu z jakéhokoli období historie. Tato technologie byla rychle námořnictvem USA utajena a vynálezce byl donucen pracovat na tajném projektu. Technologie cestování časem a nazírání, kterou popisuje Van Tassel ve svém rozhovoru z roku 1964, je podobna té, která byla mnohem později popisována jako “Projekt Looking Glass”, o které informátoři říkají, že ji řídilo námořnictvo USA.

Rovnice, kterou Van Tassel dostal v roce 1953 od svých mimozemšťanů, se stala základem pro vývoj jeho Integratronu, čtyřpatrové stavby, jež by měla vést k buněčnému omlazení a ke zvýšení lidské dlouhověkosti. Bylo to zamýšleno tak, aby byl Integratron volně otevřen pro veřejnost. Na sklonku dokončení svého projektu Integratronu v roce 1978 Van Tassel zemřel za záhadných okolností na srdeční zástavu! Vybrané vládní agentury USA pak zasáhly a materiál i s dokumenty zkonfiskovaly. Projekt Integratron byl pak opuštěn. Průkopnický výzkum Van Tassela o buněčném omlazení a lidské dlouhověkosti byl velmi pravděpodobně absorbován do vysoce tajného projektu, který měl důležitý národně-bezpečnostní dopad.

Konečně, Van Tassel v rozhovoru také říká, že byl bezprostředním svědkem antigravitační technologie mimozemských návštěvníků, kteří měli základny na Měsíci po celá staletí. Van Tassel ještě tvrdil, že letectvo USA vyvinulo antigravitační technologii v utajených projektech v roce 1956. O antigravitační technologii na základě principu elektrogravitace se diskutovalo ve vědecké literatuře již od roku 1956, a poté se stal tento výzkum náhle přísně tajným. Po roce 1956 se další vědecké studie neobjevily. Van Tasselova tvrzení poskytují věrohodnou odpověď na záhadné zmizení antigravitačního výzkumu z otevřené vědecké literatury. Vládním agenturám se úspěšně podařilo demonstrovat svůj praktický význam pro národní bezpečnost. Všechny následné otevřené zdroje nebo civilní snahy vyvinout antigravitační technologie byly buďto utajeny nebo potlačeny. V případě Otise Carra, žáka Nikoly Tesly, byla jeho vlastní antigravitační technologie, určená pro civilní účely, potlačena s hrozivými následky. Carr byl uvězněn na základě vymyšleného obvinění a pouze o čtyři desetiletí později, v březnu 2006, vyšel jeden z Carrových techniků, Ralph Ring, s pravdou na veřejnost. Carr úspěšně vyvinul antigravitační technologii a byl následně nato zastaven národními agenturami.

V televizním rozhovoru z roku 1964 s Van Tasselem se ukazuje jako klasika, že průkopnický výzkum jednoho z nejdůležitějších kontakrérů 50. let a některé z jeho vědomostí, byly získány na základě mimozemské asistence. Rozhovor odhaluje tři z řady nejdůležitějších tajemství národní bezpečnosti USA, které byly za celých 50 let vyvinuty: antigravitační technologie; buněčná regenerace plus lidská dlouhověkost; a dále cestování časem a nazírání do minulosti/budoucnosti! V současné době je v hollywoodské produkci film založený na životě George Van Tassela, za hlavního herce byl zvolen Kevin Gage. Film „Giant Rock: The Greatest UFO Story Never Told“ odhalí více podrobností o znalostech cestování časem, antigravitaci a omlazování od Van Tassela – vědomostech, které byly tajně vyvíjeny tajnými národními bezpečnostními agenturami po více jak 60 let.

Michael Salla, Ph.D., 21. 3. 2013

http://exopolitics.org/historic-interview-reveals-national-security-secr...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Film "Giant Rock“ souvisí s kontaktérem Georgem Van Tasselem
http://www.exopolitika.cz/news/film-giant-rock-souvisi-s-kontakterem-geo...


apríl 15, 2013 21:31 popoludní

 

 

Top