Obrázok používateľa CEZ OKNO
Steven M. Greer: MIMOZEMŠŤANÉ – Odhalení největšího světového tajemství 2

Pokud se zabýváme otázkami souvisejícími s UFO, pak pojem blízká setkání418 (CE) je chápán jako událost, při které člověk pozoruje ne identifikovaný létající objekt (UFO). Dr. John Alien Hynek (JAH), profesor fyziky na Statní univerzitě v Ohio, byl vybrán, aby se stal vůdčí osobou419 armádního Projektu Blue Book. V rámci tohoto projektu pak definoval tri základní druhy pozorovaní, resp. setkání. Není pochyb o tom, že pravé tato práce mu v pozdějších letech přinesla nabídku, aby se stal technickým poradcem Stevena Spielberga během natáčení filmu Blízká setkání třetího druhu (1977), kde si na konci zahrál (dokonce) sám sebe (cameo).

1. Blízká setkání prvního druhu (CE-1): Vizuální pozorovaní jednoho nebo více ETV/UFO na přibližnou vzdálenost menší než 150 metrů. Jsou vidět jasné obrysy a velké množství detailů.

2. Blízká setkání druhého druhu (CE-2): Setkání s ETV, které má dopady do fyzické roviny. Tím múze být rušení funkcí elektrických a rádiových zařízení; neklid zvířat; psychické efekty zahrnující paralýzu420, horko nebo intenzívni strach; otisky na zemi v místě přistání; spálená nebo jinak poškozená vegetace či chemické stopy.

3. Blízká setkání třetího druhu (CE-3): Setkání s ETV, ve kterém se vyskytnou neznámá stvoření. Mohou to být humanoidi, roboti nebo lidem podobné bytosti, které jsou pravděpodobně pasažéry nebo piloty ETV.

4. Blízká setkání čtvrtého druhu (CE-4): Definováno dodatečně Hynekovým spolupracovníkem Jacquesem Valleem jako případ, kdy dojde ke zjevnému ovlivnění vědomí pozorovatele, například v důsledku živého snu421 nebo fyzického únosu do lodi.

5. Blízká setkání pátého druhu (CE-5): Definované mnou422 jako případ, kdy dojde k blízkému setkání s ET, iniciovanému lidmi na Zemi. Vše probíhá na základě vzájemné svobodné vůle a domluv skrze vědomé myšlenky na obou stranách. Jde o novodobý projekt, který múze prohloubit naše vědecké poznaní a mírumilovné diplomatické meziplanetární vztahy.

Steven Greer


418 en. orig. Close Encounter
419 Až později pochopil, že primárním cílem projektu bylo zesměšnit i legitimní pozorovaní ETB/ETV.
420 patří sem i tzv. spánková paralýza
421 Zážitek ve snové realite múze být natolik skutečný, že se projeví i na fyzickém tele, přestože účastník prokazatelně fyzicky neopustil postel.
422 Steven M. Greer, MD


KNIHU môžete zakúpiť v Eshop Sueneé Universe.


-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

STEVEN GREER Výber
https://cez-okno.net/rubrika/steven-greer-vyber


Autori: 
máj 29, 2019 02:43 dopoludnia

 

 

Top