Obrázok používateľa CEZ OKNO
Steven M. Greer: MIMOZEMŠŤANÉ – Odhalení největšího světového tajemství 3

CE-5 Iniciativa

Naše iniciativa v zájmu komunikace Lidé vs. Mimozemšťana je realizována z čistě mírumilovných dúvodú se zájmem o přátelsky kontakt s rozvinutějšími formami života. Setkání zahrnuje řadu protokolů. Některé jsou zřejmé a praktické, jiné pak experimentální. CSETI strávilo doslova tisíce hodin s tisícovkami lidí pod hvězdnou oblohou. Tímto způsobem probíhaly komunikační interakce s ET, které se dají označil snad jediným slovem: fenomenální. A i když máme řadu zajímavých obrázků a videí ETV lodí a ET bytostí, objevujících se a mizejících, to, co bylo opravdu ohromující, se stejné nedalo natočit nebo vyfotit. A navíc, ty skutečné nejlepší věci nešly ani změřit. Ty nejúžasnější zážitky, pokud se už vůbec stanou, se většinou neodehrávají přímo v tom, co bychom nazvali konvenční realitou, ale právě na pomezí oné bariéry světla a hmoty. A mezi úplné nejlepší patří ty, které jsou na její druhé straně.

Jeden z kontroverzních protokolu poskytuje návod, jak přistupovat k nelokálnímu vědomí, umožňujícímu pozorovat vzdálená místa (RV). Konkrétně mimozemské lodě nebo bytosti, které se nacházejí ve velké vzdálenosti, nebo naopak hodně blízko, stejně jako když jsou mimo lidmi viditelné spektrum (fázově posunuté).

Vzdálené nahlížení (RV)

Vzdálené nahlížení, nebo také pozorovaní vzdálených míst, je řízeným postupem práce s vědomím. Pozorovateli umožňuje vidět detailní popis cíle, který se nachází mimo dosah běžné používaných pěti základních smyslů. A platí to i v případě, že je cíl ve velké vzdálenosti od pozorovatele (někdy též nahlížitele) nebo dochází k časovému rozdílu (minulost/budoucnost) či se jedná o nějakou fyzickou překážku.

Například: Pozorovatel může být požádán, aby popsal konkrétní oblast kdekoliv jinde na světě, kterou ale nikdy nenavštívil.

Steven Greer


KNIHU môžete zakúpiť v Eshop Sueneé Universe.


-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Remote viewing - diaľkové nazeranie
https://www.cez-okno.net/rubrika/remote-viewing-dialkove-nazeranie

Naj UFO pozorovania
https://www.cez-okno.net/naj-ufo-pozorovania

STEVEN GREER Výber
https://cez-okno.net/rubrika/steven-greer-vyber


Autori: 
jún 25, 2019 23:06 popoludní

 

 

Top